Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dorfromantik

Nehotová verze
25.03.2021
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Dorfromantik je kombinace budovatelské strategie a logické hry. Za úkol v ní máte z nabízených dílků poskládat venkovsky idylickou krajinu, za což následně dostáváte body. Hru začínáte na prázdném hexagonálním poli a k dispozici máte náhodně poskládaný balíček dílků, z něhož si berete vždy jen ten vrchní a umísťujete jej do pole. Každý dílek představuje určitý prvek v krajině a je třeba jej umístit tak, aby ladil s okolím, přičemž hráč si jej může před vsazením libovolně otáčet.

Hra se nese v poklidném, relaxačním duchu, kdy postupně vytváříte krajinu plnou luk, říček, lesů, domečků nebo železnic. Pro hráče, kteří rádi nějakou výzvu, je tu možnost pokusit se dosáhnout co nejvyššího skóre, kdy je třeba co nejlépe plánovat dopředu a strategicky umísťovat nové dílky. Čas od času se v balíčku objeví dílek s úkolem, za jehož splnění dostáváte body navíc - například zalesněte les 50 stromy nebo postavte 6 obilných polí okolo větrného mlýna. Postupně si hráč odemyká nové objekty, biomy a plní dlouhodobé úkoly.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.