@marwel (15.01.2013 16:08): Alebo spadnut z utesu dole a zabit sa, ooo bozska neviditelna stena zachranca zivotov :-(( ....
strasne sa mi to paci na Risene, konecne nejaka hra kde mozem padat odhocikial... paraaaaaada.

Ale zrovna Commandos je pre mna strasna nehratelna nuda, sice som videl iba prvy diel ale fakt hroza.

Pohyb o 5 metrov, load, load, load, load, load, load... pohyb o 5 metrov, load, load, load, load, load, pohyb o 5 metrov, load, load, load, load, load.... vopruz.
@Walome (15.01.2013 15:58): Ano, presne na tom zalezi. A presne tak je to u cele rady dalsich her. Prijde mi ale docela logicke hru hrat tak, jak te bavi a ne se jen snazit hru co nejsnaz dohrat. Kvuli takovym lide dnes masove vznikaji hry jako COD, kde nemuzes opustit vyvojari vyslapanou cestu a nedej boze se ztratit.
@Walome (15.01.2013 13:34): Behind Enemy Lines je docela jednoduche (az na par misi), datadisk je tezky, dvojka je jednodussi, ale umoznuje vice veci a trojka je akcni = na hovno. Nejlepe bych hodnotil datadisk k prvnimu dilu, ale jen v pripade, ze by byl o drobet jednodussi (a byl bych schopen ho dohrat). Byl by to pak nejlepsi kompromis mezi obtiznosti, kvalitou designu misi a moznostmi jejich reseni. Takhle hodnotim nejvys dvojku. Dvojka ma mnoho moznosti reseni, stale neni vylozene akcni a jako takova je velice zabavna.
@marwel (15.01.2013 13:26): Jo to pravda, že při oddálení to vypadá super - ale nedá se to hrát zase... mně dvojka přijde jako pro děcka, jednička je kurva hardcore, ve dvojce je spoustu ústupků a nemá to takový koule - to už se mi víb líbila trojka, která je vyloženě akční a jako takový je to zábavný.
@Walome (15.01.2013 12:46): To je jenom zdani. Dvojka je stejne detailni, ale je vice priblizena. Kdybys ji pri hrani oddalil, bude vypadat stejne detailne jako prvni dil, jen designersky mnohem propracovaneji.
@Walome (15.01.2013 11:49): Koukám, že jsem tím odkazem rozvířil diskuzi :) Jednička je spolu s datadiskem nejlepší RTS, co jsem kdy hrál a přesto, že mi na grafice moc nezáleží, tak s tebou souhlasím. I v dnešní době vypadá parádně a trojka je pořád stejně hnusná :)
@JohnCZ (26.06.2012 21:17): tak mi to furt nejde, chtějí hry v hodnotě 100 dolarů :(, to ještě nemám, zatím jsem tam koupil jen portal 2 (a to je jim málo), plánuji si koupit více her, ale zatím jsem se k tomu nedostal. Kdy se bude vybírat výherce? Třeba to ještě stihnu zítra nakoupit.
Jo tak byt existuji univerzalni passwordy, tak pro profily hracu se generuji zvlast jine a v tech tedy, predpokladam, se uklada i postup hrace uzivajici dany profil. Ja spolehal na to, ze se daji najit na netu a nepsal jsem si je.:-/ Tak ted uz je definitive rozhodnuto o pouziti univerzalniho passwordu do posledni mise. Ale stve me to, protoze nebudu s dohranim hry uplne spokojeny.
Tak jsem dal predposledni misi znovu, povysil jsem na Lieutenanta a stejne mi tu posledni misi neumoznili hrat (byt prave hodnost Lieutenanta pozaduji). Takze password a pripadnych par sprostych slov na adresu trotlu z Pyro Studios v komentari ke hre.:-)

Edit: Jo tak oni vyzaduji hodnost Captain. Hmm, tak to bych musel hrat celou hru znovu... Do rite, to jsou ale dementi!
@marwel (04.06.2012 14:16): Aha :) Tak to se omlouvám. Já jsem se do poslední mise legální cestou nedostal, takže fakt nevim.
Ale tak heslo to jistí, z dnešního pohledu už to není podvod :)
@Walome (04.06.2012 14:08): No zrovna tu predposledni se mi moc hrat nechce. Potreboval bych sice jen jednu hvezdu za cas, ale stejne. Asi se na to vyseru a pouziju password.

