Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Far Cry: Instincts - Predator

77
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
akce > stealth akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
28.03.2006 X360
10.06.2019 XOne
Vývojáři:
Ubisoft Montreal, CryTek (sekundární)
Explore paradise and unleash hell!

HD remake Far Cry: Instincts (2005) a Far Cry: Instincts - Evolution (2006), s nímž Predator pro Xbox 360 vyšel na den přesně, představuje celkové shrnutí krvavého působení Jacka Carvera v tropech Oceánie. Obsažením kampaní výše zmíněných her a podporou achievementů však přínosy kompilace nekončí. Rozlišení obrazu se zvýšilo z 640×480 na 1280×720 pixelů při poměru stran 4:3 oproti verzím pro originální Xbox, ubylo tedy zubů a průzračné vody prokoukly natolik, že překonávají i zpracování vody v původním Far Cry (2004). V kampani Instincts došla mírného navýšení i umělá inteligence nepřátel.

Dodnes podporovaný multiplayer nevyžaduje XLink Kai a obsahově odpovídá hře více hráčů z Instincts - Evolution rozšiřující multiplayer Instincts. Prostřednictvím služby Xbox Live nebo přes Xbox Link kabel se může dát dohromady až 16 hráčů, popřípadě až 4 na rozdělené obrazovce. Postřílet se lze v módech Chaos (všichni proti všem), Team Chaos (teamová bitka), Steal the Sample (obdoba vlajky), Predator (predátorský jedinec proti všem) a konečně v Seek and Secure z Instincts - Evolution, kde musíte po vymezený čas udržet daný bod. Z Evolution je převzat i editor map, které jde snadno sdílet.


Poslední diskuzní příspěvek

PRIVATE MARTIN: V hlavní roli bude Trepifajksl! Wolf09 zřejmě zůstal ve vlastnictví Activisionu. Jak je to s Quakem II pro Xbox 360 nevím, ale…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.