@Gordon (31.05.2021 22:54): :D No méně tě to trestá mi příjde. Ovšem je jedno jakou zbran máš pořád s ní lítáš, jak s pírkem. Třeba obouručák tě zabije na 3 rány :) tu a tam na jednu, když je to dobře mířené.

Je tam auto heal, můžeš se léčit 1x a pak doplnit. Je to zajímavé asi mě to víc baví, ale zatím to moc lidí nehraje kolem 400 rána celosvětově na EU asi jen 50 lidí. Večer to bylo žhavější.

U předchozího jsem se víc rozčiloval právě a tady tolik ne :), takže asi to bude lepší. Jen to má lepší kabátek lepší hratelnost.
Hraje někdo 2 ? :) Není to špatné akorát moje 2070 rtx u toho neskutečně topí a řve, jak kráva :)

Je to docela dobré. Možná o něco lehčí a zábavnější, jak předchozí díl. zatím na epicu
Tak hra je už skoro mrtvá dneska jen jeden plný server :). A hraje někdo 2 díl ? Který nevypadá, jako druhý.
Opět doje**** hru. Obouručák rychlejší, jak dýka, zabití přes blok mečem, bugy, freezy. Opět nějaký patche a těžké propady. Jako jo dřív ta hra byla zábavná, ale čím víc ji hraji tím víc zjištuji, jaká je to nedodělaná pichovina. Výpady jedno ručkou pomalejší, jak s dvouručkou. K smíchu prostě.
Když jsou ty slevy, tak jsem si to pořídil, ale jaksi to nejde stáhnout. Je jasný, že to neni tou hrou ale nějakou chybou na steamu. Píše to, že to nejde stáhnout protože soubory jsou poškozeny, nebo ěco takvýho. Chci se jen zeptat, jestli to dělá i někomu jinýmu a jestli to je momentální přetížeností steamu a jestli se to vyřeší tím, když to stáhnu třeba za týden, nebo za dva, nebo jestli je to nějaká fatální chyba, jíž bych se měl zabývat aktivněji.
Skusal uz niekto Chivalry: Deadliest Warrior? na steame v akcii za 4,75€. Lakave
@Bodkin (17.10.2013 20:55): No do toho pojdem rozhodne v dobe vydania.

Bolo by skvelé keby sme sa zozbierali DH ludia na pár spoločných rúbačiek, len je zložité nájsť normálne fungujúci a prázdny server. (vačšinou sú servery plné a tie prázdne sú zasa s veľkým pingom)
Takže jen maso řezničina, no to nevím estli budu mít čas na další mmo hru.
Lol dnes mňa kickli ze hry pže jsem byl moc dobrý. :D Bylo to FFA a byli jsme tam 4. Dva ranky 8 jeden 7 a jeden 6...

Důfám, že neco udělajů s těma pěsťama, protože to je opravdu špatný vtip. A taky by to chtělo filtr pro oficiální servery, protože když si chce člověk odemknůt zbraně a po 15 killoch zjistí, že néni na oficiálním serveru, ale na serveru který má v názvu OFFICIAL tak to trochu nasere.
@Snake. (24.03.2013 23:15): Rozhodne ano.Prednostne grafika.Braneni.V tom modu od v HF mi neslo se branit, nebo proste jsem to neumel.
Urcite je tam lepsi hratelnost hodne krve vic zabavy.
A zda se mi,ze nejaky mapy z modu jsou tam zkopceny nebo predelany.
To je vse,co si nejak tak pamatuju ten mod z hf2 jsem hral uz nejaky patek..
Popride pokud někdo ví víc muze se pridat
Pome pome, na steame je pekná zlava a DH zraz na bojisku by bola paráda! :)
Teda o téhle hře jsem vůbec nevěděl... Už dlouho hraju age of chivalry což je free mód pro half life 2... Je mezi age of chivalry a tímhle nějakej zásadní rozdíl?
Vážně váhám, že si tuto hru zakoupím. Mám dotaz na současné hráče. Je tam aspoň nějaká základna českých/slovenských hráčů?
@Jack_Dark (05.03.2013 15:48): Nu, jestli se nám podaří najít server, ke kterému se zvládneme všichni připojit a nikdo z nás nebude mít vysoký ping a bude tam zanedbatelný lag a...

