Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cities: Skylines - Green Cities

19.10.2017
31.01.2019
05.02.2019
kompatibilní
74
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Green Cities je již páté DLC ke Cities: Skylines (2015), které je zaměřeno na ekologii. Nově je možné mít zelená města, což se projeví vizuálně na budovách. Města jsou zdravější, ohleduplnější k životnímu prostředí a zelenější. Novinkou jsou elektrická auta a autobusy na bio paliva.

Novinkou je nový systém hluku. Nyní hluk dělají jednotlivá vozidla a ne celé silnice. Novinkou je recyklační centrum, budovy pro sanaci znečištěné půdy nebo zařízení pro čištění zdravotně závadné vody. Lze nastavit i čtyři nové vyhlášky.

DLC obsahuje nové scénáře zaměřené na ekologii i mapy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Po úžasných DLC přichází Green Cities, které je opravdu zklamáním. Zbytečné DLC, jehož prvky mohla nést hra od začátku. Nebo by stačily mody.

Nové ekologické části města, ať už komerční nebo rezidenční vypadají pěkně. Nové budovy jsou hezké, vypadají dost moderně a skutečně jsou soběstačné. A to je tak vše. Dalším zajímavým prvkem jsou ekologické výpusti kanalizace. Sice neznečistí vodu tolik, ale mají menší výkon, takže jich je potřeba několik. Můžu pochválit i možnost recyklace a nějaké zajímavé čisté elektrárny, které mají skvělý výkon.

Mapy a scénáře jsou fajn. Scénáře se zaměřují na ekologii a nejsou ani těžké.

Pro: Nové typy budov, recyklace, možnost mít EKO města, nebo čtvrtě

Proti: Dle mého názoru je toto DLC zbytečné. Ale vše se vším souvisí a pokud má člověk všechny DLC, ocení čištění vody kvůli rybolovu.

+11