Zdravím , už jsem trošku postoupil do hry a další problém je s tím když hraji s kamarádem v COOP tak nemáme společné úkoly... např máme postavit barák a já ho stavěl a pomáhal mi a jemu to úkol nezrušil a stále měl napsáno . Udělat shelter . Jde to nějak nastavit na sdílení úkolů?
Děkuji
Zdravím nejde mě ve hře ani v nastavení vrchní klavesnice. +ěščř ( 1234 ) Nevíte jak to zprovoznit ?
@Gordon (27.03.2019 22:08): nevím, prostě jsem po necelých 14 dnech se vrátil na server a po barácích nebyla ani stopa. Pravda, nehrál jsem nijak dlouho (možná 3-4 hodiny, ale i tak mi přišel "trest za inaktivitu" vysloveně nasírací. Přitom hraji na serveru PvE, nepotřebuji se nechat "buzerovat" hráči o iks úroveň vyšších než jsem já.
Tahle hra má atmosféru... Takový Minecraft pro dospělé. Jen mě naštvalo, že jsem asi čtrnáct dní nehrál s hra mi smazala oba dva baráky co jsem postavil...
Myslím, že Conan není právě crossplatform.

Já ho mám právě na PC. JInak Bořka stavitele dělám v singlu/coop lokálně ve svý hře. Tam budu ju hrady, města a těším se na ten management, který umožní cleý panství řídit. PvP a PvE chodím na různý servery – měli jsme svůj, ale teď tam máme Citadel a podobný hry a u Conana čekáme až vyjde, možná (nevíme) pak opět budeme mít vlastní server. Do té doby navštěvuju hlavně německý.
Koukám, že tahle hra nemá zrovna dvakrát mnoho diskutujících. Nicméně s blížícím se datem vydání bych se chtěl zde přítomných poptat zda hrají PvP nebo PvE, popřípadě jaké jsou výhohy PvP, kde hrají a zda se k nim můžu přidat.
V téhle hře jsem strávil několik hodin stavěním základny na PvE serveru, ale zvažuji přejít na PvP a začít od znova
Xbox one verze neobsahuje nahotu. V microsoftu zrejme mysli ze XBOX je konzole pro celou rodinu..lol