Zkoušeli jste to někdo na starší GTX660? Zatím jsem rozjel všechno bez problémů a chtěl jsem koupit Dying Light, ale podle toho jak vidím si stěžovat lidi s mnohem lepšími grafárnami, tak se docela bojím.
Než to pořídím, tak jsem chtěl vyzkoušet "demo" protože podle toho, co jsem zatím četl je hra silně neoptimalizovaná, takže jsem nechtěl riskovat další "fail" ale naštěstí mi to jede zcela v pohodě.

GeForce 347.25 WHQL
4460,8 gb ram, 970

FPS venku v rozmezí 50 - 80 na nejvyšší detaily mimo :
Depth of field OFF
View distance na minimum
Jop, stejný problém. Podle požadavků to má jet v pohodě, i nedávno vydané tituly šly v pohodě a Daying Light je téměř nehratelný :/
No nevim, přemýšlel jsem o koupi, ale po chvilce hraní to odložím - je to další Dead island, takže úkoly: Běž přes půl města a převlékni se, bež přes druhou půlku města a najdi doktora, doktor potřebuje aby si šel přes půl města :/ Hezký to možná je, ale spíš mi přijde, že je to efektama slunce, než čímkoliv jiným. není to nic, co by jsem nikde dřív neviděli...
Tak to sa nestáva často aby AAA hra, ktorá je určená aj na PS4 a Xbox One, vyšla najskôr na PC. (dnes PC, zajtra konzoly)

Inak to má mohutný štart a na Steame to hrá momentálne naraz 16 000 hráčov a komu to ide dobre, tak píšu o jednej z najkrajších hier, čo tu zatiaľ boli.
Pridal som Launch Trailer ku hre a vypadá to famózne! Toto nemôže dopadnúť zle :)
Aky to ma mat coop? Riadne sa tak da hrat cela kampan? alebo len nejake bocne vybrate misie ako vo Far Cry 4?
@Maximus (18.01.2015 10:34): ještě ne, čekám kde se vyvrbí nejnižší cena. Zatím je nejlevnější asi na g2a za 29 eur (ale je to grey market) a na gamesplanet za 25 liber (oficiální shop).
Tak zas tak zlé nejsou, delay se týká naštěstí jen zbytečných krabic:

OFFICIAL STATEMENT:
There will be a short delay in the release of physical copies of Dying Light in Europe, Middle East, Africa, Asia and Australia. The game will have a global digital release on PlayStation 4, Xbox One and PC of January 27, 2015. As physical production has a longer lead time than digital there is some delay in the aforementioned territories. We will share information on the availability of physical copies as soon as it is confirmed.
Testeři titulu Dying Light strávili s PC verzí přes 2000 hodin. Hlavní designér Maciej Binkowski se vyjádřil, že jde o "nejvíce podceňované zaměstnání v průmyslu".

Tak snad to bude stat za to. Som zvedavy :)
Na tohle se moc, moc těším.
Už od trailerů z roku 2013 mám tuhle hru pod drobnohledem. Snad nezklame.
@Paul (08.12.2014 20:22): A nebude u tohoto gameplaye spíš rušit? Nejsem proti drama ze zombie apokalypsy, ale tohle mi přijde spíše jako sandbox juchů blbnoucí hra :)

Jako vypadá to skvěle a zábavně, o grafice nemluvě. Sice si asi nikdy nezapamatuju ten název, ale to se poddá. Jsem zvědavej, jestli u sběratelky překonaj torso z Dead Islandu :D