@SilentWolf (13.09.2017 21:40): S tím příběhem souhlasím, ale zase pro mě osobně je to naprosto přijatelné ... pokud by příště byl opravdu trošku propracovanější příběh, super optimalizace na UE4 enginu, tak to bude naprostá topka ... :)
Já se na DLC těším mega moc ...
@Paul (13.09.2017 21:26): Mluvení samotné je v pohodě, ale že je to vždy o té omáčce kolem a nějak se do velkých dialogů ani jeden nezapojuje. Nebo teda alespoň jsem měl vždy dojem, že si jdu všechny na lodi jen vyslechnout, než aby mé postavy samotné něčím přispěly.
Stejně by to asi moc nešlo, vzhledem k tomu, že je hra možná dohrát na ghosta, tak na nějakou slovní interakci s antagonisty mnohdy ani nedojde. To neberu jako zápor, spíš by mě jen zajímalo to hraní za někoho, kdo víc kecá, projevuje svou osobnost, má svůj názor a rozhodne o něčem předem slovně a ne až hráčovými činy. Teď mě zrovna napadlo adekvátní přirovnání - připadal jsem si že hraju za Daenerys... samí poradci a našeptávači. :D

Ta hra je skvělá, ale pokud ještě na něčem zapracovat, je to příběh a charakter postav. Tak třeba se dočkám v DLC nebo ve trojce. Nic víc mi na dvojce nevadí.
Tak jsem to teď koupil na gamebillet za hezkých 19 eur. Steam ať si těch svých 30 nabouchá :)

@SilentWolf (13.09.2017 21:22): já hrál za Corva a až na pár vyjímek mi to jeho mluvení nijak nevadilo, naopak. Nenávidím silent protagonisty takže jsem to velmi uvítal, navíc já zbožňuju hlas Stephena Russella. Rosario Dawson je jako Billie taky super, o Madsenovi nemluvě.
@Paul (13.09.2017 21:08): já už zoufale dlouho nehrál normální RPG, letos je to u mě samý horror a strategie a už jsem z toho špatný.. :D

Daud mě potěšil. Sedí mi víc než Corvo, pokud se tam bude víc angažovat, jen to na té chuti k hraní přidá. Celkově by to mohlo být víc ukecanější. V jedničce byl Corvo němý. Teď ve dvojce oba mluví, ale nikdy ne k něčemu podstatnému. To už mohli rovnou mlčet.. to by taky mohli zlepšit. Uvidíme jakou cestou se vydali. V hratelného Dauda v alespoň jedné misi asi můžu jen doufat.. :D
@SilentWolf (13.09.2017 21:02): mě to téma teda láká hodně. Už v základní hře na to byl náběh, s Billie popisující jak se vydá hledat Dauda, tak jsem doufal že o tom bude pořádnej datadisk. A že chtěj sundat Outsidera? Jsem zvědav jak to dopadne.
Hellblade mám ve wishlistu, koupím až bude ve slevě. Divinity jsem kickstartnul jedničku a nakonec nikdy nehrál a ani mě moc neláká, takže si asi navzdory nepochybným kvalitám nechám dvojku taky ujít.

@Bodkin (13.09.2017 21:00): nj se blbě hrajou skvělý singleplayerový věci když seš furt zavrtanej v Pubg .p
@Paul (13.09.2017 20:52): Já už mám skluz kvůli Hellblade. Tohle putuje do fronty. :D Teď mě potvora namlsalo to Divinity a už jsem relativně nahlodaný to koupit. Bez těch dvou bych do tohoto už dávno šel.

Ale ony ty DLCčka (obecně) budou stejně časem takové ideální znovu-připomenutí základní hry a třeba i popud k tomu, si ty původní tituly znovu zahrát. Takže ono to jen uzraje... rozhodně se to neztratí. Dishonored ne.

Ale třeba se mi ani moc nelíbí ten nápad na hlavní příběhovou linku tohoto DLC. Nevzbuzuje to ve mě vůbec zájem. Asi hodně rozhodne to prostředí - přecejen, je to něco co na té dvojce hraje docela prim. Ať už je to snad jakýkoliv level - zde jsem v traileru viděl jen obyčejné ulice a Void. Tak počkám na recenze.

@Bodkin (13.09.2017 21:00): Na dvojce je nejhorší ten příběh. Já nikdy neměl moc chuť pokračovat, kvůli příběhu. Spíš ten design úrovní samotných a různé cesty ke splnění cíle to táhly, což ale člověk dopředu stejně moc netuší a tak to nemá ten správný drajv, aby musel nezbytně hrát hned další misi. Třeba se mi hodně líbily ty městské části před hlavní částí levelu, ale když takhle vlezeš do mise ve 2 v noci, tak nemáš vůbec chuť se tím prokousávat aby ses dostal k tomu jádru. Proto jsem to taky na pár měsíců utopil - důvod k tomu nebyl vesměs žádný, jen mě nezajímalo, co se tam bude dít a byl jsem v té méně zajímavé městské části.
@SilentWolf (13.09.2017 20:30): tipnul bych že to bude cca stejně dlouhý jako DLC k jedničce, takže nějakejch 6 misí a 20 hodin completionist herní doby.
Asi to dneska koupim, ale nevím kdy to rozehraju.
@kuler91 (13.09.2017 20:16): No, na to jak byla dvojka napráskaná, tak to DLC mě dle videí moc neláká. Nevím čím to je.. ten svět znám, lokace se mi nezdají nějak extra zajímavé. Hlavní postava ujde, ale ty schopnosti... no, řekněme že už v základu je hra takové hřiště a těch hraček už je tam adekvátně dost, aby mě nějaké nové variace překvapily.. a taky za to může asi velké množství her, které teď má vyjít.

