Vince není moc nadšený z prodejů a budoucnost studia vidí černě. On jí teda tak viděl vždycky, ale teď s jistotou mluví o tom, že další hra už nebude.
@Atreides (08.11.2023 19:45):  Jj, ten se tomu bude věnovat i po vydání.  Mortismal Gaming palnuje review, ale pak už fakt pusto. Ale tak snad to něják výjde. Ja už zakoupil, kamarady obdaroval, tak už jen další nakup na GoGu mi zbývá :D
Vince naprosto realisticky ohlašuje, že jestli se tohle nebude prodávat, tak s indie vyvojařinou končí. Chtěl bych mít trochu víc sil to propagovat, ale časy, kdy se dali dělat fake účty a psát ody na různý fora jsou pryč. Teď jedině steam algroritmus nebo dobrý video od někoho s milionem odběratelů. Jinak se to už nedá dostat mezi víc lidi.
2019 zemřel člen studia a teď se zas musí potýkat se situací, kdy 3 tvůrci hry jsou na Ukrajině. Fakt uzlíček neštěstí tyhle věrozvěsti návratu CRPG žánru.
@Tarhiel (12.05.2021 16:49): I když se tenkrat v rozhovoru o The Age of Decadence pro RockPaperShotgun vyjadřoval dost nekompromisne, tak to by ted asi ani nebyl problem. Spis uz vyvanulo okouzleni z indie CRPG, kterych ted mame o dost vic jak tenkrat, takze jejich tvurce uz neni moc zajimavy. Ostatne sam to na forech zminuje, ze se jim do mainstream medii absolutne nedari prorazit a to maji i dost co ukazat.