sakris, tak co, kdo to založí teď? Může klidně i Chuck, ale musí nastavit 8 lidí!
Hej já to zkusím založit, třeba to teď Wolverinovi už pude když jsme spolu hráli...
To je hlavní důvod, proč mám radši UC, i kdy herně je FO2 lepší... Gamespy. Tahle služba nefungovala pořádně před deseti lety, nefunguje ani dnes a na 90 % je to zdroj vašich problémů.
Já se odpojil, aby zakladatelství připadlo na Gerreta, ale teď ho nemůžu najít.
Wolverine: Za moment se stanu zakladatelem a ty se zkus pripojit na me.
Tak to fakt nechápu, připojím se jen k těm co jsou už rozjetí. Zkuste to teda zatím beze mě, zkusím se připojit během závodů...
Pneumatiky rozehřáté, motor nažhavený, pásy zapnuté... Ready, steady, lets go!

Založeno. (iNFiNiTi)
Jenom připomínám dnešní závody v 20:30, zatím se zúčastní Eru, Chuck, Wolverine, Gerret a já. Možná přijdou i Psyx a Greg. (Neznám nicky ve hře). Ještě kdyby přibyly tak 1-2 hráči, bylo by to super:)

A ještě menší připomínka, závody založím pod nickem iNFiNiTi (kdyby náhodou někdo chtěl hledat Proxy) :) . Pokud by nastal nějaký problém, bude zde na diskuzi.

NateLogan: Já celou dobu používám anglickou (s patchem 1.2).
No nevím jak ostatní, ale já mám českou, protože se mi dostala pod ruku. Cožpak CZ verze a zahraniční verze jsou rozdílné? Myslím tím, že hráč s CZ verzí nemůže hrát online s hráčem se zahraniční verzí? Já jsem myslel že to je jen o překladu. A navíc, patch 1.2 by to měl vše sjednocovat.
Wolverine: To budu rád:) Mimochodem s váma jsem ještě nikdy nehrál, tak doufám že se na mně půjde v pohodě připojit a vše půjde jak má.

ALL: Jenom připomínám, že ve hře se jmenuji iNFiNiTi, až ji budu zakládat :) Pokud by byly nějaké problémy, budou tady v diskuzi :)
No tak po reinstalaci a stejného postupu znovu instalování to už, světe div se, jde.
Nicméně mulťák jsem zkusil a funguje, takže jestli to zítra Proxy založíš, tak se taky připojím ;-)
Eru: tak souvislost je logicky v tom, že s novým kompem už můžeš hrát FOUC... ale ty jsi ho zřejmě nechtěl hrát kvůli jinému ovládání, než kvůli HW náročnosti. takže nic.
Když už jsme u toho širokoúhlého rozlišení, nedá se to nastavit nějakým způsobem, o kterém nevím, aby hra byla pěkně rozložená na celou plochu? Aby po stranách nebyli dva černé pruhy nebo hra nebyla roztáhlá jako když ji přejedete traktorem? Nějak si nemůžu zvyknout.
Garret: Tu koupi jsem musel odložit z důvodu nečekaného finančního výpadku. I tak, ale nevidím souvislost, jelikož FO2 je kompatibilní s Windows 7 i širokoúhlým rozlišením.
tak já Flatout 2 smazal, protože Eru si měl kupovat nový komp a on furt jede dál? ...