Škoda, že aspoň to isté sa nedá povedať aj o tvojich diskusných veledielach.
Teda to čumim. I ty největší Ebbovy veledíla působí oproti tomuhle jako inteligentní komentáře :-D
Arkyho koment jsem přestal číst po prvním slově a napařil mínusko. Divíte se? :-)
Pro vsechny ilegalni hrace (a i pro ty ostatni) jeste 20 hodin na Steamu za 3,75E
Myslím že problém těhle typů her jako CS je až moc velký rozdíl mezi "normálním" hráčem který třeba hraje CS sem tam jednou týdně a hráči kteří u toho sedí "pořád". Nenapíšu zde žádný příklad ale u jiných FPS her i začátečník si dokáže za pár minut aspoň do profi hráče škrtnout.
No tak dobrá ale já si myslím že ty CS mohli alespoň něčím okořenit... Battlefield je taky v jadru realističtější CS ale alespň jsou tam ty vlajky hehe. A co takový wolfenstein? Vůbec žádné pick up your weapons and fight bum bum ratata a tak dokola... kazda mapa je o necem jinem a proto me to tak bavi... mimochodem nedávno jsem hrál proti nějakým puberťákům s kámoši a dopadlo to 56:5... vylezl jsem zpoza stěny a dostal headshot... čímkoliv... kulommetem, desertem, akčekem atd atd
Koukám že tu ještě není CS Online, tak pokud se někomu bude chtít tak ho přidejte, já to sice už mám rozpracovaný ale nechce se mi psát popis.
Havoc-Co by měl člověk čekat od online hry,zvlášť u FPS,kde běháš v arénách a kropíš protivníky.Že je komunita dementní?A kde ne.Nezapomeň,že vesměs hraješ na public serverech,kde se vykytuje plno debilních lidí,co kazí hru.
Pokud ti někdo kazí hru tím,že tě sundá pistolí,tak na to je jediná rada,miř přesně a nestřílej okolo.Je to jen o tom naučit se střílet.Ve škole,nebo v práci se také zdokonaluješ učením daného úkonu a tak to platí i ve hrách.Celkově hledat nějaký hlubší smysl ve hrách,konkrétně jako je CS,CoD,UT... je pitomost.
Tyhle hry jsou o postřehu,rychlosti,znát mapu a umět dobře střílet.
Pravda, ale šokující to není - Gaussova křivka - každá perla je vyvážena stovkami tun bahna :) Takže se tu nutně musí nějaké ty hodnotné perly vynořit, ne? .-)

Navíc tu zatím sedimentační proces ještě pořádně nezačal (resp. jasně, že začíná od počátku, ale zatím je ještě tenhle rybník pořád dost rozvířený a přítok se spíš zvyšuje). Už se těším na prozkoumávání vrstev usazenin až uplyne pár internetových období. Život internetového archeologa má něco do sebe.
Dumec 07.12.2008 01:56:04 - Panejo, šokující, že se tu objevují i takhle dobré posty.
Nemluvě o tom, že takoví exoti, co by ten popsaný vzorec o čtyřech veličinách dodržovali asi tolik není.. Jo, kdybych mluvil s někým, kdo skutečně za svůj život nepoznal nic jiného než CS - asi bych si jen "nepomyslel své", ale řekl bych mu to:). A i přesto bych ho neoznačil za postiženého nebo nějak narušeného, prostě jen za omezeného. Ovšem vnucovat jiný životní styl bych mu nevnucoval.
No však v tom s tebou souhlasím - jediné, o co mi šlo, byla snaha vymluvit ti tu útočnou "rétoriku" na adresu skalních fanoušků čehokoliv. Já si taky nemyslím, že život skládající se výhradně ze spánku, potravy, vyměšování a CS je tím pravým ořechovým. Já bych to dělat nemohl a nechtěl, ale pokud v tom někdo vidí svůj smysl života.. ano, pomyslím si své, ale nepřipadá mi moc košer nadávat mu do postižených. Toť vše.
Z myho pohledu i kdybych "od vseho odbihal", nasbiram za tech 10 let hezkou radku unikatnich patternu, ktere znacne rozsiri moje schopnosti uvazovat o vecech z ruznych uhlu. Kdybych misto toho tech 10 let hral CSko, budu ve vysledku umet hodne rychle klikat na ikonky a mozna taky budu hodne vsimavy ke svymu okoli. I kdyz vzhledem k pomeru komplexnosti grafiky CSka a reality myslim ze na tom v tomhle smeru nebude o moc lip, jestli vubec.
pipboy: Asi vím, jak to myslíš a do určité míry s tebou souhlasím.. ale uvědom si relativitu úhlů pohledu: Tobě se zdá, že nějaký "maniak" 10 let hraje jednu a tu samou hru a více méně míníš, že to nejsou hodnotně prožitá léta. A hle, tento maniak by oponoval, že ty: stále od všeho odbíháš, máš tucet zájmů a v žádném z nich nedosáhneš "dokonalosti". Tvá odpověď: Strávit 10 let nad jednou debilní střílečkou mi za onu údajnou "dokonalost" vážně nestojí. "Maniak" na to: Pro mě není debilní, pro mě je to dokonalost sama:).. A kdo má pravdu? Oba dva, samozřejmě, tu svou. Protože rozsoudit vlastnosti osobnosti nelze - těžko může někdo "objektivně" tvrdit, že klid je lepší než aktivita, že introvert je cennější, než extrovert atd. Stejně tak: Někdo má tendence se upínat na jednu věc a snažit se v ní "zdokonalovat" (a jestli je ona věc - v tomto případě třeba CS - hodnotná a hodna zdokonalování, toť různé názor od názoru, to musíš přece uznat), někdo raději zkouší novinky..
Nehledě na to, že i ten pitomý stereotyp je relativní - úplně s klidem ti nějaký vášnivý hráč CS/čtenář Bible:)/divák Tří oříšků pro Popelku může oponovat, že to sice hraje/čte/vidí po sté, ale pokaždé tam ZARUČENĚ najde cosi nového:D. No, a není to pravda? Ano, je asi rozdíl nacházet nové a nové vjemy z Bible a tak stejně činit na poli CS:) No ale když to někdo dokáže anebo se domnívá, že to dokáže.. neberme mu to. Páč má možná pravdu a možná, že v tisícím prvém headshotu nalezne více životní moudrosti, než kdybyste se takového člověka snažili přinutit k četbě Orwella:)

