@Red (01.01.2024 21:05): hrál jsem epic verzi a nepamatuju si že by kdy spadla. Bez více infa se to diagnostikuje blbě, ale jako první bych asi zkusil zverifikovat herní soubory a kouknout do event logu.
Taky vám hra při každém nahrávání skákala na plochu? Jde to nějak spravit?
@Phoenix (17.04.2020 14:44): Ono je to hodně i o nabídce a poptávce. Epic evidentně nabízí celkem slušné peníze za každou "zdarma rozdanou" hru - buď paušálem nebo za stažený kus. Počítám, že Steam tvůrcům nic takového nenabízí, případně za mnohem horších podmínek.
@Pluto (15.04.2020 00:30), @Honzek (17.04.2020 09:55): Mě u toho vždy napadne ještě jedna věc. Tvůrci si musejí spočítat, jestli se jim vyplatí dostat jednorázovou odměnu za to, že je hra nějakou dobu zadarmo v porovnání se stavem, kdy mají peníze z každé kopie.

Jako extrémní příklad se mi vybavuje Jindřich "Skeldal" Rohlík a jeho protest proti upravenému spouštěcímu souboru Bran Skeldalu (díky úpravě hra běží na nových OS, ale obchází protipirátskou ochranu) ... asi patnáct let po vydání hry.
@Paul (09.04.2020 18:23): Těch her co tam vyšlo je masakr a navíc dobrá půlka z nich zajímavý kousky, z toho tak čtvrtina áčkový hity. Docela nechápu, že s něčím podobným už dávno nepřišel Steam. Vzhledem ke svý velikosti by mohl rozdávat hry zdarma obden. Jenže jak už to tak u velkých molochů bývá, čím víc jsou ve vatě, tím méně jsou štědří.
@Paul (09.04.2020 18:23): Celkem koukám na ty dvě 85% hodnocení. Co to strhal Tuček - né že bych dal na jeden dojem, ale i to metascore mě od toho odrazovalo. Teď není co ztratit. Teda krom času samozřejmě.
Wow, epicu se povedlo nemyslitelné. Dává zdarma hru kterou
1) chci zahrát
2) ještě nemám

Trvalo to jen rok a čtvrt, ale já věděl že to jednou dokážou :)
@jvempire (18.03.2020 14:35): No, ty akčnější části to u mě teda moc nevyhrajou. A když se navíc dívám na videa a houpavý pohyb kamery při chůzi, tak se obávám, že to kvůli kinetóze asi nebude nic pro mě...
@Pluto (18.03.2020 14:32): Hmm no hození je tam dost, velká část hry je o průzkumu prostředí a hledání cesty dál. Ale je tam pár puzzlů a nějaké akčnější části. Proti Firewatch je chození trochu méně, prostory jsou uzavřené a menší, téměř žádné vracení se.