Proxy: Díky za ověření. Co se týče patche, ten jsem nainstaloval. V podstatě jsem postupoval podle návodu step by step od Eru, co jednou dělal ("Jak na mulťák").
Ještě zkusím ten firewall a uvidím...
Wolverine: No normální to není, zkoušel jsem to teď a šlo to v pohodě, takže chyba bude nejspíš u tebe. Nezapomněl si třeba nainstalovat patch 1.2? Že by na něm už nikdo nehrával... Kdyžtak zkus vypnout Firewall (ikdyž dost nepravděpodobné). Jinak nevím, možná přeinstalovat.
Tak jsem si znova nainstaloval FlatOut 2, že bych se zítra k vám taky připojil, ale mám jednu otázku. Chtěl jsem zkusit mulťák, že si to vyzkouším, ale asi v průběhu cca 1 hodiny hra nenašla žádnou založenou hru (zkoušel jsem to každých 10 minut). Je to normální, že v tuhle dobu nikdo nezakládá nebo je chyba někde u mě?
Pokud by se vyskytly nějaké problémy, napíšu je zde na diskuzi, popř. poštou.
Ve čtvrtek 18.8.2011, 20:30 se konají multiplayerové závody hry FlatOut 2. Prosím co nejdříve o definitivní potvrzení nebo zamítnutí účasti. Pokud by bylo málo hráčů, závody by se pravděpodobně přesunuly na víkend.

S pozdravem váš nový hráč Proxy (iNFiNiTi).
Proxy: Položit tento dotaz pouze v diskuzi nestačí. Kromě tebe ještě dalších 10 uživatelů informuji přes DH poštu. Takže jestli to myslíš vážně, napíšu ti, o koho se jedná.

Chuck: Neříkal jsi, že zase na čas zmizíš? (14.08.2011 22:13:28)
Po dlouhé době se zase ozývám, mrzí mně, že jsem tyhle závody v neděli nestihl (vlastně jsem s vámi ještě žádné ani nejel, hold sem budu muset chodívat častěji), proto se těším na další, tak doufám a prosím, aby byli další co nejdříve:). Klidně je i založím, tak když tak pište, ať vidím jaký je zájem.
Sorry, byl jsem s kámošem u vody, nějak se to protáhlo a dorazil jsem až před chvílí...
Jsem si říkal, že musím začít nějak originálně a Ty ses tam připletl ze všech nejlíp. :-)
Ále! Bylo milé, jak jsi mě na uvítanou sundal hnedka v první zatáčce :)
Ten závěr se nějak bugl.

Děkuji spoluhráčům (JohnCZ, Gerret, Drolin, Chuck), že přišli.
Připomínám dnešní závody v 20:30. Příhlášení: Eru, JohnCZ, Gerret, kurcatovium (kurcak). Pravděpodobně dorazí i JackCZ, CJ (CarlCJ), kaslikjochanan (kaslik).
Já pojedu a Jack prý taky. Co je s Chuckem? Předpokládám, že je na dovolené. Snad nás neopustil, už 10 dní nebyl online.
V neděli 14.8.2011, 20:30 se budou konat multiplayerové závody. Prosím co nejdříve o definitivní potvrzení nebo zamítnutí účasti. Děkuji.
Chuck: Pokud je v nějaké skupině plný počet uživatelů, tak ji při vyhledávání nenajdeš. Jelikož by ses do ní nemohl připojit, tak ani není důvod ji zobrazovat. Všimni si např., že ve výsledcích vyhledávání nikdy nenajdeš skupiny 8/8, 7/7, 6/6, 5/5, 4/4 atd., ale pouze skupiny jejichž první číslo je nižší - 7/8, 4/6, 1/5 atd.
Eru: Ale Tebe, jakožto zakladatele, jsem tam určitě neviděl, ať už jsem zkoušel různé varianty.
On se během závodu měnil zakladatel? Já že jsem tam okolo 21.30 hod. nakoukl a nikoho známého jsem tam neobjevil.
A ja som sa čudoval prečo mi to nejde. Inak, fakt namakane sme si zahrali. :)

A nabudúce by mal prísť aj Gerret, nech nie som vkuse posledný. :D
Taky už mě to vyhodilo. Asi se mi GameSpy snaží naznačit, že 120 minut stačí a měl bych dělat něco jiného.

Děkuji všem zúčastněným (JohnCZ, JackCZ, Psyx, Redfield, kurcatovium, Gerret, CJ a já) za dobrou hru.
neni zač :), jj mě to taky spadlo, ale dobra hra tak dame zase jindy :))
Nějako se mi to kouslo, ale stejně jsem chtěl už končit. Díky za super hru dneska :-) Třeba se to i naučím a nebudu pořád poslední (díky Gerrete).
Připomínám dnešní závody v 20:30. Příhlášení: Eru, JohnCZ, Redfield (Lunchbox), Gerret, kurcatovium (kurcak), CJ (CarlCJ). Možná dorazí i JackCZ, Greg (X-Raider).

EDIT: Mám dnes dost nestabilní internet. Pokud se v půl deváté neobjevím, založte prosím někdo jiný a napište sem, že jste založili vy. Já dorazím později nebo vůbec (záleží na UPC). I kdybych nepřišel, je vás dost.
Já si s váma tentokrát taky zahraju. A jelikož budu hrát já, tak je vysoká pravděpodobnost, že se dostaví i JackCZ.
V pátek 17.6.2011, 20:30 se budou konat multiplayerové závody. Prosím co nejdříve o definitivní potvrzení nebo zamítnutí účasti. Děkuji.
Omlouvám se že jsem nepřišel, nemohl jsem to na notesu rozchodit a měl jsem nějákej špatnej modem takže jsem ani neměl net, tak snad příště.
Připomínám dnešní závody v 20:30. Příhlášení: Eru, Chuck, Greg (X-Raider), kurcatovium (kurcak), WEEER (ASUSWER). Možná přijdou i Garret, Gerret, Pajas.

Aktualizovaný seznam FO2 nicků: ASUSWER, Bursoft, CarlCJ, Deform, Eru, Garion, Garret, Gerret, Chuck, Indian, iNFiNiTi, JackCZ, Joddy, JohnCZ, Karasman, kaslik, Killon, kurcak, Lunchbox, Pajas, Psyx, Say, Semi, Tj, ViRus, X-Raider
Eru: Snad bych mohl. Když s vámi bude taková sranda jako s těmi holkami, se kterými tam poslední dobou drandím, tak se přidám. ;-)