@Paul (14.04.2024 02:11): To naserie.

Ako za ten next gen update som rád, mohli by ho urobiť aj na F3/NV (stačil by patch na opravy chýb, podpora dnešných monitorov + 64 bitové verzie oboch hier), no moderov to nepoteší, lebo to rozbije script extender a ľudia, čo ho robili, už nemusia byť v komunite aktívni, tak ktovie ako a komu sa budú musieť "doklepať" aby sa to pohlo dopredu.

Ja len dúfam, že vzhľadom na to, že už to Bethesda spravila so Skyrimom: Anniversary, kde museli riešiť presne toto isté, moderi majú nejaký "workflow" ako sa v tomto prípade zachovať a neprekvapí ich to.
Za pár dní má vyjít Fallout London, jenže nevyjde, protože dva dny po jeho vydání Bethesda vydá na 9 let starou hru patch, kterej zase rozbije všechny mody a tooly nutný k jejich funkčnosti. A protože ty tooly dělaj separátní moddeři, tak ani nemůže tým tvořící London vědět, kdy to budou moct vydat. Po 4 letech práce tohle docela nasere.

A až to bude opravený, tak to nemůžou vydat na nexusmods, protože je to moc velký. Ale domluvili se s GOGem a ten to bude hostovat, kudos.
Je zvláštní chtít sem dát příspěvěk a vidět tu poslední od Charilizeho. Poslechl bych si jeho názory na Fallout TV show, která je minimálně stylisticky dost věrná F4.

Nicméně na veseljší notu. Nevím jaký bude seriál ale u tohoto jsem se bavil: https://youtu.be/Zqqiz-uLeds?si=8yOTcoWFAgJwVDBl
@Artran (26.10.2023 14:55): to rozhodně! IMHO se dá vykřesat mnoho i klidně z banálního námětů když to dělají šikovní lidé a naopak. Viz třeba seriálový Zaklínač. První řada, kde každý díl byl jedna povídka super a jakmile se pustili "do velkého příběhu" tak těžký průměr za mě.
Westworld je dost dobrý seriál. První i druhá řada (byť ta s určitou výhradou) rozhodně stojí za shlédnutí. Třetí řada má bohužel, přes řadu nápadů, odfláklý scénář (a je to velká škoda). Čtvrtou už jsem raději nedával. Nicméně dám Falloutu díky Nolanovi určitě šanci.
@Feidias (24.10.2023 13:20): Westworld jsem neviděl, ale svoje kvality prý má. I když kámoš u poslední řady už obracel oči v sloup, když na to přišla řeč. Já mám hlavně obavu z toho, že to zase bude vykastrovaný jak TLOU.
@Korbitch (24.10.2023 10:33): dělají to tvůrci Westworldu. Ten leaked trailer mě zatím moc nepřesvědčil. Hlavně "zpomaleně pochodující parta v Power Armoru", ale doufejme, že to byla jen nějaká hodně ranná fáze rozpracovanosti.
@Charllize (08.07.2023 18:14): to je pravda, ale u Falloutu 4 mi to tak fakt připadalo. Tohle je zrovna hláška, které bych věřil. I F76 měl být zpočátku takové GTA online. Úplně se to nepovedlo, ale hrát se to dá.
@Feidias (08.07.2023 07:45): Snad ne, ja si jen dělal dobrý den z Obsidianu :)
Teoreticky je i možný ze budou dělat TES i Fallout zároveň když jsou teď pod tím MS. S tím TES to je tragédie ale. Ze budu čekat víc jak 15 let na další díl mne při vydání Skyrimu ani nenapadlo. Ona za to muže i ta on-line verze TES která pořad sype peníze a oni se díky tomu muzou tvářit ze série pořad běží …
Tak podle posledních zpráv to vypadá, že další Elder Scrolls nejdříve za 5 let. Další Fallout tedy ještě minimálně pár let po tom, nebo dalších 5 let po té v roce Metra 2033.
@Charllize (26.06.2023 15:03): jsem na to docela zvědav. Mluvilo se o nějakém rozsáhlejším DLC balíčku, ale jinak toho moc známo není. Dokonce byla řeč o tom, že najali moddery z New Vegas remake módu a vzešlo podezření, jestli tento mód nevyjde spolu s next gen update. Moc se mi tomu nechce věřit, ale byla by to celkem pecka.
@djsub75 (19.02.2023 13:36): Ahoj, mod support tady asi úplně nečekej. Fallout tu na DB aktivně hra jen pár lidí. Pokud umíš anglicky, tak zkus nějaký Discord server. Jestli jsou nějaké v češtině to nevím.
Ahoj. Potřeboval bych poradit jak rozeběhnout tento mod:  Q.M.W (Quick Modification Weapon)(Only mod weapon)  zkopíroval jsem jej do adresáře Data ve hře, pustil v NNManageru a Spustil přes F4SE jako správce. V ingame menu v položce MOD CONFIG mod ukáže. Chci navolit hotkey ( přiřadit klávesu ) pro spuštění a nic už jsem vyzkoušel vše. Snad mi někdo poradí co s tím. Odkaz na mod: https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/44985
Ahoj, vubec netusim jak hazet dymovnice zkousela jsem vsechny klavesnice, drzet, mackat, kombinace, nic. Muze mi nekdo poradit?? Jakoze stisknes tu a tu klavesnici, atd.. diky za rady.
@SilentWolf (25.10.2022 20:40): halloween event...jsem si kdysi myslel že se k FO76 vrátím a zkontroluju co tam je nového, ale zatím mě to nějak netáhne :)

@Charllize (25.10.2022 20:44): když nechceš aby ti lidi vyvraceli nesmysly co píšeš, tak je nepiš. Zrovna u tohohle tématu nejde o nějaký subjektivní názory, ale jednoduchý fakta. Že je pro tebe opomenutí Troiky nepodstatný je smutný, když to byli samotní tvůrci té značky a měli o ní zájem.
@SilentWolf (25.10.2022 20:40): Halloween event je hodně slabá záležitost, ale přijde mi taky dost slabý natáčet k výročí Fallout videa jako je toto: https://youtu.be/rUXaeGA6YIc . Prvních půl hodiny se o Falloutu vůbec nemluví a pak se v podstatě akorát řekně, že nejlepší je dvojka, což je sice pravda, ale nepochopil jsem proč je potřeba natočit takové vide k 25 výročí Falloutu.
@Paul (25.10.2022 20:30): Tady nejde o lži a kecání, jen to nedokážu brát seriózně vážně, tak to nezminuju a i jsem ti jasne napsal z čeho jsem vycházel. Rozumíš, trvas na picovinach, Ja napisu delší příspěvek a ty uděláš aféru ze jsem podvodník a lhář a měl bych viset na základě pro mne nepodstatneho opomenutí zmíněni Troiky co udělala dvě totálně rozesrany hry a pak se zhroutila. Jestli ti to přijde jako zásadní věc co podelala Fallout a bylo to důležité ve vesmírném měřítku tak si to uzij. Ja to tak proste nevidím.