@mazar1234 (31.01.2013 19:30): Přesně tak, ač já tedy považuji jak Fallout, tak BG za větší demoverze (u BG je to pro mě ještě o trochu výraznější).

A proto kupujte EE, ať se mohu těšit na BGII EE :).
@Drolin (31.01.2013 19:27): Pre ma sa stal prvy diel Falloutu niecim co by sa dalo nazvat demoverzia Falloutu 2. A od dob dvojky som ho uz nikdy nehral, lebo ved naco ked mam po vsetkych strankach zaujimavejsiu hru. U BG uz ale toto ani v najmensom neprislo, hoci BG2 mam vyssie, BG 1 nie je popri BG2 nejako vyrazne slabsi.
@Bodkin (31.01.2013 19:05): Pro ty, co hráli jako první dvojku, je i dvojka lepší Fallout. Ono pozdější zkouška jednička vyústila, tedy u mě, v menší zklamání (méně rozlohy, méně humoru, méně všeho). Stejné je to u BG série.
@Bodkin (31.01.2013 16:32): To bych neřek, dvojka nabízí mnohem víc možností. Dá se v ní víc vyřádit. A některé herní prvky (třeba ukazatel karmy, reakce svvěta na činy) jdou víc do hloubky. V neposlední řadě jsou mnohem víc propracovaný rozhovory.
Soubojový systém je sice fajn, ale třebas markus s rotačákem je vyloženě na pěst. Resp. společníci jsou často více ke škodě než k užitky (střílení do civilistů či spojenců patří mezi jejich oblíbené kratochvíle. Není nad to poštvat si proti sobě celé město). PST soubojový systém je však podstatně více neohrabaný. Byť zase nijak tragický není.
To jste mi udělali radost, a ještě jeden dotaz, je nutné hrát jedničku, abych chápal dění v dvojce?
@SíDžej (31.01.2013 15:59): PST má naprosto otřesný a nezajímavý combat systém. Fallouti (a 2 obzvláště) vedou na plné čáře.

Ale dva nejdůležitější rozdíly:
1) Fallout je tahový
2) Ovládáš jen jednoho člověka, tvé parťáky ovládá mírně dementní a nechutně haluzácká AI.
Kdybyste mohli srovnat soubojový systém Falloutu a Planescape Torment, jak by z toho vyšel Fallout??? Hrál jsem právě druhou zmíněnou hru a přes pro mě hrůzostrašný combat jsem se nemohl moc přenést...neuvěřitelná hustota bugů na pixel čtvereční a děsné ovládání. Právě tahle zkušenost mě od hraní Falloutů odrazuje...dokonce i od New Vegas, která se mi ještě zabalená válí na stole :D
@Daemon (30.01.2013 23:02): Oceňuji, že tuhle šarádu už držíte tolik let. A nadto se vám do ní daří přibírat další. Ale už by bylo dobré se chlapsky přiznat a představit vašeho "šéfa týmu" - Leeroye. :-)
Nové dojmy dalšího z testerů z hraní Resurrectionu. Tentokrát od hráče, který zkoušel všelijaké možné Fallout mody.
Na Resurrection sa naozaj teším. Čakanie mi nevadí, mám to natrénované vďaka killapovi, ktorý svoje ohlásené uzávierky pravidelne preťahuje aspoň o dva roky. :D
@konvice (31.10.2012 02:48): Ne, nedělám si prdel a jsou to vážně hlášky. Je docela jedno, koho znáš, protože pokud jsou lidé z tvého okolí stejní jako ty, není to vůbec překvapení. Ještě jednou, vytáhnout hlavu z prdele, to je základ.
Krom toho, že tohle je absolutně vrcholní ad hominem, je nesmírně pitomý a v podstatě na úrovni druhořadého autisty nejdříve říct "tak to vážně sorry" (tedy omluvit se) a pak každého, kdo s tebou nesouhlasí nazvat čůrákem a debilem.

Ale nezlobím se na tebe, to se nemocným lidem nedělá.
Navrhuji alespoň změnu názvu Resurrection Forever. Či Resurrection: The Longuest Journey. :-)
@Rawthang (30.10.2012 20:09): Obvyklý pochopitelný dotaz, ale těžko se na něj odpovídá. Už jsem dával tolik odhadů, kterým jsem opravdu věřil, ale žádný nevyšel, že už si radši netroufám prohlašovat nový. Takže pořád platí, že až to bude, tak to bude...
Potěší vidět, že i po těch dlouhých letech vývoje je o Resurrectionu stále zájem a najdou se lidi, co si to snad i zahrajou :) Až bude zase něco nového, dám určitě vědět.
@John Mirra (30.10.2012 15:55): No to hej, Hudson je jasny priklad idealneho dostojnika pre moralku.... niekde na urovni Franka Burnesa z MASHu.

Ale k veci, Fallout resurrection, kedysi som vedel ze sa nieco take robi, ale bolo to tak davno ze som na to uz kompletne zabudol takze tato sprava je pre mna velmi pozitivna.... ak to teda v dohladnej dobe fakt bude vo finalnej verzii.
:))))) omlouvám se lidem co chtějí novinky o Falloutu 2. Mám nějak talent rozpoutávat offtopic diskuze:)))) ale není to záměr:))))
Heh, zajímavý že to tu zmiňujete dabing k Vetřelcům, protože od tý doby, co jsem ten film viděl, mám vždycky chuť na dotaz "Nějaké otázky?" zvednout ruku a zeptat se "Jak se mám z týhle sračky dostat?" :))

EDIT: Z toho Resurrection mám radost!
@konvice (30.10.2012 00:44): Meh, vždyť je to jeden z nejnahláškovanějších akčních filmů vůbec, kultovní je prakticky každá věta Vasquezové a Hudsona, a ani ostatní moc nezaostávají.

"Hey Vasquez, have you ever been mistaken for a man?"
"No. Have you?"
Na stránkách Resurrectionu jsou za poslední dva dny dvě nové aktuálky. Třeba se tu najde někdo, koho to bude ještě zajímat a neví o tom. Práce na Resurrectionu nějakou dobu ještě zaberou, ale myslím, že se konečně dá říct, že dokoneční je v dohlednu :)