Já kupodivu měl štěstí a hrál jsem dlouho než mě to před Andy koplo ... :D tak zkusím později a kdyžtak zítra .. nevadí mi to :)
Já to stáhnul taky už včera, ale hrát budu jen starý sejvy. Už jste přišli na to, jak to tam hodit? Ať se nemusím zítra zdržovat, až se k tomu konečně dostanu.:-D
Dal jsem nakonec offline postavu. EU servery jsou hrozne pretizeny a pry to pada pak i uprostred hrani. V offline rezimu uplna pohoda.
Takže dneska v 5 pokud nás servery pustí :D

Sám nemám jasno, jakou postavou to odstartuju...
Na twitteru se píše, že poběží do "10:00 AM PDT" ... čili to tak bude do 19h.
Dva akty jsou pěkné, jsem plný očekávání, jak se jim podařilo resurrectovat ty další, hlavně se těším na 4. a 5. :)
Bety už mám dost, vyzkoušeno všechno možné mrzí mě absence Necra a Assky.
Tak jsem to zkusil, z respektu k starym dobrym casum... a vydrzel to hrat asi 10 minut. Ale ta uvodni animacka je pekna. :)
@Paul (21.08.2021 13:06): Hmm, já fakt mám za to ze tam byl jakoby ten nezoomnutej pohled. Když oddális tak mi přijde ze takhle do dálky vidět nebylo. Ale možná to mám jen zkreslené rokama co jsem to naposled hrál.
Ale dobrý, ani jsem nevěděl ze tam je i původní verze, o důvod víc to koupit :)
@Charllize (21.08.2021 11:08): tak ještě jedno s barbarem, kde porovnávám legacy a remade, na konci i jedu chvíli na touchpadu. V tom legacy mode je při hraní na myši i interface identickej s originálem.

@Jab (21.08.2021 10:55): animace, cutscény, veškerá grafika..všechno je přepracováno. Jinak videa jsou v 1080p, protože hra nepodporuje DSR, takže 4K tam mám skrze ingame scaler (a shadowplay nahrává 1080p).
Animace pohybu vypadají o dost plynuleji. Hádám, že je přepracovali také. Zvláštní ale, že se mi na mobilu v mobilním zobrazení ukazuje max 720p kvalita. U jiných videí mohu nastavit až 4K. Ale po přepnutí na desktopové zobrazení to jde na FHD. Asi nějaká youtube volovina zase.
@Charllize (21.08.2021 09:55): neškáluje, a ten zoom level sedí s původním Diablem. Akorát to vypadá menší díky většímu viewportu (16:9). Je ještě možný zazoomovat, ale je toho vidět tak málo, že to je spíš na zkoumání grafiky než na hraní. A na gamepadu jsem nenašel jak zoomovat a přepínat legacy grafiku, takže to dělám na klávesnici, F a G.
Je dostupná open beta pro všechny, i neplatiče. Tak jsem zkusil. Diablo 2 ve 4K na televizi, s perfektně fungujícím gamepadem a 60fps, krásně zpracovanou grafikou, no asi neodolám.
Já tomu dal taky znova šanci, nedalo mi to :D a měl jsem to podobné, po cca hodinovém hraní mi hra padla a vše co jsem hrál, se neuložilo ..
A nějak se mi to zdá celé jednodušší, zabít butchera, andariel, griswolda .. vše to trvalo tak nějak rychleji, než si pamatuju (a ano jsem si vědom příkazu players8, ale i tak.. )
Jakmile to vyjde, zapaříme v partě 2-3 lidi, zkusíme se prokousat minimálně na konec NM, když se podaří a bude to bavit, tak i Hell .. char na průchod finální verzí zatím stále nevím, jaký zvolím :D
Včera jsem to zkusil podruhé, abych zjistil, že jsem ztratil asi hodinu postupu. No nevadí, je to přeci jen beta, hrál jsem to přes hodinu určitě a dojmy pozitivní, jen to dost laguje, štve mě, že se hra nepauzne při stisku Esc a taky jsem měl problémy občas s trefováním myší do nepřátel. A taky jsem si pořád říkal, že už mě to asi nebaví tak, jako před lety, ale už to mám zase chuť zapnout... :-)
Dal jsem si první dva questy a spadlo mi to někde ve Stony Field. Nevím jestli za to můžou lagy nebo sedm let staré pc, ale sekalo se mi to i v inventáři při přetahování předmětů :) Jinak ale pozitivní dojmy
Chvíli jsem tomu dal, ale ano pingy vysoké, lagy, rollbacky ... tak jsem se na to vyprdnul :) ale první dojem byl velmi pozitivní.
Teď jsem to přes hodinu hrál a právě mi to spadlo a už se nejde připojit. Maj to nějaký rozbitý... :-/
Tento pátek započne beta :) bude to EA beta .. a o týden později bude open beta.
Grafika vypadá parádně. Z čeho mám ale strach je dvacet jedna let stará kostrbatá fyzika hry. Dnes už jsem přece jen zvyklý na realističtější pohyby postav.
Strašně se na to těším a plánuji to zahrát ještě letos. Akorát si to koupím na PS4... Ráda bych to rovnou dala i do výzvy, ale bojím se že jako obvykle ke konci roku bude v práci našlapano takže to nebudu stíhat ;o(

Jinak momentálně hrajeme na PS4 diablo III
@Charllize (14.06.2021 21:07): :D tys to vzal vážně? Já to stejně letos hrát nebudu, zas takovej fanda, abych si to předobjednal, nebo koupil hned v první den, nejsem. Jen mě zajímal názor fanoušků. Momentálně mě víc zajímá Mass Effect LE, ale taky ho ještě nemám, takže asi tak, těším se a zároveň nikam nespěchám :) Jo a nejhezčí ženský všech dob se mi většinou nelíbí ;)
Taky asi opráším svoje zkušenosti. Jsem na to zvědavej. Má to možná potenciál na nejlepší remaster všech dob, nebo to je jen přání?