Conan Exiles

online > online akce
08.05.2018 PCPS4XOne
V survival titulu Conan Exiles se hráč stává vyhnancem, který musí přežít v drsné pustině, v níž slabí nemají místo, a přežijí ji pouze ti nejsilnější. Začíná doslova od píky, bez vybavení či zbraní je nutné získat suroviny na výrobu, pěstování surovin či stavbu budov, vesnic a celých měst. Neustále bojuje o přežití proti jiným vyhnancům, kanibalům, monstrům a prozkoumává svět plný pokladů a nebezpečí, v němž jsou prolévány hektolitry krve. Z nahoty se tu nic nedělá a dojde i na nutnost obětovat bohům, kteří následně mohou pomoci hráči v přežití pomocí požehnání a nových schopností.

Titul Conan Exiles lze hrát jak v multiplayeru a co-op modu, na nějž je hra cílena, stejně jako v režimu jednoho hráče lokálně či na vlastním serveru. V momentě, kdy hráč hraje v režimu jednoho hráče, stává se jakýmsi administrátorem, který může přehledně ovlivnit celý herní svět, lze tak například nastavit spawnování monster, denní dobu, či dokonce nezranitelnost vlastního charakteru. Exiles lze hrát také s mody, které jsou snadno přístupné skrze Steam Workshop.

Myslím, že Conan není právě crossplatform. Já ho mám právě na PC. JInak Bořka stavitele dělám v singlu/coop lokálně ve svý hře. Tam budu…