Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

ELEX

Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
17.10.2017
Vývojáři:
Piranha Bytes
Oficiální stránky:
http://elexgame.com/
ELEX je nové RPG od vývojářského studia Piranha Bytes. Setkáme se zde s otevřeným světem, rozličnými frakcemi a rozsáhlou paletou herních mechanismů. Tentokrát se ovšem autoři vymanili z obvyklého žánru fantasy a hru okořenili o sci-fi prvky. Celkově se tak v tomto akčním post-apokalyptickém RPG setkáme nejen s magií, ale také s roboty a moderními zbraněmi, jako je plasmová puška či plamenomet.

ELEX se odehrává na planetě Magalan. Zdejší obyvatelé se propracovali k pokročilým technologiím budoucnosti. Celým osudem této planety však otřese ničivá srážka s meteoritem. Přeživší obyvatele čeká boj o přežití v tomto novém světě. Středobodem tohoto boje je "ELEX", surovina, která se na povrch dostala právě s oním ničivým meteoritem. ELEX dokáže pohánět stroje, otevírá cestu k magii a také umožňuje proměnu jedné životní formy ve druhou - stává se tak klíčovou surovinou.

Podpořte Databázi a kupte si hru na Xzone.cz … nebo přes Heureka.cz

Poslední diskuzní příspěvek

Charllize
Charllize

mazar1234: nevim co jsi kde studoval, ale.. http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Leveled_Creatures_(Skyrim)…


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.