Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Candleman

Candleman: The Complete Journey

01.02.2017
31.01.2018
27.03.2018
21.08.2018
03.10.2019
kompatibilní
100
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Protagonistou 3D plošinovky Candleman je svíce na dvou drobných nožkách, která se na začátku probudí na neznámé opuštěné lodi a jakmile sama sebe spatří v zrcadle, rozhodne se vydat se na cestu za účelem odhalení smyslu své existence. Hráč se ujímá titulní svíčky a v sérii různorodých úrovní ji musí provést skrz temnotu a spousty nástrah až k cíli.

Na hráče čeká několik pohádkových prostředí zahrnující například starodávnou knihovnu, alchymistickou dílnu, potemnělou loď nebo barevný les a krom platformingu a hledání cesty před překážky zahrnuje také logické hádanky založené na fyzice a interakci s objekty. K průchodu hrou přitom stačí jen směrové šipky, klávesa pro skok a zapálení svíce. Když je chodící svíce zapálená, může odhánět nepřátelské bytosti, použít oheň na jiné objekty nebo si jen svítit na cestu, má to však háček – takto vydrží jen 10 vteřin na úroveň a poté ztratí život.

Hra vyšla původně jen na Xbox One a necelý rok poté dorazila i na další platformy ve verzi The Complete Journey obohacenou o mód s časovým limitem, DLC Lost Light, vylepšeným frameratem a podporou 4K rozlišení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.