Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

CrossCode

68
2 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.09.2018 PC
Vývojáři:
Radical Fish Games
Oficiální stránky:
http://www.cross-code.com/en/home
Hra odehrávající se ve světě vzdálené budoucnosti zvaného CrossWorlds je 2D akčním RPG, které se inspiruje klasickými 16bitovými SNES bojovkami. Příběh sleduje němou dívku jménem Lea, která ztratila paměť a nyní se ze všech sil pokouší najít svoje ztracené vzpomínky a současně i tajemství zvláštního světa CrossWorlds.

Hra se vyznačuje rychlostí a akčními bitkami s nepřáteli, během nichž lze použít nástroje a zbraně postupně nalézané mezi úrovněmi. Lea patří do třídy Spheromancerů a její hlavní zbraní je schopnost vystřelit virtuální projektily, jež ve svém okolí dokážou udělat velké škody. Lea zvládá i několik obranných a útočných pohybů, které využívá proti nepřátelským charakterů. Proti obtížným bossům je pak možné využít několik rozdílných strategií. Kromě nepřátel, kterými jsou i roboti a obrněné turrety se Lea setká i s řadou přátelských charakterů, mezi nimiž vyčnívá Carla. Ta Leu provází a místy jí vysvětluje aktuální situaci.

Součástí RPG systému hry je i klasické levelování, rozličné předměty k použití nebo strom skillů. Navíc jsou logické úkoly související s únikem z místnosti nebo postupem do následující lokace.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.