Descenta 3 mám rád, raději než předchozí dva díly. I teď si to občas stáhnu na Steamu a zkusím rozehrát. Bohužel, ta hra má trochu problémy na nových systémech, ale jinak v pohodě. Už jste někdo zkoušel ten nový Descent Underground? A pak je ještě ve vývoji jedna hra, která je přímo duchovním nástupcem, Overload. Paradoxně se prvnímu Descent podobá víc jak ten nový Underground :D
@Všivák (04.10.2017 16:17): Já si říkám na který můj komentář reaguješ a on je přes tři roky starý :-)

Mně totiž přišlo, že Descent 3 měl roky trvající masírku (tomu "Set them on fire and watch them ... suffer" fakt nešlo utéct) a pak byli zákonitě někteří zklamaní. Každopádně 7,9 je velmi dobré hodnocení.
@mazar1234 (17.04.2014 10:24): Na Descentu 3 jde podle mého hodně vidět, že oba týmy měly velmi podobné nápady, ale jeden chtěl +- pokračování Descentu a druhý vesmírný simulátor typu Tie Fightera.

Descent 3 "propadl" v dobových recenzích asi krom jiného proto, že téměř všichni čekali totální kopírku prvních dvou dílů, ale trojka už je někde na pomezí původních Descentů a Freespace (komfortní ovládání simulátorového stylu, na druhou stranu full 3D bloudění už se ve trojce nekoná). A dát trojce vysoká hodnocení po několikaleté "set-them-on-fire-and-watch-them-suffer" masáži? Mně se trojka ovládala nejlépe ze všech Descentů, navíc neobsahuje otravný respawn, má IMHO rozumnější obtížnost a ten drobný příklon k simulátorům mi sedl opravdu hodně. Skalní fanda Descentů se na to asi bude dívat jinak.

Každopádně zkus a udělej si vlastní názor, pokud možno bez pozitivních a negativních očekávání (to je vychvalovaných či naopak zatracovaných kusů samozřejmě většinou hodně těžké).
Myslím, že z dnešního pohledu to není horší jak 1 nebo 2. Pořád lítáš v raketce, bloudíš ve všech třech rozměrech a likviduješ nepřátele. Akorát to má o něco lepší grafiku. Mě tedy 3. díl bavil asi z celé série nejvíc, nicméně vše je to asi o osobních preferencích :-)
@Phoenix (17.04.2014 00:16): Je to fakt tek dobre? tzn. dal si 85%, ja som to prave nikdy nehral lebo to mam z tej doby zapamatane ako slabu hru, ktora mala dost shitne recenzie a uplne som ju odignoroval.

Descenty 1+2 som si od cias 486 DX2-80 pred nejakymi 3 rokmi zopakoval a kompletne presiel vo verzii Rebirth (odporucam kazdemu, bomba 1:1 konverzia).