Hledal jsem ten Ferrari Virtual Race Drift Mod, který je uvedený v popisu hry a nenašel jsem. Jen nějaké pochybné ruské weby.
A právě ta poslední volba mohla způsobovat ty propady. Neexperimentoval jsem, takže nevím. Ovladače mám vždy aktuální.
Sasakr: Taky mám hru víceméně na max., akorát u Update Reflections mám nastavenu tu předposlední volbu. Jinak 8x AA, rozlišení 1920x1080 a FPS mi Fraps po celou dobu ukazoval na hodnotě 60, kleslo to nanejvýš na 59. Grafika též GTX560, ovládače z loňského září.
@ViRus (05.05.2012 03:50): Jj, vidím to stejně jako ty. Navíc tento obrázek je na různých warez fórech, v googlu mezi obrázky ke hře sice také je, ale kdo ví, z jakých stránek tam ty obrázky jsou. Takže bude nejlepší tam vrátit zpět ten původní cover.
No, nevím, ale ten nynější cover se mi nelíbí. Navíc jsem přesvědčen, že u freewarovek si každý může dávat covery jaký chce. Tudíž tu editaci ze dne 3. 5. považuji za zbytečnou.