Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

FIFA 18

Žánr:
sportovní > fotbal *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
29.09.2017
Vývojáři:
EA Canada
Oficiální stránky:
https://www.easports.com/cz/fifa
Nový díl populární fotbalové série láká hlavně na vylepšení hratelnosti, pokračování příběhu Alexe Huntera a několik novinek v módu FIFA Ultimate Team.

Nejvýraznější změnou je tak Technologie Real Player Motion, která přidává nový systém animace tak, aby se ti nejlepší hráči pohybovali a chovali na hřišti stejně jako ve skutečnosti. Dopomáhá tomu pak i přepracování driblinku, který má nabízet větší kreativitu v situacích jeden na jednoho.

Ve FIFA 18 pokračuje svojí druhou částí příběh Alexe Huntera s názvem The Journey: Hunter Returns. O Alexe se po jeho velmi povedené první sezoně zajímá množství světových velkoklubů a záleží jen na něm, kam jeho kroky povedou. Tvůrci slibují dramatičtější momenty a těžší volby, které mají výrazný vliv na příběh.

Oblíbený herní režim Ultimate Team láká na Ikony FUT, tedy karty těch nejslavnějších hráčů historie. Jsou tak následovníkem FUT Legend z předchozích ročníků, tentokrát však dostupné pro všechny platformy. Druhou novinkou v Ultimate Team je singleplayerový režim Squad Battles, ve kterém hráč vyzve týmy složené ostatními hráči Ultimate Teamu. Výhrami se hráč posouvá v žebříčku a platí, že čím těžší obtížnost, tím více bodů do něj dostane.

Po delší době se v sérii FIFA objevuje i český klub, kterým je AC Sparta Praha.

Podpořte Databázi a kupte si hru na Xzone.cz … nebo přes Heureka.cz

Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.