Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Disintegration

16.06.2020
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Klimatické změny na Zemi zapříčinily v budoucnu úpadek lidstva a společnost se nachází v dosti složité pozici, kdy Země nedokáže pokrýt poptávku po surovinách. Řešení se naskytne v momentě, kdy vědci dokáží přenést lidský mozek do robotického těla a tím tak redukovat lidské potřeby. To však dává lidem zcela novou a velkou moc, což samozřejmě vede k vytvoření radikální skupiny, která si říká Rayonne a chce vymazat veškeré zbytky lidskosti, která na světě ještě zbyla. Není tak divu, že se zároveň vytvořila odbojová skupina, jejíž velení převezmete.

Disintegration je futuristická first-person akce, která může místy připomínat sérii Halo, což není náhoda, jelikož za hrou stojí Marcus Lehto - jeden z tvůrců zmíněné série. Nejedná se však o čistokrevnou akci, jelikož hra lehce zasahuje i do taktického žánru a na bojišti se tak neocitnete sami. Jakožto velitel skupiny na bitevním poli zadáváte rozkazy dalším parťákům pod vámi. Vy jako hráč se totiž vznášíte na stroji nazvaném Gravcycle, který je vybaven arzenálem zbraní a do bojů tak můžete i přímo zasahovat.

Hlavním lákadlem hry je však PvP multiplayer, kde si hráči tvoří svoje týmy a pak se vydávají na bojiště jako velitelé. Jednotlivé týmy si lze samozřejmě různě upravovat, což zajišťuje různorodost s každým novým zápasem. Jednotlivých módů se může naráz účastnit až 10 hráčů.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.