Counter-Strike

@PRIVATE MARTIN (11.03.2019 15:43): Já se ve většině her upnu na určité zbraně hned od začátku a už je moc neměním. Ještě jsem u CT hodně používal tu zbraň, kterou měl ONeill, ale teď nevím název a nechce se mi hledat. Pistole jsem nikdy neřešil a bral první, co mi přišla pod ruku, zas tolik jsem toho v CS nenahrál.
@PRIVATE MARTIN (11.03.2019 15:43): Když jsem byl mladší, tak jsem vůbec nechápal ty názvy. Až po moc letech jsem zjistil, že nic jako Defender nebo Clarion neexistuje a změnili názvy kvůli licenci. Osobně mě teď dost baví název "Night Hawk .50" :)

Když jsi zmínil ty francouze... Mám pořád nějak zakořeněno, že P90 je francouzská zbraň. Ve skutečnosti je belgická. Moje synapse v mozku už jsou ale příliš silně propojené.
@Jumas (komentář): Galil (teda Defender) mal v 1.6 parádny zvuk a celkovo aj pocit zo streľby bol ohromný. Rád som ho používal, keď som nemal peniaze na AKčko. :D
Ale Famas (teda Clarion) mi k srdcu moc neprirástol. Vždy mi prišiel ako francúzska armáda, skrátka taký "dengľavý". :D Oproti tomu v CSGO ho mám celkom rád, aj keď M4 je M4. ;)

A čo pištole? Deagle rules? :D
Našel jsem server, kde se dá hrát se štítem. 109.74.146.19:27516. Zatím jsem to zkoušel v noci bez lidí. Tak uvidíme jestli to tam jde i přes den.
@Ross (komentář): Hej... měl jsem to podobně, nechápu proč všude zakazujou ten skvělí trollící štít, a taky jsem z cs poznal HL... z módů jsem měl rád první biohazard a raný zombie, který pak ale někam mizeli a ty pozdější jsou na nic...
Přátelé. Už mě nebaví Gamesites tyranie (i když jejich OldSchool a Classic miluju). Rád bych si zahrál také to staré dobré CS 1.6, kde není zakázaná žádná sniperka, ani kde není zakázaný štít a hrajou se tam všechny původní mapy + cpl mapy. Původní myslím airstrip, quary, oilrig, ale i dust, dust2 a tak. Dlouho jsemk na žádný - funknčí - server nenarazil. A se štítama jsem hrál snad jednou v životě kdysik v herně, jak to frčelo po lanu před sto lety. Občas jak jsou na Gamesites boti tak to používají a já jim to kradu. Jojo, moc jsem si sním neužil na velkém mulťáku.
[přesunuto z komentářů]

Ahoj , Chci se zeptat chtěl bych si vylepšit jméno trochou azbuky ale nevím jak... ,můžete poradit??

Pro: Všechny

Proti:
@Gordon (komentář): To mi strašně kazilo Crimecraft. Když matchmaling hodí do arény nooba a profíka. Profík byl prostě dobrý a ostatní nebaví furt umírat. Naopak střílet nooby na potkání není vůbec zábavné.
Jo airsoft to je bolest. Nějvětší modřiny jsem měl i týdny po akci.
@d4vid (17.06.2013 13:55): Já chodil do herny... Kdysy sem byl vcelku slušnej... Chodil sem na CW a pár sme jich s klukama i vyhráli... Ale jak říkáš... Teď když to zapnu,sem jak lama...:D
@Hrashek (17.06.2013 10:54): já taky začínal někdy tehdy... tuším jsem hrával verzi 1.3 s botama do omrzení, protože tehdy u nás nebyl internet, přibližně jednou do roka to pár týdnů vždy hraju, ale že by se ta doba nějak projevila na mých schopnostech říct teda nemůžu :)
@d4vid (17.06.2013 01:41): JJ... To máš pravdu... S těma hrama obecně je dost těžký... Co se CS týče, je to moje numero uno... Poprvé sem k němu usedl před nějakýma 13 ti rokama... A stále mě baví...
@Hrashek (16.06.2013 19:54): to máš tak, že každá hra, která se stane fenoménem přitahuje die-hard příznivce a pak takový, kteří jí klidně dají 0% a nazvou hovadinou... WoW, CS, Diablo 3, Battlefield, Call of Duty, Skyrim, Dota atp.
osobně bych řekl že čím je člověk starší, tím méně inklinuje k nějakým fatálním, nenávistným nebo hipsterským postojům, proto taky online hry s velkým podílem dětské složky mají tak špatné komunity... Dota, WoW, Knight Online, ale třeba i ten Counter-Strike, to už člověk pozná většinou i jen díky pravopisu toho, co se napíše do chatu
Tak sem projel pár příspěvků a nevím,jestli to,co tu čtu je myšleno vážně... Říct (napsat),že je to hovadina která se opakuje stále dokola... To může jen úplnej blb... Alespoň já sem toho názoru,že každé FPS v multiplayerovém podání je opakování toho samého stále dokola... Akorád s tím rozdílem,že v novejších hrách (BF, CoD) lze využívat perky,popřípadě bonusy za killstreaky a tím si hru trochu ulehčit... CS je čistě o skillu, tréninku a neustálého hraní... Žádný profík (ať už CSkový, BFkový, CoDéčkový, ale i FIFOvý) se nikam neprobojoval bez tréninku a hrál to stále dokola... Ty stejné mapy, akorád s jinými lidmi... A nic není lepší,než si s bandou kamarádů na lance zahrát pár map CSka na uvolnění a odreagování...
[přesunuto z komentářů]

