F.E.A.R. - Bonus Mission

F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon - Bonus Mission

31.10.2006

rozšíření

Aldus Bishop remains in the custody of Douglas Holiday and SFOD-D. MISSION: Protect Aldus Bishop.

Aldus Bishop patří k nepohodlným zaměstnancům Armacham Technology Corporation, z něhož se korporátní klony Replica snažili vymlátit něco, co ani nevěděl. Než se do výslechu stačil vložit Paxton Fettel, našel Alduse připoutaného k židli a s C4řkou na těle Point Man z jednotky First Encounter Assault Recon. Výbušninu zneškodnil člen Delta Force Douglas Holiday a Bishop mu už zůstal na starost. Nyní si musí probojovat cestu na střechu, odkud by měl oba evakuovat vrtulník.

Mise vlastní výhradně X360 verzi F.E.A.R. se svým námětem liší od bonusovky obsažené v PS3 verzi. Epizodní příhoda dokresluje kampaňový děj a spustíte ji z úvodního menu. Protože nemáte senzibilské schopnosti jako ústřední hrdina hry, Point Man, neumíte zpomalovat čas, budete nicméně ušetřeni Alminých psionických vylomenin. Levelem se lze probít s dvojicí automatických pistolí SM15, které jsou jinak pouze v xboxových verzích Extraction Point a Perseus Mandate. Celou úroveň vás následuje v boji nikterak užitečný civilista, jehož si v hektických přestřelkách nemůžete dovolit ztratit.