Teda já osobně bych neměl nic proti dnešku. Jsem docela vyšťavenej, tak by mi to bodlo. Ale zítřek mi taky nevadí.
Eru: Práve preto som si ho pustil. :D Ešte je celkom ľahký aj Ring of Fire. Ale akrobácie ma moc nebavia. :/
CJ: Ta je nejlehčí. Jelikož není o umění, ale jen o štěstí na karty. Pokud chceš návod na dobré umístění v ostatních akrobatických disciplínách, podívej se na youtube.
Ja by som šiel, len neviem, či presne od začiatku. Inak, konečne som vyhral aspoň jednu disciplínu v akrobáciach.
V sobotu 30.4.2011, 20:30 se budou konat multiplayerové závody. Prosím co nejdříve o potvrzení nebo zamítnutí účasti. Děkuji.
Teď mně napadlo, že jsem ještě nezkusil hrát multiplayer :D Jinak jo, určitě stojí za to zahrát. ;)
Ještě k tomu pondělí. Do kolika jste hráli? Měl jsem trochu zpoždění a už jsem vás tam nějak nemohl najít. Aspoň pod nickem Eru ne...
Připomínám dnešní závody ve 20:30.

Přihlášeni (v závorce jsou FO2 nicky): Eru, Chuck, Indian, Greg (X-Raider), Tj (Killon nebo Tj) - toho máme očekávat až v 21:00.

Možná dorazí: JohnCZ, kurcatovium (kurcak), Karasman, Garret.
Walome: Na střední? Tak já chodil na školu vzdálenou asi 75km od domova a pravda... Na UMPRUMce třídní schůzky, SRPŠ whatever... moc nejsou=)
Pivo: přesně tak :) teda asi jsem vyrostl, ale váha se tak nějak rozložila do celého těla... takže jsem silný a svalnatý mládenec... (to není pravda, ale net je od toho, aby se na něm lhalo).
Walome: Jakože jsi už od základky nevyrostl, nepřibral a ve wrestlingu se ani trochu nezlepšil? :-D
Chuck: Jo jo, dokonce bydlím právě na Chlapajdě :) Jinak na Vyšinku právě také docházím, pokud tedy myslíš budovu gymplu.
To já jsem asi jediný, co má tak zkurvenou práci, že si na školu i zavzpomínám. Teda na střední a maturu moc ne, ale základka a výška byla v poho. Hlavně na výšce jsem hovno robil a furt jenom chlastal, pak si udělal určité zkoušky a celý rok jsem tam ani nechodil nebo to trávil na netu tam :-)

Walome: Lol :-D By mě zajímalo, kolik měříš a vážíš teď a jak ti jde wrestling s kolemjdoucími? :-D
John: dovolím si ještě jedno OT - já měl zase smůlu v tom, že "za nás" existoval jakýsi český televizní program, kde dávali wrestling - takže jsme ve škole hráli wrestling - a já byl o dvě hlavy vyšší a o 30 kilo těžší než ostatní spolužáci a učitelka si pozvala mamku, že dostanu třídní důtku za šikanu :-D A jednou třeba přišel spolužák, jen tak z hecu mi počmáral sešit, tak jsem se s ním začal prát a zase to bylo na mě. A protože mi přišlo trapný žalovat, tak jsem si prostě nechal říkat třídní šikanátor...

Chucku - věřím Ti... na školu nikdy nebudu vzpomínat v dobrém, a pokud jo, potěš koště.
JohnCZ: Použil jsem nevhodný výraz, u nás to byla taky buzerace. :-x Naštěstí těch pár světlých výjimek se tam našlo, ale na spočítání by mi jedna ruka v pohodě stačila. :-/

Drolin: Na náměstí Českého ráje v pravém horním rohu, jak je teď umělecká škola. Ve Zborovské ulici v té době byla ruská vojenská posádka. Dodnes se tvrdí, že tam byly podzemní chodby, které vedly až na Vesecko, kde měli výcvikový prostor a že se tam do poslední chvíle schovávaly zbytky Rusáků, které nechtěly zpátky. To jen tak čistě pro zajímavost, když už jsme opět odbočili. ;-)
JohnCZ: Tak to znám, naštestí se mi doma válí už poslední papírek se známky :)

A Chucku, kde dříve byla obchodka v Turnově (předpokládám že ne ve Zborovské ulici)?
Chuck: U nás to už bohužel nebylo dušení, ale sprostá buzerace. On prostě rád potápí studenty se slabším prospěchem v jeho předmětech. Předloni nechal prolítnout 3 studenty, loni dokonce 5. Většinou je znám a všichni z něj byli dost zdeptaní. Největší ironie je, že teď s chemií nemám absolutně žádný problém a jsem prospěchově v tomto předmětu premiant třídy.

Tak! Já se nechal unést naposled a teď už jenom FlatOut :D
JohnCZ: Nás na obchodce (v Turnově) dusila minimálně polovina učitelů. A fascinující byly ty jejich kecy "počkejte, až budete chodit do práce, to budete na školu vzpomínat." To jo, dodnes se mi o škole tak jednou do měsíce zdá a probouzím se z těch "libých" vzpomínek zpocený až na pr...

No nic, to jsem taky trochu odbočil, resp. se nechal negativně unést.
Walome: Dokážu si to představit, protože ty moje 4 roky strávené na gymplu byly pro mě utrpením, jelikož mě jeden naprosto idiotskej učitel chemie nesnášel (protože mě prostě chemie nikdy moc nešla) a povídal rodičům jakej jsem grázl, že čmárám po pláštích a tak různě ničím školní majetek. Teda nebyl jsem sám, byli jsme tři a ten zm*d to dotáh do takového extrému, že jsem z gymplu musel odejít (ti ostatní dva tam ještě jsou a dostali jiného kantora). Takže nejdřív ze mě dělal idiota on a doma naopak zase "teror" (hodně nadneseně) od rodičů, protože jsem neměl dobrý známky - stres, nechuť atp se na to podepsalo. To byly vždycky zákazy hraní a proto jsem známky většinou tajil a na čtvrtletí to byl vždycky provar. No prostě šílenost. Neříkám že jsem byl svatej. Učení mě nikdy nebavilo, ale rozhodně jsem nebyl grázl třídy a snad nikdy ani nic vědomě nezničil. Na to byli odborníci jiní.

Obchodku si teď nemůžu ani vynachválit, tam to je prostě pohoda. Úplně jiná úroveň jednání se studentem.

Ale tak nebudem zase moc odbočovat od tématu, ne ? :)
Say: počkej, Tobě na střední nečekovali rodiče prospěch? To je snad normální, ne? Že se staraj o děcko... teda tenkrát mi to tak nepřišlo, ale s odstupem času...

John: já skutečně trpěl - vždycky jsem seděl jako pěna a modlil se, ať učitelka drží hubu (mé velké hříchy totiž nekončily u známek, ale pokračovaly i u chování - až dnes mi dochází, že chyba nebyla ve mně, protože se chovám pořád stejně a nikomu to nevadí :-D ), a pak to rachocení klíčů v zámku a srdce v krku... fuj!
Garret: To nebyl moc dobrý nápad číst Tvůj příspěvek s plnou pusou. Chudák monitor! :-D
připomeň jim, jaxe o ně budeš muset starat, až budou staří... tak ať neserou :-)
Say: Ne, jen mám "oldskůl" rodiče. Jsem v prváku na obchodce.

Walome: Mi povídej, na gymplu ještě famílii strkali takovej ten lísteček s prospěchema to byl vždycky svinskej provar.
Pokud přežiju třídní schůzky ve zdraví, tak se nejspíš taky dostavím ;)