Do kolika mest se da cestovat s karavanama? Dycky tam trefim datum jen s jednou z nich.
Nuže tedy, musím říci, že Fallout 1.5: Resurrection mne velice potěšil. Vždy jsem pokládal Fallout a Fallout 2 za nejlepší hru všech dob a u mne dosud nepřekonanou ani těma sra.kama co vytvořila Bethseda. Autoři udělali skvělou práci, zato bych jim rád poděkoval, škoda jen, že to nemohou brát profesionálně a tudíž brát nějaké provize, já bych jim velmi rád zato poslal prašule :) a motivoval je aby pokračovali v této práci a samozřejmě makali rychlejic, abychom nemuseli čekat zase 10 let :) Nic bych natom neměnil, vše je dokonalé tak jak to znám, jsem prostě nadšen, šťasten a unešen, že zase mohu hrát Fallout.

Akorád mám jednu výtku, dostal jsem v Seditu HIV a nevím jak se ho zbavit :D a nevím jak se dostat do vaultu 16 aby mne vyléčili :o)
Každopádně to vyústění je úplně jiné než když jsem předtím za ukecanou postavu odhalil pravdu. Za to musím autorům dát palec nahoru, takhle nějak si představuju odlišné možnosti plnění questů.
@Zero (07.11.2013 19:52): Buď si barman uvedomil, že počas celého dňa bol v bare len jediný hosť a automaticky mu pripísal vinu, alebo ťa ten hajzlík Julian potajomky napráskal Alexe! xD
Achjo, místy mě ta hra pěkně štve. V Rat Hole jsem měl za úkol pro Juliana vytřískat peníze z barmana v severní čtvrti. Momentálně nehraju postavu, která by ho dokázala ukecat, takže jsem mu ty peníze prostě ukradl. Následně mi Julian řekl, ať už se v severní čtvrti radši neukazuju, že po mně půjdou. A ono fakt že jo. Ale jak po mě sakra můžou jít, když nikdo z nich neví, že jsem ty peníze ukradl já?!
No skoncil v ringu, kdybych chtel hrat "uhodni co autori chteli abys ted udelal" zahraju si nejakou adventuru. "jde jen u fanouškovskou modifikaci" je pekne blba omluva.
@mazar1234 (07.11.2013 13:59): Nekonečný? Wut? No ano, ta společnice pošla a mě se to už nahrávat nechtělo, takže ceny mám takové jaké jsou. No holt nemůžu mít všechno, nějak se z toho vykopat musím. Ještě aby ne, když je to Fallout (a to je právě to, co se mi na něm líbí)=)
@Say (07.11.2013 13:25): To je ale nepresna informacia.... stoji 3000 pokial mas barter tolko kolko mas takze ta cena moze byt vyrazne nizsia.... kvoli barteru treba mat toho sidekicka co ho bonusuje bay si nemusel plytvat body na taku somarinu.
Ovsem teda ak si prijal tu stratu sidekicka tak to mas horsie no....
Osobne som minul dohromady za knihy (Aid+Repair+Outdoor) viac ako za operacie na +vlastnosti. Keby som vedel dopredu ze tam bude nekonecny obchod na knihy tak neminam hlupo body do Sience.
@valcik (07.11.2013 08:02): Jeden zálesácký guide stoji okolo 3000 zátek. To mi přijde přehnaně moc, abych za to dostal pár bodů do zálesáctví. To už si raději modifikuju arzenál.
@Flowerpot (07.11.2013 11:29): Ale každopádne ako vravíš, minimálne v tomto prípade by nezaškodilo by výraznejšie upozornenie v rámci dialógu. Tipujem, že s týmto som nemal problém len ja, ale viacero hráčov.
@M.a.t.t. (07.11.2013 11:18): Logické to nie je, ale práve questy, ktoré ti obe strany zadajú, neumožňujú, aby si ich mohol vziať naraz. Čo bohužiaľ hráč nemá vopred ako vedieť. (Každopádne, myslím, že sa to snažilo riešiť skrz výraznejšie upozornenie v dialógu, aby bolo hráčovi naznačené, že jeho voľba je definitívna.)