Stará,dobrá klasika,která nikdy nikoho neomrzí...
Jasných 100% :)
Man1ac, když dáváš kilo, tak to musíš zdůvodnit. Neexistuje 'nikdy to nikoho neomrzí'. Mě nikdy neomrzí škrábat se na nose, ale dělám to protože mě svědí.
Tvé argumenty jsou příliš silné. Raději se nebudu pouštět do slovní potyčky, a riskovat eventuální ztrátu IQ.
[přesunuto z komentářů]

Hodně nudná, debilní a trapná střílečka. Hrál jsem to půl hodiny a pak mě to přestalo bavit. Prostě kravina.

Pro: zbraně

Proti: ten zbytek
"K CSku jsem se dostal již dávno. Nejprve jsem hrál Source, až potom 1.6"
I feel old...
@Aba (26.02.2013 12:10): Psychickou nemocí netrpím, narozdíl od někoho, kdo má potřebu všechny kolem sebe urážet a "LOLovat". Jsem zvědav, co vše by VÁM diagnostikovali. Doufám, že zhynete nějakým opravdu odpudivým způsobem. Pokud se tedy na drogách nezadávíte vlastními zvratky.

@Bodkin (26.02.2013 00:50): :DDDD
z bodkina se stal úspěšný paranoik, congrat :D

@Templayer (26.02.2013 00:11): To že jsi chudý i na duchu je patrné z tvé zprávy a z toho že Juraje Jánošíka utvrzuješ v tom že skutečně Jánošíkem je, lze vyvodit jen to, že trpíš podobnou psychickou nemocí, způsobenou hraním počítačových her a jestli jíš ovoce a občas jsi zahlédl fotbalový zápas, tak je to jasný. Co dodat...LOL

@Shoggot (26.02.2013 00:13): :DDD a troll roste jak se krmí a roste a roste.. :D
@Aba (25.02.2013 18:45): Ó, nadřazený pán. Cenzuru ve hrách nechci, lidé by si měli uvědomit, že hry hrají i dospělí hráči, nikoliv jen děti ... říci, že hry hrají jen děti do 18 let je, jako tvrdit to samé o filmech, muzice, či dalších odvětvích a tudíž nevidím důvod, proč by se měly hry cenzurovat a jakýkoliv pokus o to odsuzuji. Stejně jako nadřazování jiných lidí. Vy jste se svým nadřazováním a svou urážkou Juraje porušil dokonce dva zákony české republiky (urážka, zpřesněno v odstavci "Na Cti Utrhání", základní listina práv a svobod + občanské právo) ... nechtěl byste mi říci svou adresu bydliště, jméno a rodné číslo? Rád bych si trochu přivydělal na vaší inteligenci, jsem jen chudý student univerzity.

