@raisen (komentář): Ona to moc hereze nebude, myslim ze ten takticky mod vetsina lidi pri hrani moc nevyuzila. Ja treba jen vyjimecne a bylo to pri hrani na nejvyssi obtiznost se zapnutym level scalingem abych sem tam mel lepsi prehled.
Jinak jestli myslis banter mezi postavami kdyz po ruznu pobihas svetem tak tam se obcas stava ze se to bugne a postavy moc nemluvi. Me se to tedy nikdy nestalo, ale lidi kterym ano je dost. Ale na stranu druhou se mi stal lepsi bug, kdy Cass mluvila s vojakem a zaseklo se to v nekonecnem rozhovoru a znemoznilo to pokracovat:) Pekny koment !
@Charllize (19.02.2020 20:33): Hru jsem přeinstaloval a nejde. Ovladače taky nejnovější a pořád nejde.
Načetl jsem starší save a ten jde. Prostě ty čtyři hodiny nahraju znova a radši budu pořád ukládat.
Na zahraničních forech jsem taky nic nenašel.
Neměl jste někdo tenhle problém?
Odehrál jsem cca 4 hodiny a pak hru vypl. Druhý den když jsem chtěl pokračovat tak se mi sekne po tom co dam pokračovat načítací obrazovka. Sekne se to vždy až po těch 3 kartách jak zčerná obrazovka a vlevo dole je blikající ikona. Nemam nejmenší tušení jak tohle opravit..
@Charllize (06.02.2020 23:35): Neskáče se mi blůbě, ale chvíli jsem netušil, jak se k tomu dostat. Resp. měl jsem dojem, že mi drak chybou ve hře zničil potřebnou plošinku, tak jsem se podíval na video a jde to fakt lehce. :-D
@raisen (05.02.2020 18:12): Obvzlast vypeceny shard je v Hiterlands kousek od draka, musi se tam skakat po skale po mini plosinkach, tam jsem ztratil nervy hned nekolikrat protoze postava na nich poradne nedrzi a staci jeden mini pohyb spatnym smerem a je dole :)
Shardy ve Forbidden Oasis vybrány. Sice to byla chvílemi plošinovka, ale mám je všechny a nakonec to bylo docela rychlé. Navíc občas pomohlo, když se nějaký společník objevil na skále nade mnou, takže stačilo jen přepnout na něho.
@raisen (27.01.2020 13:04): Ono v pripade ze clovek ty mapy vylozene luxuje a chce si vyrabet dobre veci se to i s temi DLC muze protahnout i na 200+ hodin, coz uznavam muze nekoho totalne ubit :) Me to treba bavilo prakticky celou dobu at uz jsem delal cokoliv.
@raisen (26.01.2020 20:38): Ono zalezi na jakou to hrajes obtiznost, v pripade vysoke obtiznosti je lepsi delat vsechno.
minimalne vysbirat ty shardy, jako odmena je za to totiz elementarni oddolnost pro hlavni postavu, coz se treba v pripade draku dost hodi
A pokud ti prisli Hinterlands ok (me taky) tak horsi to uz nebude, takze bych se nebal delat i par veci okolo.
@raisen (26.01.2020 16:51): "Asi jsem nějaké úkoly neudělala, všechno nevysbírala, spíše jsem dělala jen co, co se mi chtělo." V tom bych určitě pokračoval. Dle mého je ten rádoby MMO grind v těch otevřených oblastech (sbírání krystalů, zavírání riftů, atd.) ten největší herní nedostatek. Příběh, jeho podání a parťáky ta hra jinak zvládla hodně dobře.
Už jsem ve Skyholdu a jsem překvapená, jak mě to baví. Hinterlands jsem čekala horší dle diskuze. Asi jsem nějaké úkoly neudělala, všechno nevysbírala, spíše jsem dělala jen co, co se mi chtělo.

Jen je škoda, že zatímco ostatní postavy mají na sobě normální zbroje, tak ta moje si v některých chvílích oblékne hnědé, směšné pyžamo.

A DLC fungují. Ověřeno na Black Emporium a už se mi ukázala i v nákupním seznamu, který se postupně rozšiřoval ve Skyholdu :D
@raisen (11.01.2020 16:47): stahni si DLC zdarma Black Emporium, to je na mape videt hned, pokud ho tam budes mit je jiste ze je vse ok a ty zbyle/placene DLC se skutecne ve hre objevi:) (v pripade ze by treba doslo k nejakemu problemu a nemas jak jinak overit jestli ty DLC jsou skutecne funkcni)

Dale to je pak poznat ze v menu hry, kdyz jsi ve hre, mas moznost volit specialni challenge ktere ruzne hru ztezuji, to byla soucast posledniho DLC. (mam za to ze DLC, a ze to nebylo dodano patchem)
@raisen (11.01.2020 16:47): Je pravda, že na rozdíl od předchozích dvou her se v menu nikde nedá najít, zda tam ta DLC opravdu máš (aspoň teda myslím). Každopádně stejně jediné DLC, které opravdu stojí za to, je parádní Trespasser. :)
Když jsem měla rozehranou hru a dokoupila dodatečně DLC, tak se nemusím nijak obávat, že se ta DLC musí někde aktivovat? Zatím na War Table nevidím ty nové oblasti, ale možná jsem ještě moc na začátku (Haven) ve hře.
[přesunuto z komentářů]

Nejde spustit Potřebuju pomoc jde o Dragon Age Inquisition na PC
Já bych to rozhodně nevylučoval. Ač se jedná o velice vypovídající a detailní sceenshot, stále nevíme, zda se uberou směrem maximálního zpeněžení nebo upřou zrak na starý dobrý singl.
@pajmič (04.12.2019 20:32): Jsem rád, že to vylučuje, že se bude jednat jen o Anthem s draky. Taky jsem rád, že se očividně vracejí staří známí - hlavně ten jeden společník na tom druhém screenu, jako.. jak, když má být mrtvý?

Každopádně nečekal jsem, že už jsou ve fázi, kdy opravdu něco tvoří a mohou ukazovat. Hype roste.
Udajne bude DA4 trilogie a kazdy dil bude navazovat jak na dil predchozi tak na puvodni trilogii. Cele to bude online a hraci si budou moct tvorit vlastni hrady a sdilet je mezi sebou. Pribeh bude dodavan formou bezplatnych patchu a kazdy kdo si priplati dostane japonsky dabing a specialni vicepohlavni oblecek aby se nemuselo prilis resit sexualni zamereni postavy. A v Black Emporiu budou prodavat eroticke pomucky. Bude to formou DLC aby si kazdy mohl vybrat jestli to tam chce. Take bude mozne osedlat draka a metat firebaly po spoluhracich co delaji ukoly, proste bude to sranda :D

Day One edice bude obsahovat kostym kralika s velkyma usima co bude mit nad hlavou oblacek s textem nuf nuf, to aby bylo poznat kdo je ve hre panem