@Crash (03.04.2020 16:03): Ten zrovna nemám. :-) Možnosti průmyslu se volně rozšiřují i s dalšími přídavky a i v základní hře fungují nějaké specializace, takže mi to přišlo trochu zbytečné, ale samozřejmě nemůžu soudit.
@Walome (03.04.2020 11:27): Jak napsali ostatní, je to spíše chill, i když občas řešíš průšvihy jako je znečištění, ucpaná doprava atd. Plus je tu ten docela podařený mod umožňující (pasivně) sledovat dění z 1st person perspektivy jakéhokoli jedince nebo prostředku.

Rádio stanice jde přepnout vpravo nahoře, pokud vím - myslím, že i v základní hře jich je několik, ale jistý si tím nejsem. BTW a i když se to trochu oposlouchá, hodně mě baví reklamy.

Jinak těch DLC mám 4 a nejlepší (a skoro až esenciální, řekl bych) je ten Mass Transit, který značně rozšiřuje možnosti dopravy.
@Walome (03.04.2020 11:27): Aha. Já když Cities kupoval, tak jsem myslím bral i pár DLC, takže je možný, že ty scénáře jsou až z nich. Teoreticky můžeš kouknout do workshopu na steamu, jestli tam něco není. Ale popravdě stejně není o co stát, Cities třeba hraju na relax, abych se nemusel s ničím stresovat a zrovna ty scénáře, kde častokrát hraješ o čas, se mi nelíbí..
@Bursoft (03.04.2020 11:17): scénáře bych si musel koupit, pokud jsem něco nepřehlédl. Jako ve finále proč ne, ale překvapilo mě to.

Nicméně to OST je PŘÍŠERNÝ :D to je jak mix BladeRunner, Mass Effectu, něčeho postapo a SIMS, vůbec se to ke hře nehodí, možná aby sis musel koupit DLC.

Líběj se mi zprávy formou twitteru, to je prakticky geniální.
Na steamu na vikend zdarma a za sest ojro, je to i nq gforce now. Je to moc pekny ale porad se do toho nemuzu nejak dostat.
Chci mít ve čtvrti pár stejných budov , jak je nakopírovat ? Budova je zařazená do záložky "unikátní budovy" Hra dovoluje jedno použití .
@Walome (25.06.2019 18:28): me ve starym sturmoviku delala bordel cz klavesnice a pro nejaky stary hry od cd projektu byly posledni patche jen pro anglicy verze a pro cz verzi uz ne , takze sem pak nemoh hrat multipalyer , coz me naucilo hledat hry zasadne primarne v anglickych verzich pokud mozno bez cestiny a ucit se cestinu, nastetsi nehraju kecaci adventury tak ve strategiich a simulatorech zas ta anglina tak tezka neni - let tamhle, znic tohle, bran tady...
@MatyH (25.06.2019 18:17): Tak bohužel s tím ti asi nepomůžu. Jedině snad popřemýšlet, jestli si v té poslední době nenainstaloval nějaký jiný software, který by se s tím mohl prát (antivir, firewall, apod.)
Udělal jsem kompletní reinstal hry, odstranil češtinu a pořád háže stejnou chybu..
@MatyH (25.06.2019 16:37): Tak jsem to teď zkusil pustit a v pohodě to naběhlo. Mám Steam verzi se všema DLC kromě toho posledního Campusu, bez jakýchkoliv modů. Zkus z toho odebrat tu češtinu a zjistit, jestli ti to pojede.
@MatyH (25.06.2019 16:37): Ta čeština může být problém. Různé updaty a DLC upravují i texty ve hře. Zkusil bych ověřit integritu dat ve steamu, která ti hru narovná do původního stavu (smaže češtinu) a od toho se odpíchnul.
Zdravím, týden mám hru a všechno v pohodě jelo, žádný mód jsem si nestahoval, ale z ničeho nic mi teď při spuštění hry nahlásí error a celé to spadne ještě při úvodním nápisu Paradox Interaktive, nevíte čím by to mohlo být? "The crash report folder named "2019-06-25_101024" nest to game executable. It would great if you´d send it to developer game!"
díky za rady
Ano, pokud stahujete modíky, je dobré si hlídat RAM, a samotné načítání se může razantně prodloužit. mě to v jednu chvíly dřív dokonce na ušetření ram vypínalo nějaké funkce mapy.
Ta muzika je hodně zvláštní (aspoň na prázdné mapě) a teda čumim kolik je tam možností, takhle na první pohled se cítím přeinformován. Každopádně za víkend si to moc zahrát nestačím, bohužel.
Jako docela ve mě včera hrklo, když pár minut poté, co jsem po několika hodinách překopal celou MHD (5 linek metra, 3 monoraily a 60 linek autobusů), přišla tsunami s faktorem 9.9 a začaly mi tam vyskakovat ikonky rozpojených tras, jak nemohly autobusy najít cestu pod vodou. Ale naštěstí si to hra dala dohromady sama. Představa, že to nastavuju znova, mě docela děsila. :)
@jirka33 (10.08.2018 22:09): Abys mohl hru ve hře takhle detailně serepetičkovat, potřebuješ módy, ty se dají snadno odebírat z workshopu a používat. Hra nemá žádný tutorial a učí se metodou pokus > omyl. Čeština není, Podle mě ani není třeba. Popř. pomůže google překladač na těch pár slovíček.
Ahoj. Chci vás požádat o radu. Chystám se zakoupit si tuhle hru protože jsem budovatelské strategie nikdy nehrál a tahle vypadá hodně zajímavě a sofistikovaně. Prohlédl jsem si mnoho videí na youtube, abych získal aspoň základní představu o tom jak hra vypadá a jak se v ní staví. Zarazila mě ale videa od tohohle týpka ( https://www.youtube.com/watch?v=6gWasoSN ... IvAH8ly3a_08-Ne&t=0s ). Opravdu hra umožňuje až takhle detailní a propracovaný stavění. To co tady staví tenhle frajer mi v porovnání s ostatními videi přijde skoro neuvěřitelné. Hlavně ty náhledy a perspektivy. Opravdu je možné se dívat na město zhora z tolika úhlů, pohybovat se jako s dronem, používat takové přiblížení a spatřit ty záběry skoro jako bych stál přímo v ulici kterou jsem postavil? Chvílema to vypadá jak dokonalá virtuální realita! A co tutorial? Učí vás hra od začátku co všechno máte dělat a ukáže jak používat všechny ty nástroje a možnosti které hra nabízí nebo si na to musíte přijít samy? A dá se najít pro hru někde čeština? Díky moc a budu rád za jakoukoli reakci :)
Dobrá zpráva pro ekology. Příští DLC s názvem Green Cities bude o ekologii pro Vaše města :)
V novém DLC bude možnost si vybrat mezi semafory nebo stopkou na křižovatkách. (to řešil i nějaký mod) + tam bude možnost plánovat alternativní trasy pro vozidla i chodce.