Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Eagle Island

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
11.07.2019 PCSwitch
Vývojáři:
Pixelnicks
Oficiální stránky:
http://pixelnicks.net/
Eagle Island je v 16-bitovém grafickém provedení ztvárněná 2D plošinovka s prvky žánrů metroidvania a roguelike. Coby chlapec Quill se svými dvěma ptačími přáteli havarujete na záhadném ostrově a vzápětí je jeden z kamarádů unesen obří orlicí Armaurou. Se svou věrnou sovou Koji se vydáváte skrz neprozkoumaný ostrov zachránit ptačího kamaráda ze spárů ostrovní orlí vládkyně.

V roli Quilla prozkoumáváte ostrov složený z několika různých prostředí zahrnující nepropustné lesy, hluboké jeskyně a záhadné pozůstatky ztracené civilizace. Krom základního skákání vaše postava získává nové pohybové schopnosti umožňující dostat se na dříve nedostupné lokace, nachází nové perky a útoky pro svého opeřence, kterého Quill posílá na nepřátele. Jednotlivé lokace jsou s každým vstupem nově procedurálně generované a nachází se v nich spousta pokladů, tajných skrýší, překážek a bossů, se kterými je třeba se vypořádat pro postup dále.

Hru je možné hrát v příběhovém módu se třemi volitelnými obtížnostmi, jako klasický rogue-lite nebo v speedrun módu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.