Stručně: Když to někoho baví, nech ho žít. Samozřejmě, měj svůj názor a mysli si co chceš, ale ty "postižené" by sis snad mohl odpustit. "Oni" ti pak oplatí stejnou mincí a můžete se směle hodiny hádat, kdo je postiženější. (A přitom jediné postižení, které zažíváte, je odlišnost pohledu na něco, na co neexistuje ten "správný" pohled).
Flowerpot: :D.. já použil toto přídavné jméno proto, abych dostatečně osobitě vyjádřil pocit běžného (resp. příležitostného) hráče (třeba CS) z osob flákajících jeden headshot za druhým v mimozemských časových intervalech.. Nešlo o "terminus technicus" :)
Dumec: "nic ti přece nebrání zkusit jinou místnost pro méně psychedelické hráče.."
To je nejaká úmera medzi úspechom v CS a množstvom skonzumovaného LSD? :)
stereotyp = zakrneni :) Me je vas proste tak nejak lito, aspon dokud mlcite :) A opravdu si myslim, ze delat roky jednu a tu samou vec a rikat tomu zabava je forma postizeni, jakkoliv ti to muze znit divne :)
Ale uvědom si, že ty mluvíš jen o sobě a svém pohledu na věc, to TY v tom vidíš něco značně odlišného, než neupadající zábavnost. Pro TEBE nemá přínos hrát 10 let jednu hru, jiné lidi to třeba baví, jakože opravdu baví, když má CS miliony hráčů. Asi těžko každý z nich hraje jen proto, že hrajou i ostatní, já určitě nehrál denodenně 4 roky Warcraft proto, že to hráli ostatní a to se taky hrajou pořád ty samé mapy a více méně stejné taktiky.
Proč by někdo proboha měl být postižený, když ho baví hrát jednu hru? Je postižený i ten, kdo poslouchá pořád tu samou muziku? Jakože dle tebe se dostatečně duševně nevzdělává? Nebo ta moje metafora o fotbale v komentáři je myslím taky poměrně výstižná, ale ty máš samozřejmě svůj zatvrzelý názor, tak mi ještě klikneš mínusko :) (ne, že by mi na tom teda nějak extra záleželo). Nemohu uvěřit, že to vůbec myslíš vážně a ještě horší je, že to vytýkáš samotné hře, která za to jako taková už vůbec nemůže.

Mimochodem studuješ snad psychopatologii, že víš jaká nutkání by měl mít zdravý mozek? Naopak lidská psychika občas ráda inklinuje ke stereotypům, protože v tom podvědomně vidí životní jistoty, to jen tak na okraj.
Dumec> aja teda taky nejsem buhvijaky onlinovkar, ale z vlastni zkusenosti vim ze sposuta tehle profiku si rada honi ego prave v takovych "for noobs" mistnotech a pokud to nekde vydrzi dyl jak 2 hodiny ok, je to imho mensi zazrak :) (a to teda mluvim o online fpskach vseobecne, nemyslim si ze by "noobs" jeste hrali neco tak hnusneho jako CS.. mozna CSS.)

