Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Disney's Donald Duck: Goin' Quackers

Disney's Donald Duck: "Qu@ck Att@ck"?!*, Disney - Kačer Donald: Vr@cí úder!

79
7 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > plošinovka
dětská > akce pro děti
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
19.10.2000 PC
15.11.2000 PS1
13.12.2000 N64Dreamcast
14.12.2000 PS2
26.03.2002 NGC
14.12.2012 PS3
Vývojáři:
Ubisoft Casablanca, Ubisoft Shanghai (PS1 verze), Ubisoft Montreal (PS2 verze, PS3 verze, NGC verze)
Unesli Daisy! Ale Kačer Donald to tak nenechá. S pomocí svérázného vynálezce Šikuly se s Donaldem vydáte přes čtyři různé světy za osvobození Daisy. Jen dejte pozor, aby při tom cholerika Donalda nechytl záchvat zuřivosti, ztratili byste na chvíli nad ním kontrolu.

V úrovních vás čeká spousta překážek a nepřátel. Každý z nich má nějakou slabinu. Na slabé stačí jen skočit či zničit útokem. Na ty těžší již musíte jinak. Na konci každého prostředí vás čeká boss v podání známé postavy ze seriálu. Po dohrání levelu si jej můžete dát znova a zkusit překonat časový rekord jeho bratrance Gusty, což vám odemkne jeden z převleků, jež si můžete vyměnit u Šikuly. Hra obsahuje oficiální licenci od studia Disney, takže postavy jsou namluveny původními dabéry. Hudbu složil skladatel Shawn K. Clement.

Zvláštností je, že v každém ze čtyř světů se dva levely hrají z pohledu třetí osoby a dva jako plošinovka z bočního pohledu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.