Na středu 8.6.2011, 20:30 vyhlašuji další multiplayerové závody. Prosím co nejdříve o definitivní potvrzení nebo zamítnutí účasti. Děkuji.
Vzhledem k malému zájmu se multiplayerové závody 24.5.2011 ruší.
Na zítřejší MP jsou závažně přihlášeni pouze 3 lidé (Eru, Velký Tučnák, Tj), pokud se jejich počet do dnešního pozdního večera nezvýší, dostanete vyrozumění o zrušení.
V úterý 24.5.2011, 20:30 se budou konat multiplayerové závody. Prosím co nejdříve o definitivní potvrzení nebo zamítnutí účasti. Děkuji.
Velký Tučňák: Ono to úplně neplatí, jelikož se současně zvyšuje pravděpodobnost zapomenutí termínu (zažil jsem).
Tak co? Dáme příští týden nějaký závod?
Čím víc dopředu se dohodnem, tím bude lepší účast, řekl bych. :-)
Je fakt, že občas když kliknu na hledat hry, spadne to. Takhle to třeba dělá půl hodiny a pak je to celý den v pohodě...
kaslikjochanan: Problém je z 90% na straně GameSpy, respektive jeho přetíženosti.
Tak nakonec jsme byli 3 z DH (Eru, Greg a CJ) a jeden čech z Karlových Varů.
Připomínám dnešní závody v 20:30. Příhlášení: Eru, CJ. Měli by přijít: kurcatovium, Greg, kaslikjochanan.

Aktualizovaný seznam FO2 nicků: Bursoft, CarlCJ, Deform, Eru, Garion, Garret, Horic, Chuck, Indian, iNFiNiTi, JackCZ, Joddy, JohnCZ, Karasman, kaslik, Killon, kurcak, Lunchbox, popkec, Psyx, Say, Semi, Tj, ViRus, X-Raider

P.S. Přestože počet účastníků balancuje na hraně, nebudu nic rušit, ale v případě nezájmu raději přestanu soboty navrhovat.
Eru: Hokej sice není, ale bavorské klobásky na ohýnku se prostě nedají odložit. :-)
Tak vážný zájem pro zítřejší závody projevili jen Eru a CJ. A snad přijdou i Greg, kaslikjochanan a Karasman. Nikdo další???

P.S. V sobotu NENÍ žádný hokej.
Eru: Tak na disku ho budu mít, zatím mi tam nezavazí. Spíš se chci vyvarovat tomu, že si vyhradím čas, dojdu a budou tam 3 hráči. Pokud vás bude 5-6, rád dojdu.
Nemůžu. Vůbec s FlatOutem už to u mě upadá... Jsou tu jiné kousky, kterým se věnuji víc=S
V sobotu 14.5.2011, 20:30 se budou konat multiplayerové závody. Prosím co nejdříve o definitivní potvrzení nebo zamítnutí účasti. Děkuji.
Já se k omluvě přidávám. Nějak jsem byl líný, zato hodně komunikativní, takže podobný "problém" jako Greg.
Já se omlouvám za neúčast. Zrovna mi napsal kámoš, kterého jsem pěkně dlouho neviděl, že je v Olomouci...
Takže som to nestihol. Mal som problémy s internetom. A kým som to zapojil...
Pro malou účast je dnešní závod zrušen. Děkuji uživatelům Psyx, DeformPyrin a JohnCZ za připojení.
Sry, ale končím :/. Potřetí v řadě mi spadlo. Nevím co s tou hrou zase je. Zkusím štěstí příště :)
CJ: Je to celkem divné, jelikož se v MP dají potkat i lidé s mnohem delšími nicky než jen 8 znaků.
Eru: Už som len CarlCJ. 007 mi tam nechce vojsť. :D A proti akrobáciam nič nemám. Síce mi moc nejdú...
Mam za sebou cca polovinu disciplin a jedina, ktera mi dela obtize, je ten "hod vysoky", tam mam bronz po cca 30 pokusech, vsechny ostatni mam stribro (nekde mozna i zlato) po doslova nekolika pokusech, takze si nemyslim, ze bych mel problem zahrat slusny vysledek, ale ze by me to nejak extra bavilo, to se rict neda (a to jsem nemusel 3 minuty cekat, az odehraji ostatni hraci).
Dokud jsem nevěděl jak mám vítězit, tak mě také nebavila. Nyní to vím a baví mě. Třeba jste na tom také tak.

Myslím že je v FO2 takovým obzvláštňujícím prvkem, který brání stereotypu.
Já jsem akrobacii v podstatě nehrál, jelikož mě taky absolutně nebavila. Ale naštěstí vliv na celoherní turnaj v SP nijak nemá.
Eru: Protoze je to nuda i v singlu a to jeste nemusim koukat a cekat na dalsich 7 typku, az pokazi ten svuj pokus.
Garion: My ji nehrajeme, ale "cizí" hráči sem tam ano.

Jelikož je možné, že to zakladateli spadne a tato funkce připadne na někoho jiného, přikládám zde seznam všech nicků DH uživatelů. Pokud nás nenajdete v závodech, prohledejte derby (nebo i akrobacii, pokud se mi ji podaří prosadit).

FlatOut 2 nicky DH uživatelů:

Bursoft, CarlCJ007, Deform, Eru, Garion, Garret, Horic, Chuck, Indian, iNFiNiTi, JackCZ, Joddy, JohnCZ, Karasman, kaslik, Killon, kurcak, Lunchbox, popkec, Psyx, Say, Tj, ViRus, X-Raider
Na dnes jsou přihlášeni uživatelé: Eru, Chuck, Greg, CJ. Snad dorazí i JohnCZ nebo i někdo další neohlášený, jak to obyčejně bývá.

Greg: Při akrobacii v MP se člověk buď dobře pobaví sledováním pokusů spoluhráčů nebo se od těch lepších může přiučit. Nezatracoval bych ji.

P.S. V Career mám vyhraných 11 akrobacií z 12, jenom Field Goal (americký fotbal) mi stále nevychází o cca 0,2s. Některé se dají poradit i přes psanou diskuzi.