@Tarhiel (28.01.2021 13:19): S tím přece museli počítat... dokonce i Keanu, kterému to měl minimálně oznámit jeho manažer. Takhle to prostě chodí se všemi médii a kde se dá modovat, tam je to o to jednodušší. Shipery člověk nezastaví - když nebude mod, bude photoshop, když nebude photoshop, bude fanart, když nebude fanart, bude fanfikce.
Ať to berou všichni zúčastnění jako kompliment :D
@pajmič (25.01.2021 17:14): beru že tam makají kvalitní lidé ale že nedokáží na PC opravit takové banality nechápu (AI která nevyjde schody, AI která neobjede překážku, apod.). Ať rovnou napíší že patche jsou primárně dělány pro staré Xbox/PS4 konzole, a až poté že se budou zabývat PC kde je řekněme stav uspokojivý. :)

I když chápu, že Cyberpunk není GTA, tak přesto vše bych od jejich AI čekal více. To co se ztratí u The Witcher v otevřené krajině, malých vesnicích a řekněme pár městech se těžko ztratí v jednom mega žijícím městě. Je logické že hráči si toho všimnou a začnou okamžitě porovnávat s konkurenty.
@marwel (26.01.2021 03:57): To je dost subjektivně zkreslený dojem, už ti první dva Zaklínači tu mají vyšší hodnocení než GTAčka krom pětky - ta jediná se jim vyrovná, přičemž Zaklínače i hrálo víc lidí než ji. A osobně bych řekl že mezi jednotlivými díly Zaklínače jsou výrazně větší rozdíly než mezi GTAčky, vyjma těch prvních dvou co byly 2D.

Ergo považovat CDP za studio jedné hry je bláhové a hype na C2077 by nepochybně byl velký i bez W3.
@AlieN (26.01.2021 00:32): Nic takoveho jsem nerekl, jen ze prvni zaklinac velky uspech nebyl, byt ja ho mam rad, dvojka je imo slaba a je to v podstate jen trojka kvuli cemu vetsina lidi tolik Cyberpunk ocekavala. Rockstar v jejich GTA serii strelil vedle v podstate pouze jednou, se ctyrkou. Vysoka ocekavani dalsiho dilu GTA tak davaji smysl. Mnohem vetsi imo nez v pripade Cyberpunku.
Tak môžem potrvdiť, že ked sa vyzlečiem do naha (žiadny item s pax modifikátorom - mám ich niekoľko), odhodím všetky zbrane do inventára + vyberiem všetky quickhacky z boardu, NPC prestanú byť nesmrteľné!

Uf, ale mi odľahlo, takto môžem dokončiť hru! A už viem ako na to, ak by sa to znova objavilo :)
@Rapier (25.01.2021 16:27): Zajimave, jak si udelala firma takove renome prakticky jednou hrou, zatimco jine musi makat a dokazovat to vice tituly. Uz jsem rikal pred vydanim, ze protoze jsem tretiho zaklinace nehral a dvojka me zklamala, tak na zaklade jmena studia jsem velka ocekavani nemel. Zaroven jsem ale rikal, ze ma Cyberpunk, diky tomu co vse kombinuje, potencial byt v podstate prvni regulerni 10/10 titul aniz by musel nutne probouzet nejake emoce, diky kterym je hrac schopen prehlednout zastup zasadnich nedodelku. Zel bohu se tak nestalo.
@Rapier (25.01.2021 16:27): V tom studiu je hromada talentovaných lidí, profíků, co udělají kvalitní džop, když na ně z vyšších pater nepadá fekální hmota. Když vidim a slyšim Iwiskeho, Badowského a jejich buzeranskou PR partu, dělá se mi husina. Když Tak namyšlený a prolhaný hovádka boží vedou cokoliv, výsledek bude vždy pod očekávání.
@pajmič (23.01.2021 23:52): to jsou vážně trapné chyby. Čekal bych od CDP, firmy která má renomé že by se hvězd mohla dotýkat (kam se na ně hrabe Warhorse), více. Jsou to vážně Ti samí CDP co dělali The Witcher 3 nebo je to jiná fa. co se omylem jmenuje stejně?!