H34D> inu, ja v tom rozhodne vidim neco znacne odlisneho nez je neupadajici zabavnost :)

Ten hrac co 5 hodin denne hraje ruzne singlovky si doprava mnohem rozmanitejsi zazitek nez hrac cska, ktery opakuje nejakych dejme tomu 6 map tvorenych nekolika malo pospojavynimi chodbami a par misty kde pravidlene dochazi k prestrelce. Za par let vykrystalizuje par postupu, nekdo se trefi driv, nekdo ne, a to je tak nejak cely. Neverim ze ma hrani CS po 10 letech pro hrace jakykoli prinos - jediny duvod proc v tom nekdo pokracuje vidim v tom, ze v tom samem pokracuje spousta dalsich podobne postizenych jedincu, kteri tenhle skill dokazou ocenit a mezi sebou vnimat jako urcite meritko uspechu.

Zdravy lidsky mozek by imho mel mit nutkani hledat nove patterny ve svem okoli (coz je mineni, na kterem stavim svuj odpor k fandum CS), ne travit deset let opakovanim neceho tak primintivniho jako je 10minutova strilecka. Imho je tvuj nazor zvraceny :)
pipboy - Takže vytýkat hře něco, za co tvůrci nemůžou, to je jedna věc. Každá hra se dá naučit, každou hru lze hrát na profi úrovni, jde jen o to, že ta hra musí být dostatečně dobrá/zábavná, aby k tomu hráče motivovala. Naopak to, že CS je natolik hraná hra, že se v ni lidi neustálým hraním vypracovávají na lepší úrovně je klad a svědčí o kvalitě (nebo chceš-li trvanlivosti a neupadající zábavnosti). Ani pořádně nevím co ti vadí... Vadí ti, že když si chceš zahrát se sobě rovnými, narazíš na někoho komu nedáš ani frag? Nebo jsi odpůrce fanatického hraní čehokoliv? Jaký je rozdíl mezi hráčem, který stráví 5 hodin denně hraním CS a hráčem, který stráví 5 hodin denně hraním různých singleplayerových her? Já na záznamy z CS nekoukám, ale hrál jsem 4 roky aktivně Warcraft 3 a z toho jsem viděl záznamů nespočet (stovky hodin určitě jen záznamy, je to totiž NUTNÉ k efektivnějšímu hraní jak u W3 tak i CS).

Pokud někdo něco umí tak, že si tím dokáže třeba i vydělat, pak říkám dobrá práce, není to samozřejmě tak perspektivní a už vůbec ne "cool", jako dělat třeba nějaký sport, ale lepší než nic, lepší než kybycovat lidi, kteří se něčemu hlouběji věnují...

