Vy jste teď všichni nějak při penězích, ne? Samý Human Revolution a já tady váhám, jestli konečně pořídit Dead Space 2 za pětikilo, které jsem dostal od tchýně. :-)
Eru: Já vím, já vím. Jenže já zrovna rozehrával Deuse...
Trochu opožděně děkuji příchozím (Drolin, Chuck, Proxy a já) za včerejší hru. Rovněž Sayovi jež se zde mihnul.

Say: Poté co mi to spadlo, jsem založil znovu a to už jelo stabilně celou dobu.
Tak dnes neprídem. Oznamujem to síce dosť skoro, :D, ale keďže môj internet ide takou závratnou rýchlosťou, ze sa ani jeho rýchlosť nedá odmerať, nechcem Vám tam lagovať.
Fajn stihl jsem to, takže jedu na 100% :)..jen se učím s manuální převodovkou, takže někdy možná budu zaostávat:D
Greg: Poslední prázdninový den "mladších" studentů jsem navrhl schválně. Proč nezakončit prázdniny nějakým povedeným eventem?
Bych musel vstávat asi ve 4 ráno. Z Olomouce do Hradce to není žádná sranda ;) .
Takže nakonec budu o půl devátý už asi na intru, takže možná, možná mě tam taky uvidíte... Nechci si hned hrát na strašnýho nerda :D .

Ale příště byste nemuseli zvolit zrovna neděli večer. Těch lidí co jezdí na intr nebo prostě někam ke škole je víc.
JohnCZ: První den na základní a střední škole se přece ještě neučí. ;-)
Připomínám dnešní závody v 20:30. Příhlášení: Eru, Chuck, Drolin(Drolin22), CJ(CarlCJ*až od 21:00), kurcatovium(kurcak), Proxy(iNFiNiTi). Možná dorazí i Indian, Gerret.
Ve středu 31.8.2011, 20:30 se budou konat multiplayerové závody. Prosím co nejdříve o definitivní potvrzení nebo zamítnutí účasti. Děkuji.
Já hrávám kdykoliv, a teď zrovna jdu..tak kdyžtak sem písněte a já vám řeknu kde jsem připojený:)
Jo to by jsme mohli, ale já budu moct teď o víkendu večer jenom v sobotu.
Nj, ale mohlo to byt lepší kdyby to furt nepadalo. Dal bych si v nejbližší době opáčko, třeba klidně hned o víkendu. Snad se už těm pádům vyvarujem a bude to trošku zábavnější:)
jj, tak jsme tam nakonec zůstali sami až do teď :))), tak zapaříme zase jindy.
Tentokrát můj crash, a jelikož je již relativně pozdě, nebudu se už do hry vracet.
Já vidím jen Chucku, ale na toho se mi nejde připojit, nejspíš mu to taky spadlo
Tak mně to zas spadlo a nejste k nalezení, ale pro dnešek mám stejně dost. Díky za hru.
Dneska to šíleně padá. Zkusil jsem založit, ale opravdu naposledy. Příště pojedu jen UC.
Eru, ale jemu to spadlo, jen ti tam všichni zůstali..ale přitom tam nejsou
ono mu to ale spadlo, k nemu mi to taky ted nejde, nemam to zkusit zalozit ja?