Forbes ma dobrou recenzi. Hodne chvali příběh a volby, což překvapuje. Doufám ze je to pravda. Kdyby se bethesde fakt peklo napsat něco solidního, potěšilo by to.
Dám vědět, asi se zítra omluvím z deskových her u kolegy a budu smažit Fallouta.. :D

Nemám důvod to kritizovat, pokud to bude dobré. New Vegas byl dobrý.
Rád si pak přečtu vaše reálné názory po několika hodinách ... Tohle trochu smrdí.
@Cobot (09.11.2015 15:30): Musíš brát v potaz, že recenze jsou mířené na běžného hráče, kterého příliš nezajímá, jak hra funguje pod povrchem, ale jestli mu vydrží na dlouho a hlavy se při zásahu rozprsknou na všechny strany. Navíc vydavatelé nemají moc rádi, když vypichuješ chyby, kterých si takový běžný hráč nevšimne.
Podle toho ty recenze pak taky vypadají.

No a potom číselná hodnocení. To je ještě úplně jiné kafe. Informační hodnota absolutně nulová.
@Maximus (09.11.2015 15:22): No nevim jestli recenze v dnešní době něco znamenaj. Každá druhá hra "od který se to čeká" má 9. Známky 1-5 už dneska nikdo nepoužívá. Subjektivně mám k recenzím dost ambivalentní přístup.

A je to dáno hlavně tím, jakým stylem někteří recenzenti htu recenzi píší. Dost často mi o připadá, že dostanou hru na víkend. Stráví s ní pár hodin a nic moc se člověk nedoví. Je to jak preview s číslovkou na konci. Tedy samozřejmě čest vyjímkám.
No pekne, tak takto dobré známky som nečakal. To aby som sa začal tešiť :)
A ranky u perků se zvyšují čím? Má jich být 275. Pokud budu dostávat bod za level, tak se moc daleko nedostanu.
@mazar1234 (09.11.2015 11:22): Nieje, ale leveluje se hrozně pomalu.

@BINGMAN (09.11.2015 11:24): Speech není, řeší to Charisma, ale vyhrožování je nejspíše kombinace nečeho. Tady nevidíš, co ta možnost potřebuje a když ji projedeš, tak už nemáš šanci na to jít znova.

Mě to relativně baví, rozhodně lepší než F3 a o něco lepšejší než Skyrim.
@pajmič (09.11.2015 11:28): Každopádne je ten review dosť povrchný a vôbec nerozoberá dôležité aspekty hry, napr. ako je funkčný systém perkov a levelovania, crafting zbraní, celkovo bojovanie melee/streľba tam nejako moc nespomína ako dobre/zle funguje.... veľkosť mapy a rozloženie lokácii, či je to dobre/zle urobené atď.

@SilentWolf (09.11.2015 11:26): Veru tam bolo veľa checkov, podľa toho či sa jednalo o silové riešenie, ochcávku, oblbnutie..... častokrát aj Barter check a tak, to bolo fajn.
@mazar1234 (09.11.2015 11:22): Nepochybně, jak by mohl někdo nadávat na hru od Bethezdy, fuj kacíři, bleh, muhahus :) Ale vážně, podle nich ten "novej" konverzační systém je dost omezenej (překvapivě) postavy nudný, side questy ala DA:Inquisition a děsně pomalý tempo. Akce je prý good a ten VATS systém funguje dobře.
@HEX (09.11.2015 11:07): Ale bodik do perku, nie do Special - or not?
Aha Bodkin uz to objasnil.

Vyssia hodnota CHA ti umozni vybrat si nejake "silnejsie" perky ako som to pochopil, takze teoreticky ak si das CHA10 tak tam moze byt nejaky uber "always succes perk" pre rozhovory a podobne takze az tak cierne by som to nevidel.

Ale nestudoval som si tie tabulky perkov takze len tak odhadujem.

@Bodkin (09.11.2015 11:19): A level cap nevies ako je?

@pajmič (09.11.2015 11:21): Ale prosim ta - to su len nejaki Hejteri... :-)
@SilentWolf (09.11.2015 11:12): Má vliv, s charisma 5 ukecáš jen ty nejjednodušší věci.

Každý level dostaneš bod, který dáš buď do perku, nebo do SPECIALu, takže si to dej vyrovnaněa pak zvedej na co se chceš specializovat.