Nic osobního, ale tvůj názor je nelogický a zvrácený.
pipboy: Já s online hraním nemám moc velké zkušenosti, ale neřeší ten problém, o kterém tu mluvíš, různé místnosti s různými nároky atd.? Jednoduše - servery/místnosti/jednotlivé hry pro popsanou úroveň hráče. Pokud vejdeš někam, kde jsi většinu času po smrti, nic ti přece nebrání zkusit jinou místnost pro méně psychedelické hráče.. Aspoň já jsem to tak vždy udělal. Jo, stává se, že i do souboje jednoznačně otextovaného jako "for Noobs" připluje nějakej naskillovanej magor toužící po ego-boostu - holt to musíš přejít anebo se natvrdo domluvit s lidmi na podobném "levelu" a založit si hru soukromou...
Head> nechtel jsem, ale ten posledni odstavec me donutil. Hry maji byt zabavne. Kdyby si drzeli hrani s ostatnima podobne postizenyma, tak budiz. Na fotbal se cumi, a drtiva vetsina fandu si s beckhamem ani s ronaldem nikdy nezahraj, takze to srovnani trochu mimo misu. Jestli ses jeden z tech lidi co je bavi koukat na zaznamy z CSka, tak teda OMFG. (Zaroven to prakticky znmena ze ses nebo aspon chces byt stejna liga.)
Ano, chovam se rad jako bych sezral moudrost sveta, kdyz ti to udela radost, a ano povazuju tvoje posledni komentare za snusku posahanych hovadin od CSkoveho retarda, bez ohledu na to jestli ti to udela radost :)
Pipboy:To co tobě příjde nenormální,neznamená,že to tak je.chováš se zde jako někdo,kdo sežral všechnu moudrost světa a ti co nemají stejný názor jako ty,jsou retardi.A že tebe pobavilo"btw. pobavilo konstatovani ze k variante "normalni s normalnima" se clovek propracuje hranim v klanu, ktery je hodne aktivni :)"-jde vidět úroveň tvého smyslu pro humor.
No, je fakt, že herní videa obvykle nesleduji a k tomuhle jsem se dostal přes Diablo :-) Nicméně když si projdeš jeho statistiky (n0thing), tak na těch headshotech něco bude... Všimni si třeba té části, jak CSko vylézá po žebříku a skáče na bednu.
Je normální slyšet, ano. A jinak tyhle sestřihy toho moc neřeknou, něco podobného by si dokázala sestříhat i relativní "lama".
Hrál jsem CS jen prákrát při hodinách vyučování, takže moc se v něm nevyznám, ale to je normální v CS vidět skrz zdi viz 5:59 a střílet skrz betonovou zeď?
jj, tak tohle je hnus. Představ si že proti něčemu takovému hraješ! To tě to přestane myslím brzo bavit. Ale jinak je to dobrá hra. S kamarády nejlepší, když se třeba FalagaroviFalagarovy zasekne nábojnice, tak je to největší prdel. :-D
Ale hrál jsem to i na public serverech a docela jsem se bavil. Naštěstí je na výběr ohromné množství map, takže to zas není tak furt dokola výplach mozku!
me to prijde jako by se retardovany decko bavilo poustenim kostky na zem, protoze pokazdy spadne trosku jinak :)

Tož já sem koupil nedávno.Tak 2-3 roky hraju HL2 DM.Co sem pustil Cs nestačil sem se divit,headšhotka"jen sem vytáhl čumák"říkám si,sakra co to?no vono vlastně to o tom postřehu a reflexech je,vono"v DM 2 je vlastně skoro"jedno kam sřílím,tady je to nahlavu a to doslova.Mám pořád problémy,hraju to hodku dvě denně a pořád sem jak BOTi což o mě říká kamarád :) prostě mě to nejde.
Přímo jako superhráč ne :),ale dle mého ta hra je čistě o postřehu,reflexech,proto to vypadá jak do zblbnutí.A takhle se ta hra hraje(samozřejmě jde o to,jestli TDM,nebo SaD,kde se taktika hraní liší)

Mephis:Teoreticky je to samozřejmě nejlepší varianta,ale k té se člověk dopracuje pouze hraním v klanu a to v klanu,který je hodně aktivní,jinak hráč končí na public serverech,kde je to zmíňované utrpení.
RedDwarf: Pokud se řadíš mezi superhráče, jistě ti tento styl hry vyhovuje.:-)
RedDwarf_Cz: Nejlepší když hrajou profící s profíkama a normální hráči zase spolu, to si zahrajou všichni, byť každý jinak. V opačném případě je to utrpení pro obě strany.
Hamster:"Hru kazí superhráči" co to je za koninu?Právě s takovými hráči se hraje nejlíp.Naopak,hru kazí hráči,co se plazí v koutech,kempí na dobrých pozicích,atd..O tom ta hra je,znát dokonale mapu a mít dobrý aim.Že nedokážeš zamířit a vystřelit dřív než soupeř je tvá slabost.No a tím,že se dodnes hrají mistroství,tak asi na té hře něco bude,nemyslíš?
Hamster: Kritizuji hru jako takovou i hráče. Přečti si můj post ještě jednou, psal jsem, že hru kazí superhráči a hra samotná je stále to stejné do kola až do zblbnutí. Pokud mi vylíčíš na CS něco zajímavého, co nikde ve hrách nenajdeš, nebo jednoduše něco, co vyzdvyhuje CS nad pomyslný průměr, tak prosím, rád si to poslechnu... Tím "člověče nezlob se" efektem myslíš, že jsem prostě chcípal tak často, že jsem zapškl (krásné slovo) a proto budu plivat na CS?? No taaaak. Myslím to vážně, já to hrál jen proto, že se to na LAN prostě hrálo, uvítám vždy něco jiného, hlavně ne CS. Vše co jsem chtěl říct je v mém komentáři.
fak: Kritizuješ hru, nebo hráče? Když si dáš cs s kamarády (což je imo stejně nejzábavnější forma mp u jakékoliv hry), tak problém s žádnými vypláchlými hráči nemáš. Tohle vypadá spíše na nějaký "Člověče, nezlob se" efekt. ;)