@pajmič (07.04.2022 02:23): v tý zkompilovaný verzi nejde měnit žádný nastavení, resp. možná jde přes nějaký ini soubory, ale to jsem neřešil. Video bylo v 1080p takže předpokládám že v tom se i hra renderovala.
@Sasakr (06.04.2022 23:37): letmo jsem to zkusil, ale je to na PC neoptimalizovaná herka, takže to jede kolem 20fps přestože grafika se fláká na 50% vytížení..ale tak čemu se divit když to není oficiálně vydaný, jen někdo zkompiloval assety.
Len technická otázka.. prečo to tu rovno nepridáte a nediskutujete priamo v novom profile? V zásade ide o interaktívny film a ako taký spĺňa pravidlá pridania :)
ale jo, je to slušně impresivní. jak slunce nasvětluje jednotlivé bloky, množství zaparkovaných aut i relativně plynulý chod. Spiderman, Mafia nebo GTA, pome!
@Paul (10.12.2021 13:15): Presne takto som dúfal, že budú hry vypadať späť oklo roku 2000 :)

Takže som rád, že som sa toho dožil a ak by urobili dobrý príbeh z Matrix univerza + mechaniky, tak by to bol čistý herný nerdgazmus :)
@Walome (27.02.2014 09:01): dík. :) poslyš, jak zjistím, že mi někdo napsal zprávu... myslím např. do diskuze... jako třeba ty. Musím zaškrtnou "sledovat hru" anebo se to ještě někde zobrazuje? :D vždycky si toho všimnu náhodou po dlouhé době.
Že by to byla zrovna katastrofální hra se říct rozhodně nedá, pěkně odsýpala, bojový systém též povedený, kvalitní soundtrack a reálie filmu, jako jo. Je tedy ten konec byl z těch "co, coo, to je jako vše?"

btw: poslední dobou jsem si u akčních her všiml jiného nešvaru, cca první půlka je našláplá, mise a epizody jsou přiměřeně dlouhé a i zábavné, zkrátka herně plné, ale pak se to nějak zvrtne, jako když utne a jako by měl hráč pocit, že vývojář nevěděl jak dál tak to prostě zkrátíme, zjednodušíme a honem honem picnem závěr.
Všivák - Jestli můžu, tak to "vyrovnávání" hodnocení je fakt na hovno, pak se lidi jen navzájem vyrovnávají a koncept "průměrného hodnocení" postrádá smysl. Tvá potřeba hodnocení zviklat více na jednu, či druhou stranu pramení z toho, že si myslíš, že tvůj názor má větší hodnotu, než názory ostatních, což ovšem není pravda, při vší úctě :) Hodnoťe každý dle svého názoru, bez vlivu ostatních a pak to snad bude mít i nějakou výpovědní hodnotu...
Tak koukám na to gameplay video a oproti Path of Neo to vypadá opravdu strašně neohrabaně. Přitom v PoN nebyl s ovládáním problém.
@Všivák (07.10.2012 19:22): payne byl o chlup lepsi, ale zase tam nebyl souboj na blizko. a ten tu byl pomerne uchazejicne, stejne jako utikaci sceny. proste na tu hru mam dobre vzpominky a dohral sem ji asi 3x ;)
@Všivák (07.10.2012 19:15): vidis ja vam to kazim ten prumer. me se to libilo docela dost, krome priserne sekvence s jezdenim v aute.
zbytek byl pomerne dobrej. mozna ze to bylo ti ze sem v ty dobe este nevidel druhej film a tak mi to prislo fajn :-D
Teda ja neviem čo proti tejto hre všetci majú. Je síce pravda, že by ju na jeden záťah dohral aj jednoruký, jednooký a polodementný študent pomocnej školy, o tom niet pochýb, a tie autové misie boli niekedy tiež dosť pridr.....nevyvážené, ale bezmyšlienkový akčnák sa to celkom dá, či?