Eru: Už jsem to několikrát psal, ale u mě jsou pondělky zabité.
V pondělí 18.4.2011, 20:30 se budou konat multiplayerové závody. Prosím co nejdříve o potvrzení nebo zamítnutí účasti. Děkuji.
no ja ho vidim:D:D lol ...tak tedy znovu: Nevite proc se mi to na tom novem patchi 1.2 obcas seka? nebo laguje? ...na starem patchi mne to jelo jako hodinky....vsak to neni nejak rapidne narocnejsi ne?
Eru: promin preklep ... ALL: Kazdopadne uz si to frcim na novem patchi ,...je to o hodne lepsi diky chatu a misto 20ti hledanych her...mne to najde 60:) takze parada...uz se tesim az si s vama zahraju:) staci rict ...byli byste pro zitrek?
Eru: Tím že hru přeinstaluje z PC StarForce nedostane a pochybuju, že SF checkuje online připojování i když máš crack. Osobně si myslím, že kontroluje jenom přítomnost CD/DVD v mechanice před spuštěním.
Proxy: Nejsem Vic. Důvodem aplikace patche a cracku před spuštěním je StarForce. Nicméně patch 1.2 problémy s připojením přes hamachi nevyřeší, měl by ale umožnit spojení přes GameSpy Arcade (v rozhraní hry), ale jen tehdy pokud to StarForce dovolí.
Pojdte to nekdo zkusit se mnou pres hamachi ...nazev serveru a heslo je v prispevku nize od Vice ....(zkousel sem to s Vicem jeste se starym patchem, takze mozna proto to nefungovalo)
protoze to psal Vic do zprav....ale zkusil sem to bez preinstalovani a fakci to normalne:) takze v poho
Proxy: Kvůli patchi se FO2 nikdy přeinstalovávat nemuselo. Všehovšudy ten patch je jen pár souborů, co se kopne do složky se hrou. Co ti to dělá nebo proč chceš vůbec přeinstalovávat?
fajn, takze musim preinstalovat kvuli patchi FO2 ...hmm ale nemam instalacku...a kdyz stahnu z netu nejake soubory v zipu nebo raru tak se mne stahnou spatne a nejde mne to rozbalit...nevi nekdo o nejakem linku kde by se dalo stahnout FO2 rovnou treba v .exe nebo .iso?
Já po Hamachi taky nemůžu. Ten krám mi shazuje z nevímjakéhosi důvodu celou síť.
já to zkoušel, ale nehrál jsem to tak dlouho, abych mohl posuzovat. mám tušení, že byly problémy s pingy...
nezkouseli, ale spatny napad to neni:) muzem nekdy zkusit...ted o vikendu?
Zkoušeli jste někdy FO2 přes hamachi? Obešel by se tím GameSpy a teoreticky by měly zmizet problémy s připojováním a padáním.
JohnCZ: Přijď v neděli do UC, pokud teda navrhovaný den bude vhodný i pro další než mě a Garreta.
Proxy: Máš bohužel stejné příznaky jako já, takže to vidím na haprující NAT. Mě taky zlobí a proto mám problémy se vůbec někam napojit natož založit :/

Jinak díky za hru, sice byla krátka ale řežba to byla slušná. Zas někdy příště :)
nn nevidim ho...nevim cim to je...ale na pulku her se mi nejde pripojit...neni to fakt vadnou verzi treba?:(
Měl jsem nějaký problémy s netem a proto nehraju zrovna. Teď prý právě hostuje Eru. Zkus ho najít.
zadnou takovou hru tam nemuzu najit:/ ....nezalezi to treba i na verzi hry? pokud nejake jsou odlisne verze
Založeno, prosím o chvilku strpení... Ještě jsem nikdy nehostoval a tak si s tím musím ještě trochu pohrát. Stejně musíme chvíli počkat, než někdo přijde.

edit: Mám nějaký problém s NATem, takže založil bratránek s nickem JackCZ. Jsme ready.
mimochodem ve hre se jmenuju iNFiNiTi ...at vite kdo je ten hrac ktery nad vama furt vyhrava:P :D
S nejvyšší pravděpodobností budem hrát ve třech (čtyřech) s kámošema dneska kolem 6 večer. Takže pokud by se chtěl někdo připojit... Nejspíš budu zakladatel já.
Takze dobra zprava...dnes mam cas...takze bych byl urcite pro:) Ted jenom vyresit kdy a kdo to zalozi. (snad budou lidi ale podle toho co se tady psalo tak by to nemel byt problem)
Jestli se má dneska něco konat, jak tu bylo naznačeno Proxym, tak by se mnou nebyl problém.
Eru: Přesně jak píšeš. Vyvěste to sem den dopředu, jak to někdo založí tak nejlépe taky a na 90% dojdu.
Rád bych se přidal do té tabulky:D ...a dnes nebudu hrát, mám toho moc do školy...a jelikož za chvíli maturuju, tak pravděpodobně toho času nebude ani další dny nic moc, ale určitě se nějaká ta chvíle najde:) Uvidím kolik toho budu mít zitra kdyžtak sem napíšu;)
Do 17.4. budu mít období s menším množstvím volného času. Proto nebudu v této době nic organizovat (možná si zajezdím, ale není jisté kdy). Ten kdo se toho v této době zhostí, by si měl pročíst toto: odkaz
Já bych si zahrál taky pokud najdu cd. Co třeba už dnes? Nebo zítra pokud by se na dnešek nenašlo dost lidí.
Tak se teda ptám, jestli se tu najde někdo, kdo by dal v nejbližší době FO2. Pište ať se můžem domluvit kdy:)
chuck: prr s tim, že se na dvojku už nikdo nesejde ;-)... já pořád mam zájem jezdit dvojku :-)
Většinou výzvy k závodu najdeš v diskuzi k příslušné hře, popř. někdy nově i v sekci "Srazy uživatelů DH".