Fable II: Pub Games

13.08.2008

Hej ty tam, za tím stolem, proč ti pohled rejdí kolem? Nevěřím ti, žes jen přišel pintu piva píti... Ne, hazardu chceš holdovati! Krom toho, komu dneska jeden žejdlík stačí? Míníš se ještě šponovati? Spusť, kampak děje se, co vyděláš? Vždyť jsi tady hostem častým, tak kam dáváš groše - ven s tím! Však já vím, všechno jen do putyk a ženským! Skořápkáři z rohu dej už vale, zasedni k nám, milý pane. V kostky, karty, ruletu vespolek budem hrát a těm venku se z plna hrdla smát.

Fable II: Pub Games je samostatný titul notně inspirovaný pravidly her o peníze ze staroanglických hospod. V roli neznámého dobrodince můžete vyhrát zlaťáky a v každém z postupně odemykaných turnajů i jeden z až patnácti unikátních předmětů pro vašeho hrdinu ve Fable II (2008). Ten vše obdrží po dosažení dospělosti, pokud vám však nebude štěstěna nakloněna, můžete dotyčnému nasekat i pořádné dluhy. Co je vlastně zač Fortune's Tower, Keystone či Spinnerbox?

Fortune's Tower hrajete s kartami o hodnotách od jedné do sedmi. V nejvýše osmi kolech na půdorysu trojúhelníku vyskládáváte karty v řadách odshora dolů. Čísla karet nad sebou by se neměla opakovat. Keystone kombinuje ruletu s kostkami, přičemž sázíte na místo zastavení vržených kostek. Spinnerbox je kouzelný předchůdce výherních automatů. Vsaďte, roztočte až šest symbolů a počkejte si, jak se to vyvrbí. Veškerý gambling odhalí Fable II artworky.