Mám takovej skromnej dotaz...jsem asi třetí kolo od začátku a narazila jsem na pasti (děla) soupeře..jdou nějak zlikvidovat? nebo se vyčerpají sami jako v jedničce?
@jurajjanosik (02.10.2013 20:43): Já teda jedničku otočil již v brzkém věku, ale pamatuji se, že moji vrstevníci to většinou vzdávali, při té invazi několika družin dobrodruhů(jak se ti prokopávají přímo do dungeonu). Bylo tam pár ostřejších míst, co se týče obtížnosti. Dvojka mi ale nepřijde taky zrovna lehká.

@Borghal (14.07.2012 01:11): je to celý bomba :) Já jsem hlavně rád, že jednotky z jedničky ve hře prostě zůstaly:)
Tak jsem v poslední misi a docela mě štve, že se mi prostě nedaří do dungeonu přilákat Černý rytíře nebo nedejhorny Anděla... přitom podmínky pro nalákání splňuju, zaberu nový portál a nic :(
@Kanystrr (10.01.2012 23:07): pfuj!!! Remake DK v Slušivějším kabátku?! Probůh proč!!! Je to dokonalé tak jako to je!!! Kus historie! :D To je jako chtít po Michelangelovi předělat strop sixtínské kaple, páč již neodpovídá reáliím!! Nebo požadovat ať fresky v chrámu svatého víta jsou nahrazeny grafity!! Ještě jednou pohrdavé pfůjj...jo a jinak ten Dungeons jsem zkusil..po dvou minutách uinstall(nepřeháním, víc jak dvě minuty jsem tomu nedal).
Nechystá se někdo na remake nebo něco podobného? U této hry jsem strávil hodně času, rád bych si zahrál pokračování nebo aspoň předělávku do nového slušivějšího kabátku.
Jack: aspoň z obrázků ano. Protože jak je ta grafika detailnější, tak je vidět, jak je hnusná :) U jedničky to jsou jen kostičky, takže pracuje fantasie, ale ta dvojka se mi zatím nelíbí. Ale to je asi o zvyku.
Dvojka mi přijde hnusná, ale zkusím to. Jednička mě baví a dvojku jsem chtěl zkusit už dávno... jen se mi DK začal spouštět v malém okně a ať nastavuju jakékoli grafické nastavení, děje se to pořád :(
Jen doufám, že se v těch dalších hrách od EA objeví i dvojka Magic Carpet...
To se nedá popřít :)
OMG, mám radost! Ať jsem dělal, co jsem dělal, nebyl jsem schopnej to na těch sedmičkách nějak stabilně zprovoznit.
Od zacatku jakekoli mise mi to hlasi tuto hlasku: ,,Kazdy kaminek ocekava kazdy tvuj fascinujici cin." Nevite nahodou, jak se teto hlasky zbavit? Zobrazuje se totiz kazdou chvili a ja nevim co se po me chce. V pozdejsi fazi mise mi pak lita obraz na ruzne casti dungeony takovou rychlosti, ze hra se stava nehratelnou a musim zacit odznova. Zcela jiste to ma souvislost s tou hlaskou. Za jakoukoli radu dekuji.
Úkolem v té mapě je právě přilákat do dungeonu dva... Už jsem ji sice dodělal, trochu nestandartně jinak, ale i tak mi to docela vrtá hlavou...
Jakým způsobem se dá přivolat Dark Angel? Hlavně v poslední "pet dungeon" mapě - bez ohledu na to kolik velkých chrámů postavím, a co všechno pozabíjím nebo obětuju se mi tam ten druhý prostě ne a ne objevit....
Tak už je to lepší - při prvním spuštění se mi pekelně sekalo menu a ve hře samotné jsem viděl jen interface a kurzor.
Teď už to funguje, menu se sice trhá pořád a při vypnutí mi hra pokaždé rozhodí nastavení rozlišení ve Win, ale to už jsou jen detaily.
... první tři mise jsou hodně fajn :)
I na Vistách mi stačilo nainstalovat patch 1.70, přepnout do kompability a zakázat motivy a rozvržení plochy.