Demons Age

08.12.2017
27.04.2018

Demons Age je klasické RPG, které se inspiruje Dungeons & Dragons hrami jako jsou The Temple of Elemental Evil, nevydaná hra Chaos Chronicles nebo Baldur's Gate. Příběh začíná po ztroskotání lodě (na které si vybereme jednu z předvolených postav) na poloostrově Moragon v severních oblastech moře Abidon. Dle pověsti se na poloostrově při bojích o jeho nadvládu probudilo starověké zlo, které po tisíce let spalo v jeho hlubinách. Toto zlo, zvané Vazuhr, si našlo loutku, mocného válečníka Zogalona, který jeho jménem šířil zkázu. Zlo však bylo dle pověsti poraženo a vyhoštěno zpět do temnoty. Nikdy však nebylo zničeno.

Ve hře si můžete najmout společníky, kteří vám pomohou s plněním nebezpečných úkolů nebo s průzkumem ruin a kobek ve starém království. Společníci mohou být loajální, ale mohou vás i zradit. Každý má svou minulost, se kterou se vždy musí počítat. Ve hře jsou implementovány hádanky, cyklus dne a noci při cestách mapou světa a náhodné setkání.