Jak Juraj nastínil - tyto hry, nejsou-li hrané excesivně, nemají negativní dopad na psychologický / mentální stav člověka. Hraním různých krvavě-realistických her můžete dojít i ke kladným mentálním dopadům, ale pouze je-li hraní občasné a slouží-li k ventilaci naakumulovaného vzteku - tento kladný dopad vám potvrdí jakýkoliv psycholog. Dojde-li k hraní z nudy, nebo příliš dlouhého hraní takovýchto her, je efekt opačný, vztek hraním vzniká, místo aby se vybíjel, poté tedy máte pravdu, ale je na rodičích, aby své děti kontrolovali a nenechali je hrát příliš dlouhou dobu násilné hry (=víc jak 6 hodin v kuse a začínají negativní důsledky hraní). Jedná se o stanovený fakt, chcete-li jej vyvrátit, použijte vědeckých argumentů. Vyplývá z toho, že cenzura do her nepatří. Hodnotit zdraví člověka podle přezdívky a her, které hraje? Moronismus. Soldier of Fortune měl na svou dobu (... bohužel i na moderní, herně zjednodušenou dobu) tzv. ghoul engine, postava s amputovanou nohou mohla dále žít a kvílet bolestí, či šáhnout po zbrani, nejrealističtějším možným způsobem. Carmageddon 2 byl jednou z prvních her, co měly fyziku vozidel a to poměrně zajímavou (rozpolcení vozidla apodobně) ... jen zvířata jsem musel ze hry odstranit, to bylo moc i na můj vkus (ale to, že je tam ostatní mají, dokáži respektovat). AvP byl vynikající na vybíjení zlosti. Není nic lepšího, než představit si obličej nenáviděného člověka na mariňákovy, jehož hlava brzo bude nabodlá na stěnu ... předejde to stejné situaci v realitě. Vyšetřit by jste se měl vy, šíříte naprosté <censured> . Vypadáte na člověka, co o všech tvrdí, že jsou blázni, ale sám je letadlo. :)
@Bodkin (25.02.2013 18:08): Pravda, u žáka základní školy bych to hodnotil tak 2/10 - za tu snahu, že jde proti proudu vrstevníků a vytahuje "oldies" hru, ale u kohokoliv staršího je to velice smutné...
Zajímalo by mě, co by Aba řekl na hry jako Carmageddon 1+2, Postal, Soldier of Fortune, Doom, AvP2. Tyto a plno dalších "odporných" her jsem já osobně hrál a účinky jsem na sobě nezpozoroval :).
To by pak mohlo být tady jako v Americe, nebo Německu kde je prakticky skoro vše cenzurované a těžce mimo realitu.
Přitom Tv, knihy a film by se pak mohli dát na stejný seznam zákazů a co pak zábava?
@Lukaskon (25.02.2013 13:18): Z toho si nic nedělej, myslím že aba napsal tento komentář jen kvůli článku strašícímu na novinkách a rozhodl se s tím otravovat i tady. Tudíž jen trollí a čeká až ho někdo napadne a začne mu vysvětlovat, že to tak přeci nefunguje.
[neexistující komentář]: Problémy s hraním nemusí být způsobeny ani tak nedostatkem zkušeností jako třeba tím, že soupeři používají cheaty. CS se podvodníky jen hemží ostatně najít cheaty je záležitost na pár minut. Co mi ale na tvém komentáři vadí je spojitost s teroristou z Frenštátu. Napsat to jako připomínku do diskuze beru ale do komentáře ke hře?! Jak souvisí jeden šílenec s hrou jako takovou? Osobně CS nesnáším ale žádná hra nikdy nikoho nezabila, takže těžko je můžeme vinit ze zrodu vrahů a psychopatů - všechno je to jen o lidech. CS hrají miliony hráčů ale kolik z nich půjde a vyhodí do vzduchu panelák?
@Grecza (01.06.2012 15:58): to je následování po sobě jdoucích striktních kroků : 1) na instalovat hru za 2) smazat hru. Hru už nemáš na disku, proto jsi ji dohrál ostatně takhle jedině lze tento pojem chápat, "dohrál jsem hru" prostě znamená že jsi ji smazal a už se ji více nevěnuješ.
@Danny (28.08.2012 21:55): Před úpravou měl komentář dva řádky. Takže mínuskáři mohou nyní po úpravě znovu hodnotit.
Ale o hře to řekne, že je potřeba překousnout začátky, protože budete stále umírat a nezahrajete si. Hlavním tahákem je hraní s přáteli. Hra je monotóní a k opakování láká chut' být lepší než ostatní hráči.
@Marty McFly (28.08.2012 21:17): Já hoziho sice omínuskoval, ale rozhodně to nebylo kvůli délce komentáře. Ta naopak byla optimální. Bohužel se nevyjádřil vůbec k hře, ale věnoval se jen tomu, jaká byl při prvním hraní lama a to mi o CSku neřekne vůbec nic :-(
@Grecza (01.06.2012 15:58): To iste co dohrat Atomic Bombermana napriklad. Alebo dohrat Tunellera a podobne :-). Technicky vzate nezmysel, ale ved ked ma niekto odohranych 300 hodin tak si to tam urcite moze dat.
@Dunemaster (25.07.2012 14:55): Možná si někdo řekl, že tu hru hraje tak dlouho a zná jí tak dobře, že jí vlastně, svým způsobem dohrál.

Někdo takhle určitě přemýšlel. Ale tak to je dohrání jako u WoWka, těžko obhájitelné. Ještě těžší než WoW.
Sakra lidi, nemínuskujte ho. Je tu nový a ještě neví že uživatelé tu nemají rádi krátké komentáře.
Těšíte se na nové CS, ktgeré výjde v roce 2012? :) Podobá se hodně CS:Source.
Za dob mého studia na Vš bylo Csko nejoblíbenější síťovou hrou na kolejích. Takže házet hráče Cska do pytle s nízkou inteligencí je trochu úlet.
A přesně proto sem na dh pořád rád chodím:-D Tolik málo mi stačí k radosti...
Něco tak hroznýho jsme už dlouho nečetl. Ale alespoň mě to pobavilo, takže za to bych snad dal i plus :)