Ale.. teď jsem zapl na chvíli nějaký stream a viděl jsem asi 5 sekund, a to dost podstatných - Billie si tam píše deník, jako Emily ve dvojce.. a skládá se ze stejného množství kapitol, jako ve dvojce. Nevíme teda jak dlouhé budou, ale očekával jsem menší porci dvou-tří levelů. Tak třeba to ještě příjemně překvapí.

edit: takže se pochopitelně budu těšit na tvé dojmy!
@rikuhahl (11.09.2017 16:25): Nevychytali nic. Začátek ještě šel, ale pak to začalo padat. Dal jsem též bez fontů. V zajímavostech je tip, jak usnadnit instalaci. Ještě doplním, že new a orig koncovky jsem musel odmazávat už při samotné instalaci češtiny, jinak hra pořád nabíhala v angličtině. Jakmile jsem je začal likvidovat během instalace, hra naskočila česky. Jo, bylo to trochu divoký, ale hra je stabilní a od té doby nespadla ani jednou. Jen je to holt bez fontů. Čárky tam jsou, jen háčky chybí.
@Chuck (11.09.2017 16:22): Je vcelku kvalitní a na všechny texty (i knížky atd.), jen ty nápisy na zdech jsou v Aj, logicky. Jen pokud můžu radit, instaluj bez diakritiky, jinak může hra padat a je nutná přeinstalace, ale možná, že to za ty 2 měsíce už vychytali (ale psali o tom, že je to nějaká "nepřátelská" věc v softwaru a diakritika asi nepude nikdy, ale to je drobnost ;)
Já to hrál jako stealth s omračováním. A to úplně každýho. Dokud někdo v úrovni nechrápal na celý kolo, nemohl jsem být spokojen :-D Pokud mě detekovali, většinou jsem utekl. Výjimečně jsem někoho sundal. To většinou, kdy už jsem toho měl plný zuby, a to jsem pak radši hru vypnul. Jinak jsem každého příběhového nepřítele odstranil nesmrtícím způsobem, včetně Delilah - mimochodem pochopil někdo proč dáte runu na trůn, pak sejmete její dvojníky, uspíte ji, donesete zpět na trůn ven z obrazu,a ona do něj zase zaleze :-D, no slabý konec Každopádně herní doba téměř 30 hodin.
@GodOfTheSick (10.09.2017 22:00): To je celkem škoda, protože o stealthu ta hra je ... bojem, detekcí si dle mého člověk u této hry zhoršuje zážitek a hra je podstatně jednoduší, ale každý si hraje dle jeho libosti ... jen v případě Dishonored mi to připadá jako škoda.
Ale jak jsem psal v komentari, obcas je ten stealth opruz. Zejmena v kombinaci s clockworksíky. Nejlehci mi prisla zase ta 7 kapitola, kdy paradoxne nemate schopnosti, ale s tim nastrojem jde vydrbavat se straznymi naprosto mnamozne.
@mazar1234 (10.09.2017 21:06): Stealth jsem hrál převážně jenom v lokacích, kde se odehrávala mise. Město jsem běžně probíhal skrz, páč mi tam plížení připadalo úplně zbytečné. A to jsou hned desítky detekcí za minutu :-)
Jsem re-checknul save a ten poslední ukazuje 44 hodin, hrál jsem na obtížnost hard a skutečně jsem našel všechno a prošmejdil každou misi do poslední skulinky, četl všechny nalezený texty, dělal všechny sidequesty atd. Tahle série má takovou atmosféru že nechci aby mi uniklo nic :)
@Paul (10.09.2017 17:10): nesbíral jsem pak vše, nejprve jsem chtěl vše vysbírat a u prvních úrovní jsem si kvůli obrazům dával i starší load, ale někde od Jindoshe už jsem šel jen po runách.
@Paul (10.09.2017 17:10): Tak zrejme to len prechadzal a nemal 100% exploraciu mapy, inac si to neviem vysvetlit.
Lebo je obrovsky rozdiel narushovat objectives a vyzbierat/objavit kazdy pixel mapy.

Ale je pravda, ze lethal killing run za Corva mi zabral aj pri (prakticky) 100% exploracii do 10 hodin.
Tak se mi právě dostal do ruky časostroj. I díky němu se v D2 dají dělat neskutečný parády. Tahle hra cílí na hráčovu představivost a fantazii. Vyloženě vybízí k tomu, aby si hráč vymyslel vlastní postup a způsob, ať už hraje jakýmkoliv stylem. D2 rullez!
@kuler91 (13.08.2017 18:12): Převážně díky zasazení nemá konkurenci. Hned mě napadne lepší zástupce stealth. Metal gear solid V. Sice mají společného jen to, že se jedná o stealth, ale i tak. Tím prostředím hra nabízí víc, než by se mohlo zdát. Je to jedna z věcí, které se mi na hře líbili.
Problémem je ale to technické zpracování. Tolik času po vydání a nemůžou opravit grafické glitche a nepříjemné zvukové deformace? Třeba jsem jen měl smůlu, ale hlavně kvůli tomu mi hra děsně leží v žaludku.