@Gromnir (28.06.2015 21:19): Jo u mě je to stejné, ale jak jsem to hrál s komentářem tvůrců a jak tam povídají kolik práce si dali s tím to vše napsat, tak je mi to skoro líto ... stejně to ale číst nehodlám :D
Ještě jedna věc. Normálně se v téměř jakékoli hře vyžívám ve čtení textů, ale tady mě to nevím proč vůbec nebavilo. Hacknu komp a zprávy jsem jen proklikal kvůli heslům.
Konečně dohráno. Musím říct, že závěrečná videa a to ve všech čtyřech případech jsou epická. Sestříhaná historie a proslov motivačních řečníků, dává prostor k zamyšlení nad budoucností. A to je něco pro mě.
@Walome (23.06.2015 09:33): No, hej, ale až na desiate :D

A k tým pľúcam - práve to, čo si opísal (Adam má nejakú augmentáciu, čo mu filtruje pľúca, teda cigary mu nič nerobia) je spomenuté v jednom z DE:HR komixov.

Ale tie komixy boli vo všeobecnosti také béčkové, že radšej, keby neboli a toto ostalo nevysvetlené.

Inak, ja to beriem tak, že cigaretka a zrkadlovky k cyberpunku proste patria, sprievodné znaky :)
@Fatality (23.06.2015 09:28): Bych čekal nějaký filosofování, jakože má tělo narvaný železem, tak je to stejně fuk nebo nevim. Nebo že bys musel mít nějakou augemntaci, která ti filtruje plíce :)
Jinak nakonec se kloním k tomu, že ty schopnosti působí hodně OP, ale už HR bylo dost snadný a vstřícný. Ono i původní Deus na desátý projití taky není zrovna velká výzva :D
Mimochodem co říkáte na ty jeho cigára? Mně Adam nepřijde jako kdovíjakej kuřák a přitom v trailerech kouří a v jedný cutscéně si tušim taky zapálil.
Ovšem pozitivní je, že to vypadá, že už se nebudem dobíjet sušenkama :)
@Tarhiel (22.06.2015 20:13): Je to preview. Zatím nevíš, v jakých situacích bude co fungovat. Uspávačka bude na 100% vyžadovat specifickou munici, nebo bude různým způsobem omezená. Navíc, jak často přijdeš někam, kde jsou čtyři lidi takto příhodně postavení hned vedle sebe? :)
Nanoblade bude mít velmi omezenou účinnost a hlavně se jedná o smrtelnou zbraň, čili je nevhodná pokud nechceš zabíjet.
@HolyMeatball (19.06.2015 10:17): Mne tie jeho shopnosti prídu veeeľmi OP - Hacking na vzdialenosť? Nanoblade? No, pokiaľ to bude ako jedno z posledných políčok na skil tree, tak to pochopím, pretože inak ľuďom ako ja bude stačiť to hackovanie + tá ručná uspávačka na 4 ľudí a prejdú s tým celú hru.
Bohužel příběh tý hry bude už z podstaty blbost, takže si to asi zahraju jen kvůli tý Praze... :-(
@USER47 (19.06.2015 12:46): Presne tak. Vymysleli to cizinci, je to videt (slyset). Vojak te zastavi kvuli provereni totoznosti, okrikuje te a na zaver rekne ''nezastavuj se''. To proste neudelal cesky mluvici clovek.
@USER47 (19.06.2015 12:46): Jasně, to je jak noví Jedaiové a starý :) To už ani neřeším, beru novej Deus jako takovej reboot - ale nějaký to retro bych si líbit dal.

Jinak jsem zvědavej na dvě věci - jestli narazím zase na nějaký postavy z jedničky a na jaký a jestli se někdy časově dostaneme až k JCmu a nanoaugmentacím.
Jo, nadabovaný je to Čechama, ale ten překlad samotnej trochu zavání googlem.

Jinak pěkný, některý novinky sice působěj trochu overpowered (hackování na dálku hromadnej stun, bullet time atd) a ještě víc prohlubujou propast mezi Adamem a modernějším JCm, ale ono bude asi hlavně záležet na tom, jak to vyladěj vzhledem k level designu a ostatním mechanismům. To, že nechali takedowny v téměř nezměněný podobě, mě trochu sere.
@HolyMeatball (19.06.2015 10:17): Jen jsem to prolít, radši si to pak zahraju... vypadá to jinak, co je pro mě milý překvapení. HUD jinej (moc se mi líbí), hackování jiný, grafika jiná (i když pořád do oranžova)... takedowny tam jsou furt, nojono. Jo, těším se, jen ten Adam je docela nudná figura, doufal jsem v jinýho hrdinu.

edit: aha, tak hackování zůstává: "Klasické hackování známé z původní hry nicméně zůstává a najde využití u různých větších systémů."
Wow, "plaťte tady", klobouk dolů.

Náhodou, je to hezký, ať už to po gramatické stránce dopadne jakkoli :) pokud nebudou mluvit rusky, budu spokojen.
Jo, čeština bude asi dost děsivá?:/

Tohle mě ve hrách vždycky zaráží, však by nebylo tak těžký najmout si nějakýho místního emigranta nebo klidně nějakýho Čecha korespondenčně k tomu, aby ty texty za pár korun prošel a upravil...Zas takovej výdaj by to nebyl, a i když na tom velký většině publika asi nesejde, trochu by to podpořilo autenticitu.
Škoda, že ta Praha se skutečný Praze moc nepodobá:).

Nejlepší je ten žižkovskej vysílač na Hradčanech:

Nehledě na to, že podle předchozího traileru je dominantou Hradčan ve hře kupole malostranskýho chrámu svatýho Mikuláše:-D.

Jinak novej trailer celkem pohoda, neurazí, nenadchne, každopádně by mu prospěl lepší framerate, u některejch částí mi přišlo, že se hra vyloženě sekala, což by do traileru asi projít nemělo.
Tak já předchozí díly nehrál, ale prostě tuhle nejtrapnější z trapnejch konspiračních teoriií bych očekával v nějaký hře-parodii, ne ve hře, která se bere vážně. Oukej, illumináti byli i v původním deus exovi, ale to neznamená, že se na to nemohli v Square Enix vysrat a vypustit to. Když se na to teď podívám retrospektivně, tak je to jak příběh od 12 letýho haranta, včetně postav. No nic, už to nechám bejt.