Inak v Rat Hole a Corathe tá situácia nenastane určite, v Sedite neviem, tam som podľa profilácie postavy mal stranu vždy už vopred jasne zvolenú.
@Flowerpot (07.11.2013 11:06): Mne sa zdalo, že to nebolo iba raz, ale môžem sa mýliť. Asi myslíš quest s Anonymom. Tam som totiž narazil ja, nakoľko som iba chcel zistiť, čo odo mňa trpaslík chce. Následne už však nebolo možné splniť quest s odhalením Anonyma, čo mi nepríde veľmi logické.
@M.a.t.t. (07.11.2013 09:23): "A tiež sa mi nepáčilo, že nie je možné zmeniť strany bezprostredne po tom, čo si jednu z nich vyberiem a quest za nich som ešte nesplnil." To sa stane snáď len raz, nie? Kde to bohužiaľ kvôli povahe questov inak nejde.
To už je taká samoúčelná kritika... nevravím, že mi tam všetko sadlo na 100% a viacero vecí by som upravil, či rovno zmenil. A tiež sa mi nepáčilo, že nie je možné zmeniť strany bezprostredne po tom, čo si jednu z nich vyberiem a quest za nich som ešte nesplnil. Ale stále je tam toľko detailov a možností ako riešiť questy a keď si človek uvedomí, že ide len o fanúšikovskú modifikáciu, musí uznanlivo pokývať hlavou.
@Say (06.11.2013 23:22): Dosť pomáha, keď sa zo začiatku necháš párkrát najať ako strážca karavány. Pri každej ceste nahrabeš skúsenosti, zarobíš zátky a väčšinou získaš aj dosť koristi na nákup zálesáckych príručiek. ^^

@pipboy (07.11.2013 02:59): Rozdelenie na frakcie je v takom FNV základným kameňom hry a podľa hodnotenia sa zdá, že tam ti to vôbec neprekážalo. Aj v prvom Falloute je to typický prvok hry, WTF?
@pipboy (07.11.2013 02:59): Pořád ho můžeš usvědčit a jde to i jinak než ringem, pokud na to máš skill. To, že se necháš najmout, není přece žádný důkaz pro šerifa, to je slovo proti slovu. A ten vrhací nůž není ten speciální nůž. To je pravda trochu matoucí, ten by nemusel mít...
krucinal fagot jsem to schvalne pustil dneska a jen se rozciluju pokazdy kdyz zjistim, ze neco udelat tak jak chci ja nejde. Slohnu vyrezavaci jazyku nuz, serifa ani doktora to nezajima. Necham se od nej najmout, serifovi to rict nemuzu. What. The. Fuck. Skoro se vsadim ze prave proto ze jsem mu prislibil pomoc uz ho nemuzu fizlum napraskat. Nebo mi chcete tvrdit ze bud mu pomuzu, nebo to skonci v ringu? A kazdy mesto ve kterym jsem zatim byl s vyjimkou uvodniho, ktery je tragicky cely i bez toho, je rozdeleny na souperici frakce. Tak nejak jsem doufal ze se to bude zlepsovat a chvil to tak i vypadalo, ale uz o tom zas dost pochybuju.
@Say (06.11.2013 22:10): Taky mi to dělalo problémy. Zvlášť když jsem nejdřív objevoval svět, a až pak plnil questy. To jsem na ně narážel i na celkem nízké úrovni a nezbývalo než loadovat tak dlouho, dokud jsem se někam nedostal bez náhodného setkání.
Wtf? Sem se najednou můžou přidávat modifikace? Ještě nedávno to tu bylo tabu, a to i u výrazně originálnějších věcí než je série questů do falloutu.
@Elfian (06.11.2013 20:42): Až takhle početné hlídky ghoulů jsou bug. Snad opravíme do prvního patche. Nestává se to jenom u nich, občas světová mapa prostě vyhodí víc postav než by měla. Jen u těch ghoulů je to nejvíc znát.
Je to fajn. Mám celou mapu projítou několikrát a furt nevím co mám dělat dál. To se mi líbí :) Akorát některé věci udělali fakt na prd. Např. střed s hlídkou ghoulů, kde jich je asi 9-12 a není šance stihnout utéct nebo porazit, ani když je parta. Výborně zmáknuté questy. Např. sem sejmul drzé smažky ve městě a pak šel za týpkem co mi měl dát úkol je sejmout. Ten mi řekl, že se jeho problém již sám vyřešil a nazdar :) Takže mě překvapilo, že to není takové - sejmi ty týpky - no já už je sejmul - aha, tak tady máš odměnu :)
nekdy se musim dokopat s tim pohnout, kdyz to vyslo dorazil jsem s nejakou karavanou do 4. mesta a od ty doby jsem na to nesah >_>