Já se k tobě pokoušel několikrát připojit, neúspěšně jak sis všiml :P
Hmm, po tom novém BIG FREE UPDATE se mi to zdá ještě zabugovanější a neresponzivnější, ale ten server browser alespoň jede 'normálně'.
Potvrdzujem DUEL MOD je suprovy, neotravuju tam ziadni priblbli debilkovia co ta stale odzadu zasekavaju ked s niekym bojujes.
Tak, do Chivalry pribudli nové módy (očakávaný DUEL mod a Capture The Flag) + nové mapy, + nové zbrane a všetko zadarmo. Tak sa vidíme v aréne
FIGHT!
To je tahle hra už mrtvá?Zakoupeno a nemám téměř žádný servery ve vyhledávači . Navíc sem sám komu přijde puvodní mod graficky líbivější?
Oproti módu Chivalry na HF sa toho moc nezmenilo.
Neviem ako Vám, ale bojový systém sa mi páči viac vo War of the Roses.

Ale grafika je tam pekná, to sa musí uznať :)
@Bodkin (25.01.2013 13:26): "Nu, blbě se mi to ovládá" tak to je skor tvoj osobny problem nez cokolvek ine.

Co sa tyka pripojenia a lagov tak mas bohuzial uplnu pravdu. toto je naozaj najvacsi problem, servery...... treba aby na tom zapracovali inac mimoriadny potencial tejto hry zadupu do bahna.

Ale za nejaku akciovu cenu alebo tak nieco sa to podla mna oplati, za FULL asi skor nie.

@KordusCZ (25.01.2013 14:43): Nooo, mohlo by sa to skusit. V kazdom pripade planujem sa nejako zucastnit. Len vidim problem v tom ze ako securovat server aby (ak by sa nazbieralo dost nasich ludi) sa tam nepripajali vseliaki vopruzni zmrdi to neviem ako by si chcel zabezpecit.
Nu, blbě se mi to ovládá (melee ve FPS je fuj) a mám docela potíže se připojovat a lagy a spol.

Takže před nákupem raději vyzkoušet.
Ja som hodne Nie-online, v podstate vlastne vobec ziadne onlinovky nehram iba jedine CS ale Chivalry sa mi velmi zapacilo. Vyborna rezba, dobry subojovy system, ktory funguje aj ked nie uplne tak ako by mal podla tutorialu.

Skoda tych este nie velmi stabilnych serverov, po technickej stranke hra potrebuje zlepsenie.

Hral som par krat proti tomuto hnusakovi @Maximus (25.01.2013 12:20): a bola sranda.
Tak ale multak si zahras proti kamarátom a tak a nie proti často dementnej AI , nechápem, čo tu furt každý drví len single kampane.
Tak honem kupovať, hrať, lebo Chivalry je velmi fajn !
free weekend na steamu + sleva.
Zkoušel jsem to. Ten combat system je fakt supr, mapy pěkný. Zkrátka supr hra, pokud někoho baví dokola se opakující multiplayer. Což není můj případ. Ale kdyby tenhle combat systém vzali a udělali kolem něj příběhový singleplayer RPG, kupoval bych day one :-)
Zatím se mi to líbí fakt hodně, je z toho výjimečně brutální a dynamickej požitek a chvílemi výskám nadšením, viz má komunikace na steamu při hře:

20:43 - Lovely Listicka: :D
21:02 - Heroic Tasticka: vypada to, ze uz si v bete dali zalezet na balanci
21:02 - Lovely Listicka: -XD
21:03 - Lovely Listicka: aaaaach
21:03 - Lovely Listicka: XD

Obvykle nebývám taková smile whore. Navíc to má i dobrou atmosféru a skvělý ozvučení. Otázkou je, jestli bude ta hratelnost tak trvanlivá jako u Warbandu. Ale rozhodně lepší než War of the Roses - to má sice pěknou grafiku a nádherný zbroje, ale hraje se to jak retardi švihající se pomlázkami (byl jsem v betě těsně před vydáním).

Jo a kdy jsem si tu hru zamiloval? Když mě poprvé obklopilo několik nepřátel a než jsem padl, porubal jsem pět z nich a všude ležely hlavy a ruce.
Zkoším tuto hru. Pro mě jako dlouholetýho hráče M&B Warband mi to příjde pěkně nemotorný. Ale zde si myslí že jde o zvyk. Bojový systém se moc tomu v M&B nepodobá a hraje se to úplně jinak. Jen mě trochu zarazil rozdíl barvenosti v traileru a ve hře.
Neviem čo si vybrať, War of Roses alebo Chivalry...
War of Roses som hral betu, a celkom sa mi páčila.
Je to dobré. Pro lidi s vazbami na mechanismy M&B bude možná problém se způsobem, jakým se hra vypořádála s bojovým systémem, což by ale určitě nemělo odradit.