Cook, Serve, Delicious! 3?!

14.10.2020

Další díl série Cook, Serve, Delicious!, ve kterém opět budeme vařit stovky různých jídel. To se nemusí zdát tak složité, problém ale je, že hru ovládáme pouze pomocí mačkání specifických kláves, které vždy znamenají jednu určitou surovinu. Samozřejmě je nutné suroviny namixovat přesně tak, jak po nás chce zákazník. Svou roli hraje i časový pres, neboť zákazníci se hrnou ze všech stran a rychle se dostanete k tomu, že zkrátka všechno stíhat nebudete. Pokud vám ale hra přijde až moc těžká, můžete si kdykoli zapnout Chill Mode, ve kterém bude hned všechno jednodušší.

Hlavní složkou je příběhová kampaň, v níž se podíváme do postapokalyptické Ameriky roku 2042 a zahrajeme si stovky levelů s cílem získat titul nejlepšího kuchaře na světě. Mezi nimi lze kupovat recepty na nové jídla, upravovat svůj jídelníček nebo vylepšovat food truck, ze kterého hráč a jeho robotické pomocnice Cleaver a Whisk prodávají jídlo. Kampaň si lze zahrát kromě klasického singleplayer módu i v lokálním co-opu.