Menší poznámka - zatímco FIFA 17 mi na PCčku šíleně lagovala a byla prostě nehratelná, tak 18ka mi naštěstí běhá úplně normálně. Je to také tím, že v configu přibyla nová možnost spustit hru pod DirectX12, což vřele doporučuju (+ zapnout Vsync přímo v ovládacím panelu grafické karty a v nastavení hry to nechat na "no limit").
@Zoltan (15.12.2017 18:28): Jojo, o bránění jsem tam taky měl odstavec, ale nakonec jsem ho smazal, bo už takhle je to dlouhý až až :) Nicméně bránění je tady fakt pekelný. Hlavně v multiplayeru, když hraješ s někým, kdo ví co dělá, tak ho nemáš jak zastavit. Kdyby nechali alespoň to popotahování za dres ze 17, ale tady když ti uniká hráč, tak s ním nemáš moc co dělat.
Taky jsem celkově docela zklamanej. Ještě chvíli tomu dám a přinejhorším si nahodím zpátky 17, no :)
@Pitva (komentář): Fajn koment, s mnohým se dá souhlasit. Já jsem z letošní Fify trochu zklamaný. Píšeš to dobře - záloha neexistuje. Tím se také daleko hůř brání, ty dlouhé průnikové přihrávky dokážou zatopit, a to pořádně. Fifa 17 se mi líbila daleko víc :/