@Psyx (27.05.2020 18:13): Maj to v pohodě. Na 1.3 si to updateneš jednim klikem a máš config i ofiko rozhraní.

Jen pro zajímavost. Psal sem jim: Hi, why Balazs sold you the game? Thanks.

a odpověděli: Hi, why not? Thanks.

Takže tak :D
@Syndrom (27.05.2020 17:16): jsem si zrovna říkal, jestli tu hru na steam dal původní autor, nebo nějakej fake příživník, jestli to Valve vůbec kontroluje. Ale pokud ofiko tu značku prodal (proč proboha?) tak asi ok.
Neví někdo kde se dá sehnat plná verze? odkaz
Registrační link je hluchej a autor neodpovídá na email.
Mno jelikož jsem tu skoro nový a mám hromadu nahraných her, tak jakmile si na nějakou vzpomenu hned o ní tady něco napíšu, protože mě to baví. Samozřejmě jsem to všechno nehrál před chvílí (mam rozehrané to, co mám v profilu). Mno a jelikož je doma nuda (prázdniny :)), tak píšu komentáře.
Kurna jak to tak stihas psat tolik kometaru? Kazdy den nekolik komentaru.... Delas taky neco jineho nez hrajes a pises komentare? XD
Joooo, to sem hral na vietnamskych napodobeninach Nintenda ze stanku. To byla paradni hra :)
pipboy: Prima link, vždycky jsem si chtěl zahrát HnK v prohlížeči XD
falagar: ale helemese :-)

mem: potom jsem ji asi taky dohrál, jelikož jsem se dokodrcal do nějakého 50. levelu :-)
ještěr: Zajímavá určitě, freeware v žádném případě - stojí 10 dolarů. ;-)