Vidím, že nejen Microsoft ale i CDP razí heslo: kvalitu především. :) Tak jestli mají CPD testery v jedné daleké zemi poblíž Pákistánu tak se vůbec nedivím.
Koukám, že tady se dlouholetí uživatelé internetu učí na stará kolena googlit :)
@BUMTARATA (25.01.2021 10:14): @S4TW (25.01.2021 10:04): Díky chlopaci, tak ten quest s Panam checknem prioritne, až následne budem konzultovať strýčka Googola :)

A práve som sa dočítal zásadnú vec - že na ten môj neštastný bug s nesmrteľnými NPC by mohlo pomôct odstrániť všetky quickhacky z decku (triviálna zálažitosť), poprípade všetky pax modifikátory (mám ich niekoľko, myslím, že jeden dokonca v oblečení).
Večer vyskúšam.
@S4TW (25.01.2021 09:35): ale byl to krásný náznak něčeho atmosférického.. aspoň. :/

Popravdě jsem čekal, že taková bude celá hra. Ale ne, místo toho je to občas atmosférou skoro jak Red Dwarf. :D Fortune teller atd.. Snad nás DLC vezmou konečně do nějakých temných zákoutí toho světa. :D Kde se samotného města budeme bát, a nebude působit, jakoby nám patřilo.

Doteď mě vlastně zaráží, že po vás ve hře skoro nikdo nejde. Jsou tam scény jako opuštěný motel. Ale hned poté můžete zase vyrazit s klidem do města. Nikdo vás nikdy kvůli čipu nepřepadne, z příběhu to působí tak, že po vás jdou skoro všeci, ale v podstatě je to furt vaše město a okolí jste ukradeni :D
@Tarhiel (25.01.2021 09:54): jj, to je ona, on, ona, ono, to se občas v té hře stírá :), tak ti chybí jiný no, budeš si asi muset projet na google, který ti chybí, případně si vyzobat otazníčky a třeba na něj narazíš :)
@S4TW (25.01.2021 09:35): Vieš mi povedať, v ktorej časti mesta sa nachádza?
Ja si ho tam dohľadám.

Lebo na jednu okultistku som narazil, ale to bola žena, ktorá bola v mrazáku uprostred pentagramu

@BUMTARATA (25.01.2021 05:48): A ktorý to je ten príbehový? To by mal byť na 100 percent on, lebo ja som doteraz s hlavnou dejovou stál a robil vedľajšie ulohy, hlavnú som začal až teraz.
Vieš približne v ktorom/po ktorom queste sa objaví?
@BUMTARATA (25.01.2021 09:45): já už si pak musel vygooglit, na co přesně kdy kliknout, aby se objevil, první návod nefungoval, druhý už jo, ale nejsem si jistý, jestli to nebyla spíš náhoda :)
@Tarhiel (25.01.2021 01:57): To jsem takhle taky hledal posledního, toho okultistu, taky jsem neměl na mapě otazníček a nevěděl jsem, kde může být, nakonec jsem ho našel, ale pak se mi frajer nechtěl vůbec objevit, ani po odhalení všech věcí v oblasti, takže jsem asi 2x loadoval, než se uráčil :)
@Tarhiel (25.01.2021 01:57): Jestli se nemýlím, tak questy se cyberpsychoušema nemají pevně dané pořadí, stejně jako mise pro Delamaina, takže těžko říct, který je pro tebe sedmnáctý. Když tak internet :-)

Mimochodem, zjišťovali jste si, kdo vystupoval pod jménem Mr. Hands? Předem varuji, že to nechcete vědět.
Vie niekto, kde nájdem posledného, 17 Cyberpsycha?

Ostatných 16 som našiel počas plneniea vedlajších questov, ale 17 nikde neviem nájsť + všetky vedľajšie quest už mám hotové.
Ale teď vážně, tady stačí přidat animaci, kdy se ty NPCéčka plácnou do čela, než se otočej, a nemusíš nic fixovat, win-win.