Vubec tohle je naprosto dojebany. Melo by to byt udelane tak, jako ve druhem dile, kde se ti dohranim misi mise zpristupnuji v menu, mas u nich hodnoceni a muzes si je kdykoli zahrat znovu, lepe a sbirat dalsi hvezdicky.
Hmm, nepustili me kvuli nizke hodnosti do posledni mise. Co ted? Je nejaky zpusob, jak si znovu zahrat nekterou z misi tak, aby se mi pricetly hvezdy k soucasne hodnosti? Nebo musim pouzit password pro posledni misi?

A jak jdou hodnosti po sobe? Jsem Quartermaster, zbyva mi jedna hvezda do povyseni a potrebuji hodnost Lieutenant.
TAK TOTO JE NESKUTOČNÁ AKCIA!!!!!!!!!!!! Commandos seriu som nehral, takže mám čo naprávať. KUPUJEM :) ....ale mohli tam už dať aj Strike Force (čudujem sa, že vobec nie je na Steame)
@Fingon (13.04.2012 23:41): Máš pravdu, s tím, že co se prvního dílu týče - trojka mě např. svojí kostrbatostí vyloženě překvapila. Ale jednička je poctivá vymazlená 2D grafika a jak je vidět, je to lepší volba.
Nemůžu uvěřit, že Commandos graficky nezestárli ani o den (alespoň co se CBEL týče, ti skuteční jsou nejspíš dávno mrtví)... možná se ještě zvýšila obtížnost, protože díky rychlým procesorům teď náckové pochodují tak svižně, až to hezké není... Spolu s Atlantis: The Lost Tales, Might and Magic VI, Age of Empires 2 a Heroes of Might and Magic III, Baldur's Gate a Icewind Dale pro mně navždy zůstane synonymem pro úžasně vypadající hru. Prostě wow...
Fakt? Nemám... mám doma kolekci klasiky už asi půl roku a ještě jsem ji ani nerozbalil :)
Walome: Díky :-), nedávno jsem zjistil, že hra disponuje multiplayerem, nemáš s ním náhodou nějaké zkušenosti? :-)
90210: Asi máš pravdu, když sem to psal, tak mi nedošlo, že existuje spousta her se psy, které neznám. Komentář jsem opravil a snad už jsem to formuloval dobře.
4Jumas - Me vubec neprijde uplne nejstastnejsi bez nejakych znalosti natvrdo rict, ze v nejake hre (nebo vlastne cemkoliv) je neco poprve, pokud se vylozene nejedna o nejakou prukopnickou 80s zalezitost. Takhle by to akorat mohlo nejakeho milovnika herni historie donutit k dani minuska. Lepsi by bylo to pro priste formulovat stylem "prvni hra, ve ktere jsem uvidel pejska", nebo neco na ten zpusob.
Nojo na Wolfa jsem zapomněl, ale tak z těch her co jsem hrál, jsem je zde spatřil prvně (kromě toho Wolfa samozřejmě).
2jumas: psi se určitě ještě dřív objevili v C&C: Red Alert...ale to jen tak :)
Netuší jak tuhle hru na moderním pc zaručeně zpomalit? A nemyslím tím žádný CPU killery nebo podobný svinstva. Ani vypnutí jednoho jádra v procesech hru nepřibrzdilo. Není třeba nějakej fix ?
Hodně dobrá věc. Bylo mi ctí doklepat tuhle hru, erhm, tedy spíš supertěžkou svini, přibližně do 18. levelu. :)