Trápí mě rozmazaný obraz na levém a pravém okraji obrazovky. Screeny:

Na prvním je rozmazaná ta budka vlevo, ale nápis "FOR REN", který je blíže středu je vidět ostře. Druhý je trochu posunutý a budka je vidět ostře, ale zase nápis je rozmazaný.

Mám vypnutý Depth of Field, Moniton Blur i AA, ale nepomáhá to. Poradíte mi někdo co s tím?
@Starletka (13.07.2017 13:26): Aha, tak už to chápu, ty svlíkací sny s outsiderem se zdaj hlavně tobě :) Mně zas tak sympatickej neni, ale že bych ho musel mermomocí zabíjet, to ne, neni důvod a asi to nebude nic lehkýho :) Já navíc nezabijim nikoho, tak jsem zvědav, co tam bude za alternativní odstranění (že by se ho povedlo vypudit z tý jeho reality do normálního světa?). Tolik otázek a ještě půl roku čas :)
@Starletka (13.07.2017 13:26): Pre mňa je tých otázok viac, D2 som zatiaľ nerozohral, stále brázdim po Talose 1 v Prey, no potom sa na ňu teším.

V každom prípade, práve trailer na DotO ma navnadil na to, čo všetko sa vlastne stane v D2 a prečo to dôjde až tak daľeko, že sa ho dve zaujímavé postavy z pôvodnej hry pokúsia zabiť.
Nevydržel jsem to a hned po koupení rozehrál, teď mám dilema, jestli v půlce hry přesedlat na češtinu :)
Já bych jen k Paulovi, který připomenul, že je nyní hra v akci na steamu za 20 euro, nerozhodnutým že čeština bude cca do konce měsíce, začátkem dalšího.
To znamená pokud si to chcete zahrát a angličtina byla problém, tak už ani to není.
@M.a.t.t. (26.06.2017 12:16): Jasně že je problém v té hře. Dal jsem bethesdě šedesát babek a po patnácti hodinách mě to nebaví.

A Witcher 3 je na tom ještě hůř, tam jsem jim dal prachy za všechno a zase mě to po 35,2 hodinách nebaví! Kde to sakra žijeme? Já dám prachy a chci zábavu a ta prostě není = chyba.
@Paul (26.06.2017 11:46): "dvojka je ve všech ohledech lepší věc (až na namluvené hlavní postavy). Jen mě to vůbec nebaví." - Myslím, že z tohto jasne vyplýva, že chyba nie je v samotnej hre a tým pádom nemá zmysel to riešiť ;)
@Bodkin (26.06.2017 11:15): No, s tím že tě nebaví ti fakt nemám jak pomoct. Já se na dvojku těšil a moje očekávání překonala. Ta atmosféra mě ihned pohltila a v každý misi jsem strávil spoustu času, prozkoumával všechno, četl všechno. Ten svět je boží a klidně bych si z fleku dal další nášup. Kterýho se dočkám za pár měsíců. Yay.
Namluvený postavy jsou pro mě ohromný pozitivum, nenávidím mute idiots. Navíc Stephen Russell.
@Paul (26.06.2017 10:57): "protože přináší naprosto famózní level design, (znatelně lepší než v jedničce)" - tak, bylo by smutný kdyby ne...
"novou hratelnou postavu" - pořád se hraje dost podobně jako Corvo
"konečně obě namluvený postavy" - bohužel, rozhodně toho nejsem fanda
"nový schopnosti" - ještě aby ne, že jo

Hele, kdyby jednička vyšla rovnou tak dobrá jako je dvojka, tak si čvachtám jako blázen, protože dvojka je ve všech ohledech lepší věc (až na namluvené hlavní postavy). Jen mě to vůbec nebaví. A slyšel jsem od víc lidí, co jedničku naprosto žrali a do dvojky se museli nutit, protože... nevím.

Nevím čím to je, že do D2 se musím už půl roku nutit a vždycky vydržím hrát tak 5 minut a vypnu to. A Prey jsem během jednoho víkendu dohrál skoro dvakrát. Fakt nevím. Osobně bych tipoval, že 1) Úplně nová a neokoukaná věc; 2) Enemáci jsou emzáci a ne lidi.
@Paul (26.06.2017 09:15): to je zatím asi ten nejbrutálnější příklad czenglish, jaky jsem viděl. :O

Každopádně souhlasím s Bodkinem. Teď tu dvojku hraju a byť si to užívám, neumím si představit, že bych to hrál nějak brzo po jedničce. Fakt mi to přijde málo odlišné.
@Bodkin (26.06.2017 10:11): Kritérium kvalitní hry neleží v tom co všechno nového přináší, ale i tak kecáš, protože přináší naprosto famózní level design (znatelně lepší než v jedničce), novou hratelnou postavu, konečně obě namluvený postavy, nový schopnosti, neokoukaný prostředí..
Navíc se tak nějak očekává že sequel bude, you know, podobnej prvnímu dílu. Předpokládám že KCD2 nebude najednou arkádová plošinovka.
Jinak ti nijak nerozporuju že tě to nemusí bavit/lákat/whatever, to už je tvůj boj, ale nic to nevypovídá o samotný hře.
@Paul (26.06.2017 09:15): Ne. Dvojka oproti jedničce nepřináší nic nového a když jsem se plně nabažil jedničkou (a už DLC jsem se musel trošku nutit), tak už mě to nějak vůbec nebaví.

Prey na druhou stranu je zbrusu nová a neokoukaná a tím pádem lepší hra.
Tak jsem o víkendu taky rozehrál, zatim jsem jen doplul do Karnaky, ale jsem už teď spokojen, zatim je to minimálně stejně dobrý jako jednička ;)
@Paul (26.06.2017 09:15): Bodkin patří za takovej hřích do horoucích pekel ! Každopádně já Dishonored 2 miluju, jedna z mála her, které jsem dohrál 2x, což je u mě něco absolutně neobvyklého. ale mohli by se konečně naučit dělat trochu víc uspokojivé konce :D
Ale furt nevím, jestli bych dal v rámci Arkane přednost Dishonored 2 nebo Prey .. :( Každopádně je to bomba, že mají Arkane 2x luxusní teamy .. s Prey mi fakt vytřeli zrak.
Taky se divím, nedoceněná hra :) ... Spíš posraná optimalizace .. :( Kdyby tohle dělali na UE nebo i na tom jejich ID, tak bych to dopadlo stokrát lépe.
Docela se divím že tu má Prey víc hodnocení než starší Dishonored 2...teď je to ve slevě na steamu tak mazejte kupovat :)
Ve steam slevách za 20€, to už je slušný, jsem dost nahlodanej :) Nechám to do zejtra uležet ;)