Bóďa:
dohrál: 06-05-2011 Two Worlds II :)
hrál: Spelunky včera, když jsi tak prosil :D

A aby bylo jasno, NWN 2 jsem hrál tak před dvěma lety, ne-li třemi.
Zoltan: Ale fuj. Říká se čumí jako péro.

A ještě přiznej, kdy jsi naposledy něco vůbec hrál a dohrál. Ať do toho vneseš trochu světla. :-P
T.L.Blade: Právě ta kamera, neskutečně mě vytáčela. Optimalizace strašná, ošklivý HUD a divná AI (nepřítel stojí metr vedle a mág čumí jak kokot a nic nedělá :D). Ale hlavní je ta kamera, to se snad ani nedalo normálně nastavit. Hrůza děs.
No tak je fakt, že ze dvou her (FNV & KOTOR2) se mi líbily obě. S tím DS3 trochu šláply vedle. Prodeje budou asi dobré, ale kritika ho docela strhá.
Zoltan: Co Tě nasralo na NWN2? Kromě kamery a krvavých HW nároků je ta hra naprostá špička, které celý slavný Dragon Age nesahá ani po paty. Navíc Mask of the Betrayer je jeden z nejlepších datadisků, jaký kdy vyšel.
A přesto patří mezi softwarovou špičku. Snad jediné větší studio jehož tituly stojí za to sledovat.
Bloom, Motion Blur...všechno vypadá hnusně a vypínám :D

Vidím že zatím DS3 nikoho moc nenadchnul. Já vlastně nedohrál ještě ani jednu hru od Obsidianu, všechny mě časem znudily (FNV), zklamaly (KOTOR2) či nasraly (NWN2). FNV časem určitě dohraju až bude chuť, snad i Alpha Protocol nevypadá zle, ale stále si říkám, že je Obsidian docela přeceňovaným vývojářem. Jakoby těm hrám něco chybělo.
Naštěstí ano, máš pravdu. Já jsem osobně pro obrovskou nastavovatelnost skoro všeho.

Motion Blur je neduh posledních pár let, v 07 asi ještě tak rozšířen nebyl. Ale dokážu si představit další políčko i to jak by v komiksu byl zparodován :-D rozmazaná postava na více místech najednou třeba.
Arcee, Marty McFly: Mě je také záhadou, proč ten mor do všech her cpou. Permanentně vypínám.
Dvojka mě fakt hodně bavila, trojku jsem zkusil, hrál asi dvacet minut a vypnul. Nevypadá to marně, ale ovládání je těžce konzoloidní a nedá se to na klávesnici s myší hrát. Byl slíben patch, tak na něj čekám. Do té doby na to ani nesáhnu.
no zkrátka čeho je moc toho je příliš a zde to přehnali, bloom ve hře mi nijak extra nevadí třeba u horizontu atd., ale pokud svítí i strom kterej je metr odemne, tak to už je mimo můj vkus... všeho s mírou a je to v pohodě
jedničku jsem nehrál, jelikož se ke mne dostala až po dvojce, u dvojky jsem propařil víc času než je zdrávo a trojka mě naprosto sklamala, nejen ten pohádkovej příběh a naprosto debilní ovládání, ale i ta grafika je otřesná, všude nasranej bloom a textury jsou rozmazaný až hrůza... obsidiáni se zase vyznamenali, měli by to rozpustit stojej za hovno, nikdy neudělali nic pořádně...
Ja taktez hrál demo .Ale začatek mne dost nudil .Horicí sídlo které jsem rychle probehl a jeste bojoval s divným ovladaním.Az ve Stormsong caves mne hra začala bavit. Předtím ten grafický roztodivný les.Vesnice ušla.A na muj vkus je na tenhle žanr ažmoc kecaní a tím že hra je anglicky (budiž Mrazíku !).I tak se mi demo libilo .Ja to zatím vidim tak kolem 75%.
Nainstaloval, hrál, smazal, otřesnej zážitek, hnus. Mé zraky se upírají k Diablu, který jsem ještě nedávno kritizoval, ale změnil jsem názor a jsem za něj rád, od D3 se dá čekat jistej standard se kterym si jinde už vytíraji prdel, jako třeba tohle DS3. Jendičku jsem si tehdy užil a několikrát, ale tohle je takový na nic dílo.
Tul: Ano, čestné dandžn-sídžovské. Fuj, to je ale křivá přísaha!

Drolin: Království ebb? :D

Hrál to teda ještě někdo? :)
Tak proč tu hru sem přidavaš ? Kdy se ti demo nelíbilo.Asi z povinností.
Demo nezaujalo, jistou hratelnost má, ale nic úchvatného. Až bude sleva pod 5€ možná risknu plnou :D