Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fable Heroes

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
02.05.2012 X360
26.06.2018 XOne
Vývojáři:
The first "family-friendly" game in the Fable series.

Všeho hnedle zanechte a na náves si pospěšte. Dítka, matky, otcové ocení divadélko loutkové! Jeho neobyčejná pimprlata už se dávno utrhla vodičům z provázků a přichází k nám s vlastním repertoárem, v němž beze slov zmydlí vše, co jim vyrazí v ústrety a že toho nebude málo. Nenáročná beat 'em up taškařice představuje nekrvavou alternativu k Fairytale Fights (2009), s níž sdílí zaměření na kooperaci až ve čtyřech účastnících. Od začátku dostupnými charaktery jsou hrdinové Albionu - Král, Hammer, Reaver a Garth, postupně ale odemknete ještě osm dalších.

Fable Heroes vám ničím jako příběh na rozdíl od poněkud ambicióznější loutkohry Puppeteer (2013) hlavu nezamotá. Přesto v této rubanici série znalí hráči jistě objeví kupu odkazů na Fable I (2004), II (2008) i III (2011). Fixní kamera zabírá kulisy krajinek, které jakoby navrhly samy děti a kde se pořád něco děje. Jednou čtveřice protagonistů narazí na hobby, trolly, jindy neohrožené loutky zaskočí třeba hladové balveríny. Vyplatí se hledat truhly a předcházet ranám, což znásobuje počet neustále sbíraných zlaťáků, jež odemykají další hrdiny nebo schopnosti hrdinům stávajícím.

Dočasná vylepšení nalézáte, získávání permanentních probíhá na stolní hru připomínajícím Abilities Board. Každý vrh kostkou loutku pošle na políčko svázané s možností vylepšit schopnost spadající do určité třídy. Dokončení úrovně korunuje boss či minihra. Nutno dodat, že Fable Heroes není jediná odnož trilogie. Hazardu se vám zachtělo? Usedněte ke kostkám a karbanu ve Fable II: Pub Games (2008). Máte jen drobné? Zacvrnkejte si ve Fable: Coin Golf (2011). Hluboko do kapsy? Slova nic nestojí, slyšte tedy o daleké cestě za záchranou Albionu ve Fable: The Journey (2012).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.