Factorio

Vypadá ta hra dost mile, ale po delším hraním a více a více věcí se z toho stal takovej chaos, že mě to přestalo bavit.

Na tenhle typ her nejsem.
Strašná věc, tohle. Škrabe to (do krve!) takový to svědění co zůstává po všech Settlerech, Anno, Caesarech, OpenTTD etc. Ultimátní hra zaměřená na stavbu a optimalizaci výrobních řetězců. Mám už hodně přes 100 hodin a závislost se rozhodně nesnižuje - z desktopu na mě smutně hledí netknutý věci, který jsem si koupil při releasu (DOOM, W3 ext, Overwatch), protože já prostě musim vyřešit ten problém se zásobováním bateriema a pak výpadky elektřiny při zapnutí laserovejch věží a pak............
Spolubydlící si to koupil na Steamu, tak si to zahraju a uvidím, jaké to je, zatím je hodně neodbytný, ať si to koupím taky :)
Ahoj, nad touto hrou jsem několik dní uvažoval. vyzkoušl jsem demo, které ale moc nenadchlo , ten pravý impuls přišel až po shlédnutí několika gameplays . Momentálně mám zakoupeno a hra je skvělá, hraju kampaň a napadá mne paralela s anno 2070. Peněz zatím nelituji. Factorio můžu doporučit.
tak dostatečně to reflektují i návštěvy tady na DH - cca 230 za poslední týden. Je to prostě sandbox pro lidi s technickým myšlením
Ja to hraju nakych 20h zatim a nez tu kampan, kde sem nevedel co a jak delat, tak radsi volnou hru...A tam uz neni napoveda zadna, jen postav raketu a ulet pryc myslim:) Je to silne navykova hra a hosani na tom porad pracujou...20E za to stalo. To budou snad i stovky hodin moji snecim tempem, ale pak se v tom vsem vyznat to je masakr
Vsak ted to hraje kazdej:D
@Charllize (09.03.2016 13:07): Je to rozhodně kvalitka, navíc potěší že od českých vývojářů. Jediné, co mi vadí, je trochu horší UI a ty cíle mise by také mohly být specifičtější. Jakože mi občas není úplně jasné, co že mám přesně udělat, abych misi vyhrál.