Mám v inventáři dva kousky - vyměním za něco jinýho, nebo prodám za 130kč...
A nechtěli by jste tam rovnou celou zeměkouli? :D Při rozahu toho měřítka, které hra používá, by tak velká mapa vyžadovala desítky let práce... To prostě udělat nejde, tak pro to mějte pochopení. Buďme rádi za hlavní střed evropy - i tak je to už poměrně velká mapa, která v tak velkém rozsahu ještě nikde nebyla. A další území snad vyjdou jako DLC. Právě teď v pátek vyšlo první, které přidalo Maďarsko, zbytek Slovenska, část Česka a celé Polsko http://blog.scssoft.com/2013/09/video-night.html ;-)

A pokud chcete někdo Ameriku, tak si počkejte - autoři pracují na nové hře právě z tohoto kontinentu: http://blog.scssoft.com/2013/09/change-of-topic-and-continent.html
Euro Truck Simulator 2 - super hra pro každého pro všechny :-)

Ale můžu se zeptat??
Na vaše zkušenosti ohledně digitální distribuce http://tojepohoda.cz/

Děkuji moc jestli tak za odpověd
Teď už si jen počkat na pořádnou slevu, eh. Do té doby si vystačím s ETS1, 18WoS American Longhaul případně Rig'n Roll.
Já mám MANa a když jsem měl náklad, tak jsem s ním nevyjel do kopce :D hrozná herka.
Hrajete to někdo? Jaké je vaše nejoblíbenější auto? Jezdím furt s nejlevnějším Renaultem a už by to chtělo změnu.
Tak by mě zajímalo, jestli to bude i na Steamu, třeba 18WoS American Longhaul tam je, jako jediný. Na Green Man Gaming to nabízí za pěkných 30USD, oproti domovské stránce 40USD/30€.
Zajímavé, vypadá to že je to docela dobrá hra podle toho co o tom čtu.

Jen je fakt škoda že tam nejsou na výběr i nějaké ty americké trucky, třeba by to mohlo být v DLC. :) Takový Kenworth W900 alespoň v jedné z jeho mnoha verzí, trambusový Kenworth K100 , Western-Star, GMC MH9501 nebo něco od Freightlineru to by byla pecka, speciálně kdyby tam dali i nějaké ty starší trucky.
Vypadá to docela pěkně, ale podpora x360 padu je divná, nevím jak např. ovládat kameru analogem..
@JohnCZ (24.10.2012 18:23): "The downloaded game has no time limit on the play time, however access to some of the game areas is limited until activated." Něco je zadarmo, něco za prachy. Samozřejmě nevím, jaký je rozsah toho zadarmo, ještě jsem to nezkoušel.

Jinak co se týče tý grafiky, je nějak vylepšená od Scania Truck Driving Simulator?
Mě jen štve ten vcelku malý svět. Mohly přidat i Balkán a Rusko a tak. Zvlášť minihra na ukrajinských hranicích by mohla stát za tu srandu. :)
@MickTheMage (23.10.2012 23:17): Konkretne PTTM som nehral, ale hral som American Long Haul, UK Truck Simulator a Extreme Trucker 2 a Euro Truck Simulator 2 je z nich najlepšia. Môžeš si truck všelijako vylepšiť - sú tam vizuálne ako aj technické upgrady ako motor, prevodovka, ale aj podvozok (môžeš si dať 3-nápravovy) atď. a všetko má pekné UI. Takže podľa mňa je práve ETS2 najlepšia hra od SCS.
Podporuje to x360 gamepad? Z traileru to vypadá překvapivě pěkně, evropský města..mmmhhmm.
Zkoušel jsem demo, protože, ač se simulátorům vyhýbám, mě jednička docela zaujala. Dvojka vypadá hodně nadějně - zejména ovládání je hodně vylepšené a konečně se to dá ovládat i na klávesnici. I grafika doznala vylepšení a vypadá to na pohled docela hezky.